Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

marenka1986
20. lis 2016

@jullli to je skoda, moc jsem na tebe myslela a drzela palce. Mozna tam neco bylo (proto ten slaby duch) a ted se telo cisti. Treba bude do pristiho cyklu lepe pripraveno 😉

dashenka1
20. lis 2016

Holky mate nekdo graf kdyz jste byla tehotna?

jullli
20. lis 2016

@marenka1986 jasne beru to tak, pokud neco bylo bylo neco spatne ze se to nechytlo. Tak urcite priste se podari ;) diky

pet_8
20. lis 2016

@dashenka1 Ahoj, ja mam graf z cyklu, kdy jsem otehotnela, po pozitivnim testu jsem pomalu prestala merit, pry bych mohla zanest infekci. Jde ti o graf do otehotneni nebo o graf v prubehu tehotenstvi?

dashenka1
20. lis 2016

@pet_8 jen do te doby co jsi zjistila tehu 😊 jsem dnes 6DPO a uz se mi 2x stalo ze jdem byla curat a 3x takova divna bolest az k pupiku... treba to tim.neni ale chci.juknout na nejaky graf 😊

dasa.77
20. lis 2016

@dashenka1 bolest při močení (i když není v podbřišku) může značit počínající zánět. V tomto počasí,kdy je jeden den teplo a pak zase pár dní zima člověk lehce prochladne 😉

dashenka1
20. lis 2016

@dasa.77 ja na to netrpim a ani jsem to nikdy nemela... tak uvidime

marenka1986
20. lis 2016

@dashenka1 mam z lonska, tak prikladam. Ale grafy muzou vypadat uplne vselijak...

dashenka1
20. lis 2016

@marenka1986 dekuji jj to viim 😊

dasa.77
20. lis 2016

@marenka1986 celkově nižší teploty 😉

pet_8
20. lis 2016

@dashenka1 To curani jsem mela taky, 2x, jednou to nevyslo, podruhe jo. Byla jsem navic nachlazena, bylo mi zle.

dashenka1
20. lis 2016

@pet_8 nachlazena nejsem..na zanety netrpim a nikdy jsem nemela tak ja jen doufam ze je to znameni 😉

dashenka1
20. lis 2016

@pet_8 proste by mi ted mela stoupat teplota ze a drzet se.na hore i.kdyz se blizi.ms
...no modlim seeeeee

dashenka1
20. lis 2016

@pet_8 zatim tak to.... min. Bt 36.2 max 36.9 nikdy vic....

dashenka1
20. lis 2016

@pet_8 mozna je ten graf blbe videt noo

pet_8
20. lis 2016

@dashenka1 Jestli koukam, dobre, tak je jeste brzo 🙂 Ja mela teplotu nahore az do 9DPO a pak to zacalo klesat, lutealni 13dni. Vydrz 🙂 Pamatuju si na ty nervy, neni to tak davno 🙂 Ale pak budes cekat porad na neco 🙂 Takze hezky mer a ver v pozitivni vysledek 🙂 Jakou mas lutealni fazi?

dashenka1
20. lis 2016

@pet_8 ja nevim.ja ani nevim jak ji zjistim 😉 ale.mizna ma apka vi juknu se

dashenka1
20. lis 2016

@pet_8 podle apky 15

carries
20. lis 2016

@dashenka1 já jsem na začátku tohoto těhu léčila se zánětem močového měchýře - jinak na to taky netrpím. Někde jsem četla, že aby se vajíčko uchytilo, tak se ženě sníží imunita. Takže by to mohlo být s tím spojené, ale je brzo dělat závěry. Každopádně si na ten močák kup nějaké fytofarmaka např. uroval manosa - zánět močáku není sranda. Já na to měla i antibiotika, ale ty co se v těhu můžou, protože tam byla možnost těhu.

pet_8
20. lis 2016

@dashenka1 Tak vydrz, protoze bys tedy mela cekat MS az sestnacty den po ovulaci. Teplota by ti mela zustat porad nahore, to znaci tehotenstvi 🙂 Preji hodne stesti 🙂

dashenka1
20. lis 2016

@carries no ja doufam ze nic takoveho nemam ty joooo.... nooo ja pevne doufam v tehu 😉

dashenka1
20. lis 2016

@pet_8 dekujuuu uvidime

klerik
24. lis 2016

Ahojte, další měsíc je tu a já očekávám ovulaci (samozřejmě zase o týden později než by se mi líbilo, ale tak co už. Včera jsem byla u gynekoložky a viděla tam jeden velký folikul a že by měl do 3 nebo 4 dnů snad prasknout, tak ať se snažíme. Doufám, že nepraskl už včera, protože sex jsme teď nejak nestíhali. Teplota totiž o něco stoupla. Tak snad ještě zase klesne :D Test byl včera jasně negativní, tak snad jo. Dneska mu sice ještě něco trošičku chybělo, ale já už to považuju za pozitivní (teda pokud zítra nebude ještě silnější, pak bych to ještě přepsala). Tak jsem se zas vykecala :D

digisek
24. lis 2016

Holky co myslíte? Ovu byla 16DC....snažení bylo poctivé.....ale....myslíte že máme ještě dnes nebo už to nemá význam?.....význam pro otěhotnění samozřejmě 🙂

digisek
24. lis 2016

@digisek na WZ to vypadá takto

lory303
24. lis 2016

@digisek ahoj být tebou pojistím to jeste dnes 🙂

lory303
24. lis 2016

Holky, přikládám svůj graf, prosím o názory.

digisek
24. lis 2016

@lory303 a názor na co?

lory303
24. lis 2016

@digisek jo, promin neujasnila jsem otázku... zda má cenu ještě se snažit nebo už ne. Někde jsem četla, že by mělo být tulení až těsně před MS...

aluskaasimon
24. lis 2016

@lory303 názor mám takový, že ovulka proběhla 18 dc, jestli chceš slyšet, že to vypadá, že jsi těhotná, tak na to je ještě velmi brzo 🙂 Tak držím pěsti, ať se teplota drží vysoko 😉