Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

aluskaasimon
7. pro 2016

@dyslovka no tak to mě nenapadlo 😀

Každopádně, jestli můžeš, kup si maxe, a pokud bude dušík i tam, můžeš se klidně radovat 🙂

dyslovka
7. pro 2016

@aluskaasimon : ja uz to kaslu 😀 budu se ridit bazalkou 😀 soatne snasim zklamani :-/

dyslovka
9. pro 2016

@aluskaasimon : tak bazalka asi taky nebude uplne top 😀 dneska mela zacit klesat, protoze to mam zitra dostat a teplota mi vzdycky klesa uz den predem a pritom dneska 37.2 (takovou teplotu jsem mela jen jednou v minulem cyklu) . Takze bud se zadarilo, ale patrim mezi ty ,,stastne,, co maji pozitivni test az x dni po vynechani, nebo se mi zblaznil teplomer, ale spis bych se priklanela k tomu zblazneni teplomeru 😒....

marenka1986
9. pro 2016

@dyslovka juu, to vypada nadejne ☺️ To znamena, ze dnes jsi uz test zkousela? Drzim palce, at je to ta prvni varianta 😉

dashenka1
9. pro 2016

@dyslovka a testovala sii

dyslovka
10. pro 2016

@marenka1986
@dashenka1 :
Tak dneska teplota klesla na 36.9, takze je to v haji damy ☹

marenka1986
10. pro 2016

@dyslovka treba se jeste vyhoupne nahoru, jeste nezoufej ☺️ stale se drzis nad carou. Nasvedcuje neco tomu, ze to mas dostat?

dyslovka
10. pro 2016

@marenka1986 : no posledni dva dny jsem mela takove pobolivani, jak kdybych to mela dostat, ale dneska nic, ani jsem nebyla nafoukla, coz vzdycky jsem a ani dneska nijak nezadrzuju vodu, ze nemam natekle nohy a tak, ale podle me urcite jeste klesne zitra pod caru, moc neverim tomu, ze by se jeste vyhoupla ☹

klerik
12. pro 2016

Ahojte holky 🙂 tak můj cyklus s úplně příkladným klesáním (stejným jako minulý cyklus) od 12 dpo dopadl pozitivním testem až PO zmeškané menstruaci. Nikdy bych nevěřila, že se mi to stane. Měla jsem i tu svoji typickou plačtivou naštvanou náladu před ms, až v den kdy jsem to měla dostat přešla. Večer před tím, než jsem to měla dostat jsem si večer jen tak z nudy udělala tt (takový ten z ebay, co přibalujou k ovulačním testům) a byl tam fakt úplně neviditelný duch, druhý den ráno, když teplota klesla jen o 0,05°C jsem udělala další stejný a zase ten duch, fakt šedý intenzivně vykoukaný duch. Na obou těchto testech po zaschnutí čárky nebyly vidět, takže jsem to pořád ještě brala jako negativní. Tak jsem si koupila už jiné testy a jeden udělala v pátek a druhý v neděli. A jo jsou tam, slabé ale sílící růžové čárky 🙂 Příznaky nemám žádné zatím. A doktorem potvrzené taky nic není. Nevím na kdy se objednat.. Jestli až po vánocích, kdy už by mělo být vidět všechno nebo před, kdy nemusí být vidět nic, ale zas se aspoň (snad) vyloučí mimoděložní, čehož se trochu bojím když se to ukázalo až tak pozdě..

@dyslovka a jak jsi dopadla ty? klesla nebo neklesla? 🙂

dyslovka
12. pro 2016

@klerik : tak to gratuluji :-* zkusila bych pred vanocema, treba pujde videt puntik a budes mict fotecku zabalit treba rodicum pod stromecek 🙂
Kdybys to tu dala driv, tak bych dostala nadeji 🙂
Ale teplota se mi pak drzela na tech 36.9 a ja mela nadeji a vymizela v nedeli, kdy jsem dostala ms ☹ u me bohuzel dalsi neuspech ☹

klerik
12. pro 2016

@dyslovka tak to je mi líto, ale tak třeba příště 😉
Je sranda, že před tím se nám celkem dlouho nedařilo, už jsme si mysleli kdoví co je s námi špatně. Pak jsem zašla na preventivku, řekla to doktorce, a ona: no vy máte zakloněnou dělohu, zkuste si po sexu lehnout na břicho a podložit zadek. A hned 2 čárky 😀 Taková obyčejná rada. A sex byl fakt v tom období jen jeden a to ještě podle teploty až den po ovulaci.. Tentokrát jsem tomu fakt šanci nedávala. Člověk všecko testuje, měří, myslí si že všechno ví a má pod kontrolou, ale ono fakt asi ne 🙂 Ale tak, raději se nebudu moc radovat předčasně..

dasa.77
13. pro 2016

@klerik ahoj,neznamená,že když se na testech čárky ukázaly až ve dnech zpoždění,že musí být něco špatně. Doporučovala bych s kontrolou u doktora počkat minimálně 3 týdny od ovulace. Aspoň nebudeš zklamaná,když na UTZ nic moc neuvidí 🙂 4 týdny od OVU jsou asi ideální na srdeční akci😉

dasa.77
13. pro 2016

@klerik tak můj graf vypadá takto,ale takové štěstí jako Ty jsem opravdu neměla😉
Poslední test jak jinak než negativní a další už doma naštěstí nemám,protože by nejspíš testování nebralo konce 😝😀

klerik
13. pro 2016

@dasa.77 no uvidíš 🙂 a už máš zpoždění? jsi 16dpo? tak já už si myslím, že možné je všecko 😀 třeba se ti ukážou ještě později než mě. držím palce!
jinak testy mi sílí obden krásně, tak snad to bude dobrý a radost nám vydrží. Celkem tomu věřím, že jo🙂

dasa.77
13. pro 2016

@klerik pokud je ta ovulace v grafu vyznačena opravdu správně (nebyla později),tak termín MS zítra..... těch 16 dní LF je u mě možný

klerik
13. pro 2016

@dasa.77 tak tfuj tfuj🙂

dasa.77
13. pro 2016

@klerik přímo do očička😀

kstablova
13. pro 2016

děvčata, poraďte prosím. Když nepraskne při ovulaci folikul a přeroste v cystu, jak se to projeví na bazální teplotě??
Co jsem měla minulý cyklus (po revizi), tak dle ovu testů i bazální teploty proběhla ovulace. Cca týden po ovulaci na preventivní kontrole mi mudr řekla, že ovu neproběhla a folikul přerostl v cystu. Na grafu se to nijak neprojevilo, tedy až do MS byla BT i graf tak, jak mají být - zvýšená teplota, klesla až den před MS.

digisek
30. pro 2016

Ahoj holky jdu pro radu.......FF mi nějak divně hodnotí ovu a mate mě......podle mě byla ovu 17DC ....když ale do grafu nezadám toho 17Dc ovu+ tak mi sám vyhodnotí ovu na 19DC......a teď babo raď....co myslíte vy?

kato5
30. pro 2016

Ahoj, dle chytrých pouček je to takto:Platí pravidlo, které říká, že ovulaci lze považovat za proběhnuvší, pokud je bazální teplota alespoň 3 po sobě jdoucí dny vyšší než v 6 předcházejicích dnech, a za den, kdy proběhla ovulace, se považuje poslední den nízkých teplot (tzv. pravidlo 3 po 6).

Dvojitá ovulace je hodně vzácný úkaz, ke kterému dochází nejdéle do 48 hodin po první ovulaci. Z grafu by ale pravděpodobně nebyla patrná, jelikož progesteron uvolněný po první ovulaci již má za následek zvýšení teploty.
Pomohlo vyluštit záhadu?

digisek
30. pro 2016

@kato5 pokud odpovídáš mě tak bohužel nepomohlo....všechna pravidla znám.....a že by šlo o dvojí ovulaci si nemyslím ......měřím už 10.cyklus a mám odpozorováno i na sobě, jen trochu nechápu proč ovu FF posunul o dva dny

dasa.77
30. pro 2016

@digisek myslím si,že pokud 11DC snížíš teplotu jen o desetinu stupně,tak ovulace bude zpět vyznačená na 17.DC ....... jinak já bych se taky přikláněla k tomu 19.😉

ttm
30. pro 2016

@digisek Máš tam krásný a naprosto jednoznačný vzestup po 17DC, takže věř sobě, že byla ovu 17DC (pokud dobře koukám, odpovídá tomu i hlen). FF rád a často kecá, setkala jsem se s tím opravdu hodněkrát. Nevím, proč vyznačil 19DC, ale vyznačil to špatně 😉 Není nad to spoléhat na sebe a jasná pravidla STM 😉

digisek
31. pro 2016

@ttm diiky.....

klerik
2. led 2017

Ahojte holky, hlásím se zpět k měřící skupince 🙂 U nás to bohužel dobře nedopadlo, asi týden po pozitivním testu v pátek jsem začala špinit, ale nic nebolelo a byla to jen troška, tak jsem to neřešila, v sobotu v noci jsme jeli na pohotovost, protože jsem měla průjem a hrozně mě bolelo břicho (těžko říct jestli to mělo spojitost nebo to byla nějaká střevní chřipka) a bála jsem se mimoděložního, protože na první kontrolu jsem měla jít až v lednu. V nemocnici konstatovali, že teda těhotná jsem, ale na ultrazvuku ještě nic vidět nebylo (hcg 1850) a kontrola v pondělí. Tak jsem v pondělí šla na kontrolu, to už jsem špinila víc, ale břicho už nebolelo. Z krve zjistili, že hcg kleslo na 1200, v děloze pořád nic, a kolem vaječníku a vejcovodu jsem prý měla tak 300ml už sražené krve takže si mě tam nechali s podezřením na mimoděložní.. Domluvila jsem se doktory na konzervativním postupu tzn. že nechci hned na laparo. Šla jsem tedy jen na revizi a sledovalo se klesání hcg. Prý pokud to klesne tak o půlku nebudu muset hned na laparku. Druhý den jsem teda měla 700, takže žádná další operace se nekonala. Nechali si mě tam ještě další den kvůli tomu UZ nálezu a další den už bylo hcg 450. Takže klesalo to pěkně. Primář stanovil jako nejpravděpodobnější diagnózu nekompletní potrat se zpětným krvácením. I když teda myslím, že mimoděložní úplně 100% vyloučené není (nebylo), ale tak snad měl pravdu. Teď před týdnem jsem byla na kontrole a sraženina se vstřebává, na UZ už zase byly vidět vaječníky🙂 Teď teplotu neměřím, počkám do první MS a začnu zase měřit a asi se hned začnem snažit, tak snad to půjde! Je to zvláští, ale vidím to teď hrozně optimisticky👍😀

marenka1986
2. led 2017

@klerik jejda, to sis uzila 😕 Alespon ze to nemelo komplikovanejsi prubeh, kdyz uz to nevyslo. To je mi lito. Palec nahoru za tvuj pozitivni pristup 👍 S takovou se jiste zadari znovu a uz s dobrym koncem ☺️

klerik
2. led 2017

@marenka1986 no v nemocnici to byla hrůza (i když byli všichni milí). hrozně jsem se bála, že přijdu o vejcovod a tak. Každopádně aspoň s manželem víme, že naše spermie a vajíčka existujou a splynout umí taky. Takže přístě už naostro!😎

lupati
7. led 2017

Můj graf

katkaproch
7. led 2017

Co myslite, holky? Mohla by byt sance?

dasa.77
7. led 2017

@katkaprochurčitě,graf vypadá hezky😉