Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

aurantium
11. srp 2017

Moc doporučuji zdejší skupinu Symptotermalni metoda, je tam spousta zkušených a ochotných holek 😊

dasa.77
11. srp 2017

@gruzicka právě že ona by to pravidlo splňovala 😉

sallish
12. srp 2017

Dobre ranko devcata🙂 tak jsem se merila a jsem z toho jelen. Teplota opet jen 36,5. Nechapu proc neleze nahoru. Jak psala gruzicka ze teplota musi byt 3 dny vyssi nez 6 poslednich dni plati to ikdyz se teplota nenemi a neroste? Jj kazde lidke telo je unikat😀

svaska
17. srp 2017

Ahoj, mohu se zeptat jak se sem vkládají grafy, moc děkuji 🙂

sallish
17. srp 2017

Ahojky, když jsi v okne kde odepisujes nebo píšeš jakykoli dotaz máš pod tim oknem tři tabulky FOTAK,ASI OSLIK😁 a SMAJLIKA tak klikneš na foťák a tam už máš nabídku z kama přílohu vyjmout.... takže zaklad je si graf uložit bud do pc nebo telefonu a pak jen vybrat složku kde sis graf uložila..ja si graf fotim přímo na mobilu a pak ho najdu v galerii mezi fotkama...snad ti to pomůže. Lip popsat to neumim

kockakacka
17. srp 2017

Ahoj holky, muzu se přidat? Ja dnes takto. Třetí měřeny cyklus.

sallish
17. srp 2017

@kockakacka hmm musim říct, že vypadá slibně😉 já Měřím první cyklus, tak uvidime.. posílám aktualni graf..ocenim názor🙂

svaska
17. srp 2017

@sallish dekuji, ja cekala ze to bude slozitejsi vkladani co se aktualizuje apod.

sallish
17. srp 2017

@svaska není vůbec za co😉 hlavně že jai to pochopila...🙂

svaska
17. srp 2017

Ahojte, tak jsem tu po dvou letech zase a zkusíme druhé dítko. K prvnímu mi po roce a půl marného snažení pomohlo až měření BT tak znova měřím. A posílám ukázku mého těhotenského grafu tenkrát, pěkná divočina a ty ukázkové nic tak nevěšte holky hlavu

dasa.77
17. srp 2017

@svaska Pěkně dlouhý cyklus, fakt že jo. Ovulace až někdy 35.DC 😲
Občas se i mě protáhl na nějakých 50-54 dní. Čím víc jsme se snažili,tím víc to šlo do kytek 😉
A ten vítězný ? Byla spíše náhoda,že jsem v tom cyklu začala měřit. Výsledkem byly Himaláje a v době,kdy bych teprve čekala ovulaci pozitivní těhotenský test.

svaska
18. srp 2017

@dasa.77 Taky myslim 35DC a to byl sexik tři dny před a dva po tak fakt náhoda, tak jsem zvědavá jak to trefíme teď teda až uvidím co to bude zase za graf 😀

dasa.77
18. srp 2017

@svaska jak bude šílený,je to ono

janickazabicka
27. srp 2017

@kockakacka ahoj muzu prosim te poprosit o radu jak se zaregistrovat na techto strankach kde se delaji ty grafy? vubec mi to nejde diky

dasa.77
27. srp 2017

@janickazabicka pokud je Ti jedno,na kterých stránkách si budeš zapisovat do grafu, tak zkus womenzone, tam je to hned

janickazabicka
27. srp 2017

@dasa.77 jj moc dekuju uz jsem to taky objevila, takze uz jsem se prihlasila tam a v pohode 🙂 Tam se taky vypocita ovu tim krizkem v tabulce?

dasa.77
27. srp 2017

@janickazabicka nene, prvně tam budeš mít zelený pruh uprostřed tabulky - což je pravděpodobná ovulace PODLE TEBOU ZADANÉ DÉLKY CYKLU,
Pak podle toho,co vepíšeš (TEPLOTU,hlen,děložní čípek nebo i ovu testy) se vyznačí SKUTEČNÁ OVULACE - opět tím zeleným pruhem
Mrkni se tady pár stránek zpátky, nebo ke mě na profil. Myslím že tam mám jeden cyklus,kde je ovulace vyznačena ( NE TEN POSLEDNÍ GRAF, tam jsem začala měřit později)

dasa.77
27. srp 2017

@janickazabicka např. tady strana 261, příspěvek od @ lusili1
Krásně vyznačená ovulace- tmavší pruh, to světlejší kolem jsou plodné dny před a po OVU

janickazabicka
27. srp 2017

@dasa.77 jo jinak gratuluju k mimiskovi 😀
Takže chápu dobře když v době předpokládané ovu teplota klesne pod běžnou teplotu a další den vyskočí zase nahoru tak ovulace proběhla když teplota klesla a nebo ten další den když vyskočila. A nebo v den poklesu už je po ovulaci? Promiň od jsem ptám jako retardovana 😂😂 ale nějak to nechápu 😂😂

dasa.77
27. srp 2017

@janickazabicka Tu ovulaci Ti vyznačí graf až zpětně.U někoho proběhne v den největšího poklesu (před vzestupem) , u někoho až se zvýšením teplot.😉

janickazabicka
27. srp 2017

@dasa.77 jo aha ale takhle to teda nezjistím z prvního měření. Protože ve čtvrtek byl pozitivní test a v pátek ráno bt 36,2 sobota 36,5 a neděle 36,4 tak právě nevím. Kdyby mě napadlo měřit alespoň před tím testem 😀😀

dasa.77
28. srp 2017

@janickazabicka když byl pozitivní test ve čtvrtek, tak ovulace by měla nastat v pátek či sobotu 😉 ... zapisuj dál,uvidíš

janickazabicka
28. srp 2017

@dasa.77 dnes byla zase 36,5 tak uvidime co dal 🙂

dasa.77
28. srp 2017

@janickazabicka tak zítra aspoň 36,6

janickazabicka
28. srp 2017

@dasa.77 doufejme 😀

janickazabicka
3. zář 2017

Holky můj graf co myslíte? dnes jsem 10 dpo 😀 a ted mi prosím řekněte ovulace je v den kdy teplota klesne a nebo v den první vysoké teploty po nízké?
Mám takový dojem že by to mělo být v den kdy klesne.

lucy0511
3. zář 2017

Ahoj děvčata taky z dovolením přidám svůj graf sem dnes 23DC a +-8DPO a vůbec z toho nejsme chytrá a trochu se obávám že ten graf je ovlivněn i lehčí virózou co mám (teda spíš rýma a kašel 🙂)

hlasimse
3. zář 2017

@janickazabicka To vypadá zajímavě! Jinak výrazný skok nahoru mívám také někdy 7.-10. den po ovulaci a četla jsem, že je to způsobeno tím, že tyto dny je progesteron nejvyšší. Jinak ohledně dne ovulace jsem se domnívala, že je to den nejnižší teploty před vzestupem, ale nedávno jsem se dozvěděla, že prý ovulaci není možné podle teploty takto přesně určit, a prý se děje kdykoliv od 5. den před až 2. den po vzestupu.

janickazabicka
3. zář 2017

@hlasimse no já právě beru utros 2 denně vždy večer teda. No já právě zase četla že je to v den nízké teploty a v jiném článku zase, že je to v den vzestupu. Tak jsem z toho zmatená.
@lucy0511 teda koukám máš to zajímavý graf . A kdy byla ovu tušís? Jinak si myslím že nemoc to může ovlivnit

lucy0511
3. zář 2017

@janickazabicka pozitivní ovu test byl 25.8.