• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

7. prosince 2016 
@jullli teď mám nasazený progesteron do 26 DC
7. lis v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi zítra zavolám na gyndu, ať se na to mrknout blíž. Asi vypinam i konika,jsem z toho pak ještě víc rozhozena
7. lis ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ywushka Ani já tam z toho nemůžu vyčíst ovulaci.A pokud už teď bereš progesteron,tak ten BT může držet výš :sunglasses:
7. lis ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon netestovala. Jak jsem psala už před pár dny. Podle grafu ovulace byla a ve čtvrtek mi doktor řekl,že ovu bude tak za dva-tři dny. Že mám hezky dorostlou sliznici a folikul. Podle grafu mi to zatím nepřijde. Tak fakt nevim,co se děje. Už jsem trošku zoufalá. :cry:
7. lis ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@xvitko13 ahojky, taky měřím první měsíc a teploměr vždy utřu mokrým ubrouskem, který mám u postele a dám zpět do plastové krabičky. Pokud trpíš na záněty, tak si pořiď taky intimní ubrousky a vždy jej jen tím utři :slight_smile:
8. lis v 08:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@xvitko13 jak dlouho se snažíš o miminko? já začínám 5. měsíc. a teplotu budu měřit 2.měsíc.
8. lis v 08:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kodyna třeba to doktor popletl a nevšiml si, že máš sliznici hezky narostenou a v ní už miminko :slight_smile:
8. lis v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Ahojky, já druhý měsíc teprve (vím, že to je krátká doba), jenže první miminko bylo snad na první pokus, takže jsme tak nějak doufali/věřili že to teď bude stejné a ejhle, ono nic :frowning2: Jinak díky za odpověď :slight_smile: Asi opravdu začnu měřit BT, abych vůbec věděla, zda mám ovulaci a kdy ji přesně mám...
8. lis v 08:40  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@xvitko13 neboj, dva měsíce jěště nic neznamenají :slight_smile: já ještě děti nemám a taky jsem myslela, že do měsíce otěhotním, a teď začínám 5.měsíc, tak už jsem z toho nešťastná :frowning2:
8. lis v 08:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@xvitko13 Nám se to taky poprvé povedlo na poprvé, ale bohužel z toho byl samovolný potrat, Elinka se podařila druhý cyklus po potratu. A teď jsme taky doufali, že to půjde stejně rychle. Snažíme se od srpna, tak je to pořád jen krátce. Přecejen jsme oba o skoro 5 let starší a o hodně kilo těžší. Takže mě to vlastně ani tak nepřekvapuje :grinning:
8. lis v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jde uz vycist jestli ovu probehla? Asi jo ze?
8. lis v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@jullli vypadá to, že ano :slight_smile: jakou máš prosím aplikaci?
8. lis v 11:02  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon to by se nám splnil sen po 2,5 letech snažení
8. lis ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 diky doufam doufam :slight_smile: apka je muj kalendar
8. lis ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon měla jsi pravdu. Jsou tam!!!! Já se snad radostí zbláznim. Hlavně,aby čárka sílila :slight_smile:
8. lis v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kodyna jeee, to je skvela zprava! Dej nam sem foto, at se pokochame :slight_smile: Moc drzim palce, at sili! Urcite bude!
8. lis v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kodyna jééé, super. Mám radost, že jsem měla pravdu v takové příkjemné záležitosti. :grinning: Mě se to hned nezdálo, úplně výstavní graf, krásně vyznačená ovulace. Gratuluju! Ať čárečka sílí :wink:
8. lis v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@kodyna velké gratulace :slight_smile: ať // sílí a fazolka se drží :slight_smile:
8. lis v 19:37  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,chtěla bych se zeptat jestli Vám taky po Ovu takhle lítá teplota a mám i zvýšenou přes den těl.teplotu,děkuji tady je můj graf není celý.Takhle mi teplota ještě neskákala :flushed:
10. lis ve 14:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliky neřekla bych,že ty výkyvy teploty jsou až tak velké.Pořád se to drží kolem 36,8
Ale tím,že jsi neměřila ve dnech (pravděpodobné ovulace),tak to vypadá,jak to vypadá. :wink:
10. lis v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasa.77 děkuji za odpověď:wink: Už jsem za ty roky úplně unavená z toho marného snažení a věčného pozorování :unamused:
10. lis v 17:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliky mne skace uplne stejne, ale rekla bych ze u me je to zpusobeno prerusovanym spankem (vstavam 2x za noc k malemu). Taky muze hrat velkou roli treba nachlazeni, popijeni alkoholu, brani leku atd...
10. lis v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@marenka1986 Děkuji nic z toho to není syna už mám velkého,léky sice beru,ale ty beru už přes rok kvůli srdíčku,nachlazená nejsem a alkohol vůbec nepiju.:blush:
10. lis v 18:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak dnes takhle a potvrzeno i z krve ze ovu probehla :slight_smile:
10. lis ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jsem z toho jelen. Po dnesnim zadani teplot se mi posunula vyznacena ovulace o 3 dny! Nejak nechapu proc... nicmene jestli byla pozdeji, ted uz moc nema smysl se snazit :confused: A to jsem si rikala, ze jsme to tento cyklus nepodcenili.... chjo :unamused:
11. lis ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@marenka1986 ja myslim ze byla toho 12dc ovu test jsi nedelala?
11. lis ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@jullli budu v to doufat. Dekuju. Ovu testy jsem chtela koupit, ale ziju v zahranici a v lekarne meli jen od Clearblue - 10 testu v prepoctu za 890,- tak to jsem si rekla, ze nejsem blazen a spolehala na BT...
11. lis ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@marenka1986 ja bych podle grafu rekna, ze ovu byla ten 12DC. Sice 15DC doslo k poklesu teploty, ale ne pod teploty predovulacni :slight_smile:
12. lis v 05:14  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tak dnes se teplota vratila zpet nahoru tak uvidim co z toho bude ci nebude :slight_smile:
12. lis v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jullli zatím graf vypadá dobře, držím palce :slight_smile:
12. lis v 10:42  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek