Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

kato5
20. led 2017

@aluskaasimon tak jsi měla pravdu, odpovídá to ovulaci 9.1. až teď se testík začíná ukazovat.

simi1510
20. led 2017

@kato5 dle ovu testu jsem ji mela 15.1., takze na testy je cas... 🙂

simi1510
20. led 2017

@kato5 i kdyz kdo vi co je tento cyklus... mela jsem takovéto ovu testy

rejni
20. led 2017

Ahoj holky 😊 můžu se přidat? Tenhle cyklus je pro mě trochu záhadou..minuly cyklus šla BT po tři dny nahoru (i tak mám pomalejší zvýšení BT) ale tenhle cyklus se nějak courá..a já nevím zda ovu byla 14DC nebo mi graf vyznačí 16DC..12DC skoro pozitivní ovu test, příznaky ovu 10-13DC..ale včera ovu test ještě výraznější než toho 12,rekla bych že pozitivní.. Takže jsem z toho dohromady jelen 😁

jullli
20. led 2017

@rejni podle me 16/17

simi1510
20. led 2017

@rejni mas fotky tech ovu testu?

aluskaasimon
20. led 2017

@kato5 Tak super 🙂 ať sílí 😉

vanea
20. led 2017

@rejni hojky, podle toho grafu mi přijde, že byla ovulace včera O.o protože tam není zachováno to pravidlo, že ta teplota po ovulaci musí být vyšší, než teploty za posledních 6 dní...ale zase neznám nějaké výjimky a tak..tak nevím🙂

aluskaasimon
20. led 2017

@rejni Jestli ti zůstane teplota nahoře, tak podle pravidla 3 po 6 by ovulka vycházela 16 DC. Ovulační test může být pozitivní až 36 h před ovulkou. Ale nejspolehlivější je stejně bazálka 😉

kato5
20. led 2017

@simi1510 já se v testech moc nevyznám, ale určitě to máš vysledované dobře. Tak držím pěsti, ať se to povede.🙏

rejni
20. led 2017

@jullli
@simi1510
@vanea
@aluskaasimon Díky holky za rady 😊 jestli BT poroste což moc doufám, tak jo podle pravidla 3 po 6 vychází ovu na 16DC.. Jenže kdyby byla včera tak včera mi vyšel "pozitivní" ovu test večer..dnes bude možná ještě víc.. Takže to by vůbec nesedelo 😁 BT je jistější než ovu testy? Kdybych sem dala minulý cyklus s testy tak 17DC byl coby pozitivní, ale nebyl(nejsytejsi) a 18-19DC ovu podle BT určo hezky stoupla 3po6..😊 ale nemívám ovu pravidelně..

vanea
20. led 2017

@rejni jj BT je jistější - zvlášt když máš ty testíky takto podobné všechny..já bych se snažila dneska a zítra, kdyby náhodou=) a pozítří bych viděla podle teploty no🙂

simi1510
20. led 2017

@rejni rekla bych, ze ovu teprve bude dle testu. A je pravda, ze dle grafu nelze vyhodnotit ovu, ze neni zachováno pravidlo 3 vyšší nez 6 predchozich

jitiss
20. led 2017

@rejni souhlasim s @aluskaasimon. Ja to mela podobne. Lf mam 12dni a dnes mi teplota rapidne klesla takze zitra cekam tu mrchu. Pouzivam i naturcomp a ten mi vyhodnotil ovu na 8.1.

aluskaasimon
20. led 2017

@rejni Věř raději teplotě, a zkus ještě testnout dnes, ale měl by být slabší. A vyčkej co udělá teplota. Já mívám testy nejvíc pozitivní 24 - 12 h před ovulací. U tebe mohla klidně proběhnout 16 DC 😉

marenka1986
20. led 2017

@dasa.77 ty mas tak pekny graf, te se tam ty dve carky uz proste musi ukazat! Drzim palce👍

rejni
20. led 2017

@vanea Takže věřit více BT jj.. No právě, změnila jsem teď testy, to jsou comforty a byla jsem překvapená že už od 8DC takové viditelné koleje.. Min cyklus Dr max od 10-14DC jen slabý dušík.. Snažení bylo včera večer a asi bych to nechala na zítra co?

