• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

3. prosince 2016 
@luca16 Jo?? No tak uvidím...já to niky neměla ani špinění. Tak krev je taková tměvěstarorůžová....už jsem přemýšlela, jestli založit nový graf...tak já ještě počkám. Děkuju
4. lis v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasa.77 : takze takovy pohodovy pristup :slight_smile: to mam tento mesic taky, zprvu jsem se na to tak nejak rezignovane vykaslala a ani kontryhel jsem nepila, mela jsem jen dva ci tri salky, nic vic, dokud mi nejlepsejsi kamaradka ( @linda1234 )neposlala krasny balicek :heart:, bylo tam tolik veci, ze jsem proste zacit musela :grinning: ale je pravda, ze bt jsem uz tehdy asu 4 dny merila cca. Merim si ji hlavne kvuli ms, protoze to mi vzdycky spolehlive ukaze a to je pro mne hodne dobre. Kolikrat jsem nevedela, kdy presne prijde a nosila jsem preventivne vlozky uz par dni predem (silna ms) a bylo to hrozne neprijemne a tak. Takhle s tou bt presne vim, kdy to prijde, tak aspon k necemu mi to je :grinning:
4. lis v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terka228 s velkou pravdepodobnosti to bude uhnizdovani. Je to na dobre ceste :slight_smile: Drzim palce a pak dej vedet, co na to test :wink:
4. lis v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@marenka1986 Děkuji za podporu...no, zatím se to víc nerozjíždí, ale jak dlouho můžu při zahnízdění krvácet????
4. lis v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@terka228 spis by to melo byt takove spineni nez vylozene krvaceni. Trva tak 1-2 dny, dele asi ne. Ale kazdy to muze mit jinak.
4. lis v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,prosím o radu. Podle OVU testu a meření bazální teploty ovulace již proběhla. Včera jsem byla u doktora na kontrolní prohlídce a on mi řekl,že mám krásně dorostlou sliznici a folikul 22x24. Že se máme snažit tak za 2-3 dny. tak jsem z toho jelen. Přikládám graf. Zkoušela jsem OVU test,bílo. Akorát mě pobolívá břicho :-/ opravdu nevim,co si o tom myslet
4. lis v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marenka1986 Dějuju. No jsem zvědavá, ale myslím si, že spíš krvácím...asi to teda bude MZ...asi nějaký vyjímečný cyklus :unamused:
4. lis v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@dyslovka :heart:️ pro tebe vse zlato :heart::heart:️ a ja vim ze to dopadne :heart:
4. lis ve 20:13  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@linda1234 : dekuji :heart_eyes: i ja pro tebe udelam vse :-* :heart: doufam, ze to dopadne :heart_eyes: jinak uz nevim :frowning2:
4. lis ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dyslovka neboj se nic....bude to ještě letos,cítím to v kostech
:sweat_smile:
4. lis ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kodyna ty jo, to je vazne zajimave. Graf mas uplne ukazkovy! Ale doktor je doktor a asi by si nevymyslel, co vidi... Tak bych asi verila doktorovi. Jeste me napada, jestli jsi nemohla mit dve ovulace v tomto cyklu. To se pry take muze stat.
4. lis ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@marenka1986 tak to by bylo docela vtipný. Půl roku jsem byla bez OVU. a najednou dvě :smiley:i když lepší dvě,než žádná
4. lis ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kodyna ahoj,já tady četla,že dvě ovulace jsou možné,ale prý bývají pár hodin od sebe,ne několik dní :wink:
5. lis v 00:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@marenka1986 Tak už se rozjela MZ....ale zase o to dřív se můžeme snažit :slight_smile: Snad se tyhle výkyvy nebudou opakovat...
5. lis ve 04:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kodyna mohla by to být dvojitá ovulace, ale ty by měly být chvilku po sobě :frowning2: tak nevím, zkusila bych měřit dál, jestli se to nějak projeví na grafu :slight_smile:
5. lis v 08:24  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem si teď přečetla,že ovulace jsou od sebe max. 48 hod. Tak teď už to nechápu vůbec :frowning2:
5. lis v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kodyna hele,já jsem přírodní úkaz,který se vymyká snad všem teoriím :grinning:
takže bych se moc nedivila,kdyby se OPRAVDU stalo to,co vidíme v grafu....zázraky se dějí a doktoři jedou podle starých zatvrzelých tabulek...některé ani moc nezajímá,že může mít někdo ovulaci až kolem 25-30DC. (protože má cykly delší než nalajnovaných 28 dní) a pak v případě otěhotnění si jedou dle své teorie= plod mladší,nesedí podle termínu MS
takže na to skočte....a nechte se překvapit
5. lis ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dasa.77 : no u me asi ne :grinning: koukej na muj graf, je to k placi :grinning: a co ty, jak jste pokrocili? :slight_smile: jo jinak ja se prihlasila k darovani vajicek, tak pokud by me to nezrujnovalo, tak bych si nechala nejake sve zmrazit, pokud nejake produkuju :slight_smile:
5. lis v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@dyslovka K darování vajíček? Ale pokud Ty chceš darovat,naopak dostaneš zaplaceno,nebo ne? Ale zároveň píšeš o tom,že si necháš nějaké zamrazit. Tak s tím bych počkala,až pokud opravdu budete muset jít na IVF :wink:
5. lis ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasa.77 : dostanu nejake penize za to, ale beru to spis tak, ze zjistim, jestli vubec muzu mit ty deti :slight_smile: a pokud ano, tak radeji zamrazit zavcas :slight_smile:
6. lis ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak graf zatím takhle..... :unamused:
6. lis ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kodyna : graf vypada pekne :slight_smile:
6. lis v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@dyslovka myslíš? Měřim teprve 1. měsíc. Zatim se učim :slight_smile: moc se zatím neorientuju
6. lis v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kodyna : ja bych rekla, ze urcite :slight_smile:
6. lis ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: chtěla bych vás poprosit o radu. Chci si měřit bazální teplotu, abych věděla, zda mám vůbec ovulaci, protože se s manželem snažíme (zatím neúspěšně) o miminko. Mám takovou možná zvláštní otázku, přemýšlím nad tím, když si tu teplotu budu měřit teploměrem v pochvě, tak potom ten teploměr dezinfikujete před každým dalším použitím? Aby to bylo hygienické...Trpím totiž dost na gynekologické záněty, tak nad tím přemýšlím...Děkuji :slight_smile:
7. lis v 19:19  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@kodyna graf je super :slight_smile: netestovala jsi?
7. lis v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak to se mi to vyvíjí dál...
7. lis v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ywushka mela jsi pozitivni ovu test? nebo testujes? prijde mi to jako anovulacni cyklus
7. lis v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ywushka nebo mozna toho 26mohla byt ovu ale tezko soudit hrozne ti litaji teploty..
7. lis v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@jullli testy jsou u me zbytečnost,čárky mám pořád
7. lis v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek