Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

ejmiiiinka1989
10. črc 2017

@gruzicka Děkuji👍

gruzicka
10. črc 2017

@ejmiiiinka1989 Není zač.

ejmiiiinka1989
14. črc 2017

Ahojky, tak holky co myslíte, teplota moc dole, že?😕

gruzicka
14. črc 2017

@ejmiiiinka1989 Do dost nízko ale každá to má stejně jinak.

dasa.77
20. črc 2017

Neměřím sice poctivě a od začátku cyklu,ale jen orientačně jsem chtěla mít přehled, v jaké fázi cyklu momentálně jsem. V tomhle aby se čert vyznal

myjusiatko
21. črc 2017

@dasa.77 tak to jsou pekne himalaje. 🙂

dasa.77
21. črc 2017

@myjusiatko že? Člověk by nevěřil

dasa.77
21. črc 2017

@ejmiiiinka1989 podle mě je to oki, nemusí být 37 aby to mohlo být těhotenství

lavender19xx
22. črc 2017

Přidávám se se svou troškou do mlýna- dnes 12DPO, 24DC, ms čekám za 3 dny. Desátý den po ovu jsem malinko hnědě zašpinila, což se mi nikdy nestalo (skvrnka menší než pětník, ale i tak 🙂). Jen ty teploty nejdou a nejdou výš... (měřím každý den v pět ráno)
Na dovolené jsem měřit nedokázala, kdyby se někdo divil 😀.

lavender19xx
23. črc 2017

Tak dnes do grafu připisuju 36,2°, což je myslím jasné...

dasa.77
24. črc 2017

@dasa.77 ahoj,nejdou mi otevřít zprávy. netuším,jestli je chyba jen u mě,ale ani upozornění na komentář atd

dasa.77
24. črc 2017

@myjusiatko ahoj,nejdou mi otevřít zprávy. netuším,jestli je chyba jen u mě,ale ani upozornění na komentář atd

slak
26. črc 2017

Holky, dnes mi apka vyznacila ovulku zpetne. Myslite, ze fakt byla? Mne ty teploty moc nepresvedcily...
A jeste jeden dotaz. Mivala jsem ten cerveny kriz vzdy z prerusovanych car. Tentokrat jsou plne. Znaci to taky neco? Dekuji

dasa.77
26. črc 2017

@slak ahoj, přerušovaná čára je pravděpodobná ovulace , plná čára je jistá ovulace. Stačí aby jsi navíc zaznačila pozitivní ovulační test, hlen nebo tak něco a aplikace to bere jako jistou věc 😉

slak
26. črc 2017

@dasa.77 Dekuji. Hojny a tazny pruhledny hlen jsem ted mela nekolik dni. Tak kez by.

dasa.77
26. črc 2017

@slak ano,vidím v tabulce 😉

slak
28. črc 2017

Co myslite? Byla ovulka opravdu 18., resp. 19.DC? Ja ji furt vyhlizim a ona asi uz davno probehla.. 🙂

dasa.77
28. črc 2017

@slak myslím si že byla,
ale který den,nejsem si jistá.Klidně bych řekla,že až 20DC

dasa.77
28. črc 2017

@slak Jen mi vrtá hlavou,proč jsi dopsala do grafu hlen další dva dny ZPĚTNĚ ? Vkládala jsi graf 26.7. a zapsáno to tam nebylo. Najednou čára je opět přerušovaná. Zdá se Ti snad malý vzestup teplot ? Řekla bych,že s původníma hodnotama by ta čára byla plná. 😉
Sexu bylo víc než dost a víc pro to udělat stejně nemůžeš. Zapisuj jen prvotní pocity, teplotu a další indície podle skutečnosti,nesnaž se to jakkoliv upravovat. Ahoj

slak
29. črc 2017

@dasa.77 Ahoj. Bohuzel ten hlen opravdu byl. Jen jsem ho mela nejvic vecer a to uz kolikrat na apku zapomenu a doplnim to az druhy den kdyz si vzpomenu. Takze ten 21. DC jsem jen zapomnela a rano kdyz jsem videla najednou vyznacenou ovu, mela jsem takovou radost, ze jsem nad hlenem nepremyslela. 22. DC tam na obrazku chybi proto, ze jsem jeste rano nevedela, ze vecer opet bude. Taky me to stve, ze je z plne prerusovana, nemysli si.. 🙁 Ale prvni cyklus jsem zkusila pit denne salek caje z maliniku na podporu hlenu, tak to muze zpusobovat bylinka.

slak
31. črc 2017

Aktualni graf. Teplota stoupa, ale ovulaci program upravil na pozdejsi den. Co myslite? 18. nebo 22.DC?

hlasimse
31. črc 2017

@slak Těžko říct, podle teploty bych řekla už 18. DC, ale podle hlenu spíš až 23. DC...

slak
31. črc 2017

@hlasimse Dekuju. Ukaze az cas. Raduju se, ze ovulka byla. Kdy je uz min podstatne. 😉

dasa.77
1. srp 2017

@slak a já zůstávám u 20DC 😀
přesně jak píšeš,důležité je,že byla

sallish
11. srp 2017

Zdravim vsechny snazila😀 i ja se rozhodla,ze zkusim merit bt. Snazime se s pritelem 5 mesic, tak uvidime, jestli nam to pomuze.😊 V prve rade bych chtel mooc poprosit o nazor zkusenejsi. Probehla ovulace?😏

dasa.77
11. srp 2017

@sallish ahoj,řekla bych že ano,pokud teplota zůstane další dva dny nahoře,aplikace ji vyznačí 😉

sallish
11. srp 2017

Ahojky moc dekuji za odpoved😊 prave zkousim merit prvni mesic a moc se v tom jeste nevyznam😞 a staci aby se drzela na tech 36,5 nebo musi jeste vzrust?

dasa.77
11. srp 2017

@sallish Teploty v druhé fázi cyklu (po ovulaci) by se měly držet výš. Takže 36,6 +

sallish
11. srp 2017

Ok, tak uvidime zitra🙂

gruzicka
11. srp 2017

Teploty po ovulaci musí být vyšší 3dny ,než předchozích 6 dní a to potom bere,že ovulace proběhla.