@simi1510 podle testu a grafu to vypadá, že ještě nebyla že..já už to beru že bude určo stoupat 😁

@jitiss Tam u tebe vypadá graf ukázkové 3 po 6 a ovu 6.1.nebo 7.1.Nee? Ale proč až 8.1.v jiné aplikaci? 🤔 no ještě se mám co učit 😊

@aluskaasimon Určitě dneska ještě testnu ovu test 😊 je možné, že více pozitivní test mohl být včera už dopo a ovu proběhla.. Uvidím co BT zítra 😊

jitiss
20. led 2017

@rejni protoze to pravidlo 3 po 6 by melo byt min o 0,2stupne, coz ja nemam. A i ovulacni test jsem mela vice pozitivni az7.1. Coz znamena, ze ne vzdy tato aplikace urci spravne ovulaci. Ja tomu jeste taky moc nerozumim, ale merim uz ctvrty cyklus a ms mi vzdy 12dni od ovulky prisla. A ja jsem dnes mela velky pokles teploty dolu a zacala jsem dnes jeste vice spinit. Proto si myslim, ze u me probehla ovulace sedmeho nebo osmeho. Nevim jestli znas lady comp od naturcompu, ale je to mereni teploty v ustech a ten moje teploty vyhodnocuje za me. Pouzivala to moje kamaradka misto antikoncepce a je spokojena. Pak i diky tomu otehotnela.

kato5
20. led 2017

@vanea testík dnes takto

rejni
20. led 2017

@jitiss neznám tu aplikaci, mrknu na ni 😊.. Takže podle toho že ti MS chodí po 12 dnech od ovu tak jí určuje dobře jj 😊 Tak ať je další cyklus úspěšný, držím palce 😊 Tak u mě fakt dnes pozitivní.. A já jí vyhlížela dřív..jen nechápu, že BT už se pár dní zvedá..

aluskaasimon
20. led 2017

@rejni jestli zítra hupsne třeba na 36,8 tak byla ovulka až dnes. Já taky čekala ovulku 17 dc tak většinou chodila, jenže přišla až 21dc a zadařilo se 😉

jitiss
20. led 2017

@rejni A kdyz si vezmes predeslou ms, tak od ovulace po ms mas kolik dni? Ja mivam vzdy dvanact max trinact dni a podle toho zpetne urcuji kdy presne byla ovulka a jestli mi to sedi i s testy ovu, abych pro priste vedela. Myslim si, ze ovu probehne dnes. A potvrdise ti to kdyz nasledujici tri dny se bude teplota dal zvedat. Kamaradka, co studuje reprodukci tak mi rikala, ze kdyz mam plne silny ovu test tak mam mit styk, protoze u nekoho nastava jeste ten den ovulace. Popisovala mi, ze nekomu se ukaze pozitivni ovu test jen par hodin, proto si nekteri lide mysli, ze nereaguji na testy. Lady comp je pristroj. 😉 Ja dnes zacinam zase 1dc a zkusim malinovou smes plus s cajem malinikem. Preji ti, aby se ti zadarilo. Koukala jsem ti na profil a taky uz sis prosla peklem 😞. Mrzi me to.

rejni
20. led 2017

@aluskaasimon myslíš že by mohla být ovu dnes i když je dnes večer pozitivní test? Že nebude zítra? V srpnu jsem měla pozitivní ovu test 21DC a ovu asi 22..BT jsem neměřila a zdařilo se..ale jinac jsem měla minulý rok ovu pokaždé jinak 14-22DC..14 jen jednou po dobrání 3 měsíců clostiku.. Já věděla že ji mám většinou později ale překvapily mě tak výrazné ovu testy už od 8DC..😊

rejni
20. led 2017

@jitiss Minulý cyklus mi přišla MS 33.den.. 17DC byl nejvíc pozitivní test i když nebyl plně, 18dc nejnižší BT a stoupala hezky za 4 dny potvrdila 3po6 😊 takže pokud byla ovu 18 tak LF 14 dní a myslím že jí tak mám nejčastěji ale taky byly cykly kdy byla kratší třeba ještě v CAR v červnu po pregnylu tak vím přesně kdy byla ovu a LF jen 12 dní.. Tak jestli bude ovu dnes, radši pojistime hned zítra ráno 😎 Lady comp je přístroj, ahaaaa 😁 Maliník je dobrý 👍kontryhel je taky dobrý pít..😊 Děkuji moc, tobě taky brzo // na testu 😊 jj ušli jsme dlouho cestu a stejně ještě nebyl ten správný čas 😕 snad teď už bude vše v pořádku 😊 hlavně aby se prvně zadařilo 😊

jitiss
20. led 2017

@rejni trochu se bojim zacit s kontryhelem, protoze mam v celku upraveny vyklus a nektrym holkam to spis rozhodi... Ale Malinik je fajn. Ten mi dokonce i chutna 😂. Budu ti drzet palce 😉

dasa.77
20. led 2017

@vanea ahoj,graf je ukázkový ale to je tak vše 😉
@jullli bohužel ne e

dasa.77
21. led 2017

tak ke dnešnímu dni takto
na testu stále jen duch (slabounká čárka která nesílí) 😒

simi1510
21. led 2017

Muj dnesni, měřila jsem o pul hodiny driv nez vcera....

jitiss
21. led 2017

@dasa.77 Podle me zitra teplota zase stoupne a test bude o neco silnejsi 😉

judge
21. led 2017

Ahoj můj graf dnes.