• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

7. prosince 2016 
Tak jsem 24 den od MS dnešní teplota opět 36,9,od včerejška mě bolí bradavky na pohmat a pořád jakoby stojí a děl.čípek je tvrdý jak..... a vysoko .. myslíte že si mužu dělat naději? :blush:
22. říj v 07:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: dnes me samotnou prekvapila BT!!!!! Podobu 5mesicu co merim max. teplota je 36,8.... ale dnes jsem 11DPO mam 3dny
do ms a dnesni teplota 37,0 co toooo ??? :slight_smile: mam radost ted pokud to muze byt to co si myslim??? dikyyyy :slight_smile:
22. říj v 08:38  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dashenka1 zkus udělat testík, vypadá to na ukázkový těhu graf :slight_smile:
22. říj v 10:49  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries jako fakt? Ty jooo udelala jsi mi nadeji dekuju! :kissing_closed_eyes: zitra rano skusim mam dona jen jeden tt pokud zitra bude neco videt zabehnu v pondeli do lekarny :grin::kissing:
22. říj v 10:53  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 zítra budeš kolikátý den od ovulace? 10.tý? To už by i mohlo být něco vidět :wink:
pardon,už to čtu,dnes 11tý.......ale podle té aplikace to nevypadá
22. říj v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasa.77 jj 11DPO
22. říj v 11:02  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 já jsem dneska taky 11 DPO a mám krásného ducha na testu :slight_smile: Posílám porovnání včerejšího a dnešního testu. Jen ten graf nemám tak krásný jako ty :slight_smile:
22. říj v 11:11  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@carries tak to se tesim na fotoo ..drzim palce
22. říj v 11:15  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 tak se zítra pochlub! Určitě tam bude minimálně duch :slight_smile: Graf máš moc pěkný - trojfázový :slight_smile:
22. říj v 11:16  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@carries tak to se uz tesim na ranoooooo az budu testit juuuupiii
22. říj v 11:16  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Ahoj holky prosim jeste neni uplne pozitivni ze?? Dnes 12dc a je to tedy i 12dni od laparoskopie.. V pondeli mam jit na kontrolu jak rostou folikuli ale mam strach ze ovu prosvihneme a bohuzel manzel chce se sexem pockat az na pondeli kde dr rekne jak jsem na tom... Jinak na laparce mi odstranili srusty nic jineho tam nebylo a na pravem mi udelali drilling trosku popostrcili. Obu jsem nemela asi rok a pred tim rokem ovu byla cca 17-²ⁿdc jak kdy. Kazdopadne mam dalsi otazku merim i bt a zaskocilo me tedy ze z niceho nic teplota skocila ba 36,8 proto jsem test delala i hned rano. Zachytila jsem zrovna probihajici ovu? Kdyz uz byla i teplota nahore? Pritom vcera ten 11dc vecer vidite na fotce jak to vypadalo.. Jo a jine teda priznaky nemam zadne boleni nic.. Diky za kazde info davam foto i grafu..
22. říj v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries nejaka.pani mi psala ze neni videt pokles teploty pri zahnizdeni? :thinking::thinking:
22. říj v 17:22  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@jullli a jak.dlouho meris BT? Kdyz je ovu tak teplota hodne klesne...a pokud to jsou ovu testy tak zatim zadny znich.neni pozitivni...musi byt stejne viditelne :hushed::wink:
22. říj v 17:25  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 no to je presne to co potrebuji slyset vim ze pozitivni jeste uplne nejsou jenze me znejistila teplota ze tak rapidne stoupla... Jinak merim uz rok ;) a mesic ...
22. říj v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 potrebuji aby ovu byla nejdrive tak v utery abychom v pondeli dostali pozehnani od dr ;) ale nechapu tu teplotu ze z 36,4 najednou 36,8
22. říj v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jullli doufam ze jsem te nejak nenastvala :hushed: take meris rano ve stejnou dobu? Me dnes ta ma take ohromila :no_mouth: ja mam take problemy s ovu a tento mesic super
22. říj v 17:33  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dashenka1 jasne ze nenastvala, :slight_smile: chtela jsem se prave ujistit te to ovu jeste neni jelikoz ji nechci prosvihnout kdyz je po laparoskopii tzv. Pohnojeno :slight_smile: ano ano ve stejnou dobu +- pul hod a hned rano po probuzeni krasna carka kolikaty dc?
22. říj v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@jullli jeste mas cas ale testuj kdyby nahodou :sunglasses: ja jsem ted 11DC a mam sto chuti udelat ted Test
22. říj v 18:11  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@jullli jinak muj graf tento mesic ..co si o tom myslis
22. říj v 18:12  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@jullli jsem 28DC a 11DPO
22. říj v 18:13  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 co jsem studovala na netu nemusí každé ženě při zahnízdění klesnout teplota (pokles se prý vyskytuje cca u 15% těhotenství). Kukni na tyto stránky :slight_smile: http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
22. říj v 18:23  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 no jasne ze mam cas jen vis jak clovek uz toho podstoupil hodne tak to ted nechci zazdit :slight_smile: treba to byl jen nejaky vykyv dnes ta teplota... Uvidim zitra i co test .. No cp bych rekla?? Ze uz asi cekas na // :slight_smile: a myslim ze se zdarne k nim blizis co test?
22. říj v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@jullli test skusim asi v den ms nooo nevim :D :(
22. říj v 18:26  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 jak dlouhe mas cykly? To bych necydrzela :D
22. říj v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jullli 30 31 nooo ja taky neemuzuuu
22. říj v 18:31  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 tady je kamosky graf taky nemela uhnizdovani a tehotna je :slight_smile: zacala tedtovat 9dpo a carka jen silila tak drzim palce
22. říj v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dashenka1 no,opět koukám na ten graf a nedá mi to....kdy podle Tebe jsi měla ovulaci?
22. říj ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasa.77 12.10 podle bt a testu
22. říj ve 21:16  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasa.77 co se ti nezda na
@dashenka1 grafu? Podle teplot urcite 12dc a odpovida tomu i test
22. říj ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jullli ach jooo zacinam mit pocit ze se nemam ,, radovat,, a takove nadeje mam...a ted je
Mi.divne...smutno...
22. říj ve 21:22  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek