Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

dashenka1
23. zář 2016

Holky co myslitee???

klerik
23. zář 2016

Dík za odpovědi 🙂 zkusím to první měsíc udělat pořádně, takže si nastavím dva budíky po 5 minutách. Na první začnu měřit, na druhý vytahuju. Tak uvidíme jak to půjde. Teda pokud to někdy dostanu.. Jinak ten "spešl" teploměr má akorát dvě desetinná místa, jinak je to obyč digitální teploměr 🙂

kinsli
24. zář 2016

@klerik já mám ten oranžový co tu čas od času vyskakuje v boku jako reklama 🙂

andelina5
27. zář 2016

Holky, poradíte prosím? Od poslední MS teploty 36.4-36.5... Minulý týden ve středu teplota 36.7, od čtvrtka stabilních 36.8, dnes 37.0... Moje otázka: ovulace byla v úterý nebo ve středu? A otázka druhá: pokud byla ovu Už v úterý, mohlo se zadařit, když jsme se pokusili až ve středu večer..?

levana33
27. zář 2016

Ahoj kuknete na muj graf, sice se z nej neda vycist..merila jsem od 19..predtim ta rovna je jen tak aby tam.neco bylo :D no a pak mam takovou delsi rovinku na 36,3 4 dny po sobe..jde o to a to je moje otazka, ze ovulaci jsem citila toho prvniho poklesu, ten posledni pred dnesnim vzestupem, nechapu ani ten predesly, protoze to uz jsem mela kremovy hlen po ovulaci a po bolesti a pocitu na ni.

levana33
27. zář 2016

@levana33 pro srozumenou citila jsem ovulaci..plus hlen ap 23.9 10dc..ale teplota je porad dole dalsi 3 mereni

werumka
27. zář 2016

@levana33 V jakou dobu jsi měřila?

levana33
27. zář 2016

@werumka pravidelne denne mam budik na 7:55 poctive 🙂

levana33
27. zář 2016

@levana33 jeste je tu jedna moznost..nastup pchlazeni diky podzimu :D od cca toho 11dc mohla u nas doma klesnout teplota o 2 stupne, ale kdyby takova odchylka zase hrala roli, myslim, ze muj graf s mim podezrenim, nebyla vyjimka, ale casty jev

werumka
27. zář 2016

@levana33 Pokud měříš dole, tak by tohle mít vliv nemělo. Aspoň nijak zásadní. Kdy jsi měla bolesti?

levana33
27. zář 2016

jj merim vag. prave kolem 8,9 a vyrchol 10 dc jsem mela podle meho odhadu. jeste me napada teorie, ze se ovu blizila, ale nedokoncila, v tom pripade si musim pockat na dalsi mereni, ze se mi prokaze anovulacni cyklus. zase na druhou stranu jsem pred mesicem mela utz potvrzenou 18mm v 11dc..takze pokud byla ovulace 13dc ale uz druhy den po bolestech a kremovy hlen?? jestli to tak nekdo mel.. 😕

levana33
27. zář 2016

No a zrovna jsem to dopsala a cely den me boli bricho a krece, jak kdyby mela dostat ms..a plodny hlen. Proc mam vsechno tak zmatene :D ze by dve ovulace??

levinstonka
29. zář 2016

Hezké odpoledne dámy 🙂 nepomůže mi některá rozluštit můj graf přijde mi, že by se mohlo jednat o anovulační, obvykle mám cykly se schodkovitým trendem a nyní taková divočina 🙂 předem děkuji

luthiii
29. zář 2016

Ahoj, přikládám svůj "těhotný" graf pro inspiraci, kdyby chtěl někdo porovnávat. Jinak už přestávám paranoidně měřit, tenhle thread opouštím a doufám, že ho nebudu muset opět brzo obnovit 🙂

werumka
29. zář 2016

@levana33 Dvě ovulace ne, pokud jedna proběhne a stoupne progesteron tak, jak má, tak se ostatní folikuly vstrebaji. Spíš se celkově opozdila ovulace a probíhá až teď.

werumka
29. zář 2016

@levinstonka Nemerilas poslední tři dny v jinou dobu? Ta ovulace jinak na ten 17.den celkem sedí, i když tam jedna predovulacni teplota nezapadá. Mělas nějaké další příznaky?

levinstonka
29. zář 2016

@werumka právě, že měřím vždy hned po probuzení 5.20 - 5.30 a vždy za stejných podmínek tudíž, mně ty zuby ve folikulární fázi moc nesedí, nemocná nejsem a žádné výkyvy nebo stres, prostě nic zvláštního ... od "údajné" ovulace dle grafu mám 36.6 - 36.7

werumka
29. zář 2016

@levinstonka a nějaké bolesti, výtok - v tu dobu byly? Jak dlouhou lutealni fázi jinak máš?

eliskan
29. zář 2016

Holky, myslite, ze byla ovu o vikendu?

werumka
29. zář 2016

@eliskan Myslím, že zatím nebyla - žádný vzestup tam není ☹

levinstonka
29. zář 2016

@werumka prave, že žádné bolesti a klasika vaječný bílek před nic neobvyklého ... luteální fázi mám obvykle 13 - 15 dní

werumka
29. zář 2016

@levinstonka Pokud nebyly bolesti a nestoupla teplota, tak nemuselo dojít k prasknutí folikulu. Zatím bych asi předpokládala, že menstruace přijde 13-15 dní po tom 17. dnu cyklu. Uvidíš, co bude dál. Ta luteální fáze by měla být stejně dlouhá každý cyklus. Máš nějaké další grafy?

eliskan
29. zář 2016

@werumka diky za nazor. Kazdy mesic ukazkovy a ted se v tom sama nevyznam. Testy nedelam furt, leze to do penez. ☹. Ale o vikendu hlen.

werumka
29. zář 2016

@eliskan Kup si testy přes Ebay, 50 testů Tě vyjde na 350 Kč i s poštovným a můžeš testovat každý den klidně dvakrát 🙂 Jaké kupuješ v Čechách?
Ten pokles teploty dneska by napovídal, že by se mohla ovulace blížit. Jak dlouhé cykly jinak míváš?

levinstonka
29. zář 2016

@werumka bbt jsem měřila loni tento rok je to první cely cyklus co měřím takže bohužel nemám ... ale už půl roku beru gynex a srovnal mi cykly a chodily krásný 28 - 31 dní ... před ovulaci teplota 36.3 - 36.5 po 36.7 - 36.9 proto mě teď překvapují ty Himálaje v první fázi cyklu

werumka
29. zář 2016

@levinstonka On se cyklus během života různě mění, ty teploty nevypadají každý cyklus konstantně 🙂 Himaláje nevadí, když je tam potvrzený vzestup po ovulaci 🙂 Uvidíš příští dny. Určitě bych měřila dál 🙂

levinstonka
29. zář 2016

@werumka moc děkuji domerim cyklus a uvidím jak bude vypadat ten pristi

dasa.77
29. zář 2016

@levinstonka taky mám několik posledních cyklů zuby před ovulací.... vždy si myslím,že už je to ono a pak zase teplota klesne. 😠

dasa.77
29. zář 2016

@luthiii gratulace...... jinak rozdíl teplot nic moc,mít já takový graf,tak mě ani ve snu nenapadne,že to je ten pravý 😀

luthiii
30. zář 2016

@dasa.77 Děkuju 🙂 Rozdíly jsou maličké, no. Ale asi holt stačí 😀