• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

3. prosince 2016 
@dashenka1 nemusí vylézat výš, já měla u prvního těhoteství 36,6 a nejmíň 35.8. Každý je jiný, teplota nemusí být přes šý abys byla těhotná, jak se někde píše.
19. říj v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon ahaa tak ze vicemene podle bt to nezjistim... :expressionless:
19. říj v 08:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 jestli jsi těhotná? No, teoreticky by mohly být ty teploty vyšší, já se třeba teďko sleduju druhý měsíc. A po ovulaci ta teplota jde vždycky nahoru, jakmile klesne, můžeš očekávát ms. S každým dnem, co zůstane vysoká je větší šance na těhotenství.
19. říj v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon no na test je jeste brzo! Ms ocekavam 25.10... proto se ptam na BT ... dik za info
19. říj v 08:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 já též 25. :slight_smile: tak držím pěsti :wink:
19. říj v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
19. říj v 08:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ovlivní teplotu to jestli ji Měřím v 6 ráno nebo v 7 ?
19. říj v 09:26  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniiid ano, musíš vždy ve stejný čas. Teoreticky se dá odečíst za každou hodinu, o kterou měříš později 0,1 stupně.
19. říj v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon no tak to bych musela být pořad doma a nechodit do práce ;) to se asi nedá...
19. říj v 10:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniiid tak já měřím 5:45 každý den, i o víkendu. Musíš hned když se probudíš.
19. říj v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon no tak já dělám kazdy den jinak v praci takze asi tezko si budu nastavovat budík na stejnou hodinu :blush:
19. říj v 11:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, můžete mi doporučit nějakou fajn aplikaci k určení plodných dnů, pravděpodobné ovulace? Mám OvuViev, ale chtěla bych porovnat jak moc se výsledky aplikací liší. Díky
19. říj ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniiid Já prostě měřím každý den ve stejnou dobu a když v tu dobu ještě nemusím vstávat, tak po změření spím dál :slight_smile: Ten budík máš nastavený na dobu, kdy vstáváš nejdřív.
19. říj ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojte holky, víceméně ani nemám žádný dotaz, jen si chci postěžovat, že jsem tím měřením ovulaci snad odradila :D Měřím první cyklus, a už je 22dc a pořád nic, každý den ráno doufám, že už konečně teplota stoupla a houby :D Je fakt, že minulý cyklus byl snad 45dní, ale to jsem přikládala tomu, že jsem byla nemocná. Teď teda žádné vysvětlení nemám. Tak doufám, že snad zítra (jako každý den) :D
https://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_module.php?d=2016-10-01&mode=a&ts=1476885573&u=6732893
19. říj v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
A nebo se jedná o anovulační cyklus...
19. říj v 19:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@klerik A jiné cykly máš jak dlouhé?
19. říj v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
většinou 29 - 32 dní. občas nějaký delší.. no však uvidíme jak se to vyvine :slight_smile:
19. říj ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@bva Já zapisuju do x aplikací a nejvíce spolehlivý je wunschkinder, jsem s ní moc spokojená. :wink: Pak můžeš ještě zkusit fertility nebo womenzone. Jen tam se mi ty výsledky ovulace neshodují.
20. říj ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžu znát váš názor? Jsem v tom nováček.
20. říj ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
20. říj ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
21. říj v 07:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Co si o tom myslíte?
21. říj v 07:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniiid že ovulace proběhla, jen je otázkou kdy :slight_smile:
21. říj v 07:47  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (11. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže nemá cenu se už snažit :smile::pensive::pensive:
21. říj v 08:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniiid řekla bych že ovu byla buď 17 nebo 20 DC :slight_smile:
21. říj v 10:03  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám pocit že 15 a nebo vubec myslim si totiž že u mě neprobíhá ovulace...ikdyz graf vypada dobře nevim no
21. říj v 11:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka6ka děkuji, ozkouším :wink:
21. říj ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniiid podle grafu bych řekla, že ten 17 nebo 20. Protože se posuzují 6 po sobě jdoucích dnů. Pokud v těch 6 dnech jsou tři dny větší teploty, než v předcházejících třech dnech, tak ovulace pravděpodobně proběhla, Po poznání ovulace se dá pozorovat ještě hlen nebo děložní čípek. Nebo zkusit ovulační testy. Hodně zdaru při měření a taktéž při snažilkování :slight_smile:
21. říj ve 14:39  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniiid A já bych řekla 18DC :slight_smile:
21. říj ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@leniiid pokud proběhla,tak až 20.
22. říj v 01:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek