Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

digisek
2. pro 2016

@lory303 a nemáš ten VIP? placenej? tam se to asi ukazuje samo

lory303
2. pro 2016

@digisek nn.nemám právě.. jen vím, že když jsem si dělala nastavení na začátku tak jsem tam zaškrkla ovulation něco... teď když to hledám už to nemůžu najít .

lory303
2. pro 2016

@digisek jinak mi to tam vyhodnotila až 3 dny po Ovulaci. Ty jsi ted v jakem dnu cyklu?

digisek
2. pro 2016

@lory303 mě se to tam prostě neukazuje a v žádném nastavení to nemůžu najít, no nic no ☹

koukni dole na můj graf......FF mi vyhodnotil ovu na 17DC, ale podle mě byla spíš 16DC....nevím podle čeho na to přišel, když teplota mi stoupla už 17 a poslední den nízkých teplot byl 16DC....podle pravidla 3 po 6 by to mělo být právě toho 16DC....no ale v podstatě jsem tedy nějaký 9-10 dpo

lory303
2. pro 2016

@digisek Ty jo, mas pravdu, podle aplikace podle me byla ovu 16DC.. To nechapu, že ti to tak vyhodnotilo, jsi na tom podobne jako ja. Ja mela 18DC a MS by mela byt v nedeli,ale dnes mi klesla teplota ☹ ty mas kdy mít MS?

digisek
2. pro 2016

@lory303 asi neděle - pondělí....tak někdy....mívám cykly většinou 28-29 dní

lory303
2. pro 2016

@digisek tak to čekáme spolu 🙂 tobě se ta teplota ale hezky drží 🙂

digisek
2. pro 2016

@lory303 jj....čekáme úplně stejně 🙂 .... zatím ano.....jen ten 1 pokles 22Dc....a to se mi večer udělalo blbě ....pozoruješ na sobě něco?

lory303
2. pro 2016

@digisek jen bolest bradavek, žlutý výtok a zácpa. Dnes uz ale zácpu nemám. Ty máš nějaké příznaky?

digisek
2. pro 2016

@lory303 mě od ovu pořád bolí podbříšek......včera mě začaly bolet prsa a to celkem dost.....a dneska mě bolelo břicho ale jen dopoledne jako kdybych to měla dostat, ale nic, a bolej mě záda jak psa .......nevím no.....tenhle cyklus se od ovu cítím nějak divně....přijdu si jak kdyby na mě něco lezlo....ale vlastně mi nic není......

lory303
2. pro 2016

@digisek jj.podbříšek mě taky bolí, ale cítím, že MS dorazí a to jsem se trefila do ovulky, kterou jsem měla potvrzenou od Dr. ☹ kolikaty mesic se snazite? My 5.mesic. Jinak držím palečky at mrcha nedorazi 🙂

digisek
2. pro 2016

@lory303 my se moc nesnažíme....byla u nás doma složitější situace......manžel nebyl miminku úplně nakloněn takže nebyla správná frekvence přesně ve dnech kdy by se to hodilo.........ale tenhle cyklus poslední už chceme oba a bylo i "snažení" tak jak mělo být 🙂 .....takže bez prášků jsem od března, ale doteď bych to nepovažovala úplně za snažení, i když sex v plodných dnech někdy byl ...........ale miminko stejně pořád nikde......takže vlastně zcela upřímně by tohle byl první cyklus snažení jako snažení ........a byl by to krásný dárek k mým 35.narozeninám a pak i pod stromeček 🙂

digisek
2. pro 2016

@lory303 a děkuji za palečky.....každý navíc se bude hodit 🙂 ......tobě taky samozřejmě.....každé co tu je bych to přála 🙂

terka228
2. pro 2016

@digisek To jak FF čísluje dny po ovu a označuje plodné dny a celou tu statistiku....jak jsi psala, proč to tam nemáš.... Tady ty věci FF ukazuje, když máš zaplacené VIP. Když jsi u FF nová, tak je zdarma VIP ,teď nevím jestli měsíc nebo trochu déle, abys viděla asi co to umí.. 🙂 Pak VIP zmizí.

lory303
2. pro 2016

@terka228 ahaaaa, to jsem taky nevěděla... díky za info 🙂

dasa.77
2. pro 2016

@digisek někde v základním nastavení... přesně Ti teď nepovím,je už to hodně let,co jsem zapisovala do tohoto grafu....ale sama si tam nastavíš možnosti,co chceš,aby se v grafu zobrazovalo. Dny po ovulaci by měly být ale automaticky,POKUD OVU proběhne a je vyhodnocena nejen podle BT,ale třeba i podle čípku,hlenu nebo pozitiv.OVU testu😉
Pokud by jsi chtěla zkusit i jinou aplikaci,tak na womenzone je to docela jednoduché a přehledné

terka 228 sice píše,že to vše ostatní zobrazuje jen pokud máš VIP,nebo novým členkám,ale já tehda nic za to neplatila a byl funkční celý rok. Jak už jsem psala,je to dost dávno,takže je možné,že to asi časem změnili

digisek
2. pro 2016

@terka228 ahaaa ja si to myslela

digisek
2. pro 2016

@dasa.77 nastavit to fakt nejde

dyslovka
3. pro 2016

@digisek : myslim si, ze to vyhodnotil pidle toho, ze v den 16 jsi mela stejnou teplotu jako v prvni den. Reagovalo to na vyssi teplotu, nez jsi do ovu mela - podle me. Kazdopadne po ovulaci meris pokazde v jinou dobu, takze ti to nic moc nerekne. Ono je hlavni, abys teplotu merila kazdy den ihned po probuzeni a ve stejnou dobu.

digisek
5. pro 2016

@dyslovka jak jsi přišla na to že měřím každý den v jinou dobu prosím tě?? tos jako vyčetla z grafu??

dyslovka
5. pro 2016

@digisek : jo, to jsem vycetla z grafu!! Vzdy, kdyz jsi ,,zmerila v jinou dobu,, mas ten puntik pruhledny....pokud bys merila nebo jeste moznost zadavala ve stejnou dobu, jak mas, tak mas jen plne modre puntiky....asi meris poprve, co? Taky jsem ty zacatky mela takove

digisek
5. pro 2016

@dyslovka měřím 10 cyklů......měřím každý den v 7hod ráno......puntík je průhledný i když zadáš třeba bolest hlavy ....tzn jakýkoli symptom nebo poznámku tak je puntík průhledný....když zadáváš jen teplotu tak je puntík plný............přijde mi to trochu úsměvné ale nevadí.....každý se učíme.....aspoň víš něco nového 🙂

terka228
5. pro 2016

@digisek no,já teda zadávám symptony,ale puntík je pořád plný. U mně je prázdný,když měřím v jinou dobu... Tak nevím,proč je to u Tebe jiné?

digisek
5. pro 2016

@terka228 tak to nechápu... 😀 😀 😀

terka228
5. pro 2016

@digisek já taky ne😀 ale asi je lepší to neřešit 😀

digisek
5. pro 2016

@terka228 schválně jsem teď zkusila smazat symptomy a puntíky jsou plný 😀 ......ha ha ha.... FF je vtipálek a každému ukazuje něco jiného 😀

terka228
5. pro 2016

@digisek napadlo mně,jestli pak není rozdíl mezi těmi verzemi. Protože Tobě se symptomy neukazují pod grafem,tak to asi ff zobrazuje takto.Abys viděla,že něco bylo.A když pak rozklikneš den,tak se ukáže,co to bylo....jestli jinej čas a nebo teda symptom.

digisek
5. pro 2016

@terka228 asi....něco v tom takovýho bude......

klerik
5. pro 2016

Tak 12 dpo, stejne jako minule, jsme zahajili klesani teploty pred MS. A test negativni. No nic, pristi pokus vychazi na vanocni prazdniny, tak aspon bude cas ☺..

dyslovka
5. pro 2016

@digisek : me to prave dela stejne, jak Terce. I kdyz zadam symptomy i testy a tak, tak mam puntik plnej, prazdnej ho mam jen, kdyz ho zadam v jiny cas, nez vzdycky....