• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

7. prosince 2016 
@lory303 snažit už se nemá smysl. Vajíčko už je bud oplodněné a nebo nefunkční. Ale tulit se klidně můžete :slight_smile:
24. lis ve 14:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 snazit se mate aspon 2dny pred a 2 dny po ovu
24. lis ve 14:09  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aluskaasimon jj.děkuji :slight_smile:
24. lis ve 14:09  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 nene, vajíčko odumírá do 24 h po ovulaci. Ale jde oplodnit spíš jen těch 12 h po.
24. lis ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon no podle grafu vypada ovu na 18DC ,ale byla jsem zrovna v ten den u Dr.a řekla mi, že ovu byla den před tím, což bylo 17DC a to tulení nebylo, tak uvidím jestli MS dorazi nebo ne.
24. lis ve 14:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 aha, no vidíš to a podle teploty fakt vypadá na 18. Ale dr asi ví nejlíp. Tulení bylo koukám 16 dc a to by mělo stačit. Nejvíce dětí se prý rodí se styku 2 dny před ovulací :slight_smile: Tak se v tom čert vyznej.
24. lis ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 aha....tak to máme stejnou otázku.....
24. lis ve 14:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@digisek nemá :slight_smile: vajíčko už je fuč
24. lis ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aluskaasimon děkuji...myslela jsem si to....
24. lis v 15:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooojkyyy holkyyyy... na tt // ta druha jeste slabsi ale je videt bez hledanii auj graf tak toooo... odpovida too?
25. lis v 08:11  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tak jsem upřímně zvědavá jak tohle FF vyhodnotí. Podle teploty bych řekla, že ovulace byla 20dc. Podle doktorky, která mě ten den viděla jsem plodná následující 3, 4 dny. Ovu test byl dneska ještě pozitivnější než včera :grinning: Fakt přehledné a jasné. No každopádně pokud ta ovu fakt byla 20dc, tak jsme to nestihli. No co se dá dělat.. Ale stejně mě to děsně štve :D
25. lis v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@klerik podle me ovu byla fakt 20DC, ale plodna jsi dva dny před a den po.. takže 18DC,19DC,20DC a 21DC. Bylo nekdy v tehle dobe tuleni?-
25. lis v 09:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries zlato prosiiim jak byla ta stranka jak si mi minule posilala? ohledne BT ovu atd..nemohu najit :(
25. lis v 09:05  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 no stihli jsme to právě jen včera tj. 21dc. No uvidíme, ostatně jako vždycky :D Minule jsme to stihli akorát a stejně z toho nic nebylo, takže člověk fakt nikdy neví
25. lis v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 ale aspoň tomu nebudu dávat moc šanci a budu moct následující 2 týdny normálně žít a nemyslet furt na to jestli jsem nebo nejsem těhotná :grinning: (nadsázka samozřejmě)
25. lis v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 myslíš tuto http://merenibt.xf.cz/index2.html ? Pošly foto testíku. Potichu gratuluji!!! :slight_smile:
25. lis v 09:20  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (13. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries dekujuuuuu
25. lis v 09:25  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 já osobně se v té aplikaci moc nevyznám. Ovulaci bych vyčetla 14.11. ale zda v ten den byla,nebo ne,nejsem si jistá. Jinak třeba vůbec nevím,co znamenají některé dny,že jsou v rámečku. ( 6., 13., a 20.11.)
Dvě čárky těsně pod datem 14.11. to značí ovulaci? A "plusko" 13.11. které vidím kousek nad křivkou je pozitivní OVU test?
Nejdůležitější jsou ty // na TT. A věřím,že bude jen sílit.:wink:
Kdybys ten graf vepsala třeba do womenzone,asi by byl přehlednější
25. lis ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dasa.77 dekujii za infoo ale dnes potvrzeno digi testem :wink: 1-2+ 3az4 tyden.... :wink::wink::heart_eyes:
25. lis ve 23:49  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@dashenka1 tak to je skvělá zpráva (tuším,že po poměrně dlouhém snažení) gratuluji
25. lis ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasa.77 anoo :frowning2: 2roky a 2 mesice... je to krasa zazrak :hugging: uzasny pocit :wink::heart_eyes::heart_eyes: dekuji
26. lis v 08:30  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojte, měla bych takový "zvídavý" dotaz hlavně na ty z vás, které už měří delší dobu. Liší se vám teploty měsíc od měsíce? Teď nemyslím jestli máte 20dc každý měsíc stejnou teplotu, ale spíš ten průměr. Měřím druhý měsíc a minule jsem měla po ovulaci 37°C a víc a tento měsíc zatím spíš tak 36,7°C. A nezdá se mi, že bychom měli doma o tolik chladněji. Myslela jsem, že se to bude pohybovat podobně :slight_smile:
29. lis v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@klerik hahaha :joy: stejnou otázku jsem si pokládala včera. Máme to stejně,minulý cyklus kolem 37, teď 36,6 a tak si říkám,zda už vůbec mám po ovulaci :grinning: Třeba se tam za pár dní vyšplháme
29. lis ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, muzete mi nektera poradit? Jsem 29DC a MS by měla dorazit 31DC, takze za dva dny, ale dnes mi klesla tepolota. Je nějaké moznost být tehu, i kdyz teplota klesla? Posilam graf. Díky :slight_smile:
2. pro v 10:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Ahoj,no šance je vždycky,ale z mé zkušenosti bych podle grafu spíš čekala menzes....uvidíš,co teplota zítra...
2. pro v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@terka228 děkuji za odpověd :slight_smile: kééž by nedorazila MS :frowning2:
2. pro v 11:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 prosím tě můžu se zeptat jak jsi udělala to že se ti ty dny cyklu pod křivkou zbarvily do zelena a do oranžova a jak jsi tam dostala tyo číslování dnů po ovu??
2. pro ve 12:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@digisek Ahojky, to vyhodnotila ta aplikačka sama... zkousela jsi uz tuhle aplikacku?
2. pro ve 12:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 jo jo já ji používám ale takhle barenvě mi to neukazuje, ani ty dny to tam nepíše......tak proto se ptám jestli nevíš jak to nastavit aby to ukazovala
2. pro ve 14:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@digisek jééj, tak to ti fakt neporadím :-/
2. pro ve 14:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek