Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

svaska
3. pro 2017

@janickazabicka to je paráda

dasa.77
3. pro 2017

@janickazabicka Víš co mi to připomíná??? Tak držím palce, ať se nepletu

janickazabicka
3. pro 2017

@dasa.77 chi chi tak to je hustý, jsou si dosti podobní 😂😂😂

janickazabicka
3. pro 2017

@dasa.77 prosím tě a tobě aplikace nějak vypočítala ovu nebo ne? Jako myslím podle teplot jestli ti to přepočítala?

dasa.77
3. pro 2017

@janickazabicka V tom grafu,který jsem přiložila ne 🙂 , protože ta teplota tak skákala a dál už jsem neměřila, jen jsem věděla,že mám dávno po ovulaci

janickazabicka
3. pro 2017

@dasa.77 jasný no. Mě teda zatím taky nepřepocitala. A to jsi tušila že máš po ovu nebo si měla něčím podložené?

dasa.77
3. pro 2017

@janickazabicka Bolesti v podbřišku,ale v té době jsem ji ještě nečekala a test. Ovšem to mi docvaklo až později.Byl to těhotenský a dělala jsem si ho ze začátku cyklu,abych vyloučila falešně pozitivní výsledek. Čárka se i tak ukázala,jen byla slabá a další den už jen náznak a konec.Byla jsem hrozně naštvaná,že na ty testy není spolehnutí. Ovšem to,že zachytil ovulaci mi došlo až po několika dnech,kdy jsem začala špinit a na testech Dr.Max,kterým jediným jsem věřila se objevila první slabá čárka.Další den silnější a bylo mi vše jasné.

janickazabicka
4. pro 2017

@dasa.77 tak já dnes takhle 😀😍
Doufám že si měla pravdu a blížíme se k zdárnému cíly 😀
Holky jinak u nás dnes začalo sněžit. Jsem z kolina 😍
A moje vlastní nehtiky 😍😍

svaska
4. pro 2017

@janickazabicka doufám že se zadařilo vypadá to moc moc dobře. To je gel?

svaska
4. pro 2017

Ahojte, tak já dnes takto, tak jsem zvědavá co z toho dál vyleze

fanunka
4. pro 2017

@janickazabicka jeeeee krasne je mas. Ja jsem dnes po odberu vajicek. Hlásím že pacient prezil🙂

janickazabicka
4. pro 2017

@svaska jak to ze ty čáry máš takové slabé???

janickazabicka
4. pro 2017

@svaska dekuju moc také doufám.
Nn akryl. Nechala jsem si u větví udělat základ měla jsem z prace hodně zničené nehty. Ale vrchní jsem dělala sama bum je gel lak. 😀

dasa.77
4. pro 2017

@janickazabicka stoupáš k výšinám,tak snad ano .... moc moc držím palce 😉

janickazabicka
4. pro 2017

@dasa.77 dekuju si zlaticko 😘😘😘 byl by to ten nejkrásnější dárek k vánocům 😍😇

svaska
4. pro 2017

@janickazabicka Protože jsem tam jeden den neměřila tak to pak spoji takovou slabou

svaska
4. pro 2017

@janickazabicka Ja si delam gel lak sama teda ne dlouho, mela jsem vybavu na gel ale to je na dlouho a ja s malym fakt cas nemam. Ale nemam moc pekny nehty tak neudelam zadnou hitparádu s ničím 🙂 mas je moc pekny

janickazabicka
4. pro 2017

@svaska jo aha 😁😁😁 tak teď už koukej mít jen tlustice 😀😀 jasný.
Manžel si přál narozeninové miminko tak snad se mu splní 😀
Jinak gelovky si dělám taky sama ale po tom Zaprahu s otevřením nové prodejny. Jsem je chtěla více zpevnit 😀

janickazabicka
5. pro 2017

Ahojky holky, jsme jako na houpačce 😂😂😂

svaska
5. pro 2017

@janickazabicka no nemělo cenu to ráno měřit. Do dvou do rána jsme slavili a před šestou už malý ráčil vstávat. No a teploměr jsem u našich stejne neměla😀

svaska
5. pro 2017

@janickazabicka to nám zas nedáš do zítra spat 😂

snowbee
5. pro 2017

Ahoj holky,muzete mi prosim mrknout na graf?Pozitivni ovul.test byl 2.12...ale dle grafu mam pochyby...
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Snowbee/graf...
Snad vkladam dobře..

digisek
5. pro 2017

@snowbee pokid zitra teplota stoupne tak probehla ovulace dnes .....probehlou ovulaci poznas tak ze to teplota stoupne nad tzv cover line ....nad linku tvych beznych teplot a drzi se tam

fanunka
5. pro 2017

@janickazabicka já už ty tvé grafy nekomentuju 🙂 to nemá cenu 🙂

dasa.77
5. pro 2017

@janickazabicka ....ta podoba 👍

janickazabicka
5. pro 2017

@fanunka
Ja za to nemůžu 😂😂😂
@dasa.77 taky jsem si říkala. Doufám že to bude stejný konec 😀
@svaska já myslím že usnes v pohodě, ale taky jsem zvědavá. 😀

janickazabicka
5. pro 2017

@dasa.77 chi chi koukni 😂😂

dasa.77
5. pro 2017

@janickazabicka to se ti povedlo 🙂

janickazabicka
5. pro 2017

@dasa.77 😂😂😂😂 docela legrační 😂😍

janickazabicka
6. pro 2017

Dnešní 😊😋