Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

fanunka
6. pro 2017

@janickazabicka pruumer nuuudaaaaa😂

janickazabicka
6. pro 2017

@fanunka 😂😂😂😂 ty si dobrá 😂😂

fanunka
6. pro 2017

@janickazabicka 🙂 dyt je to pravda 😉

janickazabicka
7. pro 2017

Holky je to zvláštní ale asi z toho nic nebude. Nevím jestli by bylo možné mít takhle malou teplotu. Nevím no 😱

fanunka
7. pro 2017

@janickazabicka : týýjo telepatie zrovna jsem na tebe myslela a chystala jsem se ti napsat : tak kde máme tvůj ranní graf 🙂

janickazabicka
7. pro 2017

@fanunka taky dobrý 😂😂😂 no jsem zvědavá co z toho bude. Od ho jestli i takto nízká teplota může být. Při tehu asi ne vid?
I když kamarádka taky měla kolem 37 bt a byla tehu 😀

fanunka
7. pro 2017

@janickazabicka hele mě je uplně jasný že zítra budeš mít kolem 36,8 to ti je totiž podobné 🙂

fanunka
7. pro 2017

jinak kdyby to někoho zajímalo, tak já mám už za sebou stimulaci a odběr vajíček. do této fáze vše ukázkové odebráno 15kousků z toho 11 úspěšně oplodněno a zítra ráno se uvidí zda se vyvíjí a zda budou jedno transferovat. Vím že to nejhorší mám za sebou, ale stejně mám nervy na pochodu.

svaska
7. pro 2017

@fanunka to je krásný, tak to bylo rychlý, myslela jsem že ten proces je delší. Tak držím pěsti ať jsi brzy těhule

fanunka
7. pro 2017

@svaska dekuji jj v podstatě je to rychle něco pres týden píchání pak hned odběr a za 4 můžeš byt i těhotná 🙂

janickazabicka
7. pro 2017

@fanunka no nevim nevim. Objevila se mi ruzova takze zacinam mit cerne myslenky a jeste jsem teprve 27dc. ☹ myslite ze mi to mohl posunout ten caj ludmily mojzisove??? jsem z toho nejaka rozhozena

fanunka
7. pro 2017

@janickazabicka ale mit cyklus po 28dnech je preci idealni 😘

dasa.77
7. pro 2017

@fanunka Pokud by šlo o první dítě,být Tebou,nechám si zavést dvě. Je to větší šance.😉

janickazabicka
7. pro 2017

@fanunka to asi ano, doufam ze bude posledni 😀

janickazabicka
8. pro 2017

Holky koukněte jak jsem zadala ms tak se mi to přepočítalo je to možný??

snowbee
8. pro 2017

Krásný den,snazim se porozumět grafum.Cyklus mam 26 dni..ovulace probihala vzdy 12-13 den dle ovu testu.Nyni jsem zacala merit bt.Jsem z toho grafu zmatena.Ovu test vyšel pozitivni vcera..mohl by mi to prosim nekdo vysvětlit...prikladam graf. Dekuji moc

dasa.77
8. pro 2017

@janickazabicka to mě mrzí,že ten graf neměl šťastný konec jako u mě 😢
Přepočítalo se to? No tak možné to je,protože podle těch teplot nešlo ovulaci určit,ale tím,že zadáš menstruaci,tak se to automaticky posune na polovinu cyklu 😝, podle kalendářové metody

janickazabicka
8. pro 2017

@dasa.77 jasný no, pak mě to taky napadlo. Myslis ze teda cyklus mohl být bez ovulace? Když to nedokázal přepočítat?? Nebo byla ovu ale vyšlo to blbě. Bo já nevím. 😬

dasa.77
8. pro 2017

@janickazabicka Ta ovulace klidně být mohla (podle testu), jen ti skákaly teploty,uvidíš další měsíc.Ale fakt je to škoda

janickazabicka
9. pro 2017

@dasa.77 to teda je. Nedá se nic dělat. Asi na nás čeká vánoční zázrak 😘😘😍😇

fanunka
12. pro 2017

Noo tak holky co je? Tady je mrtvo!!!

fanunka
12. pro 2017

@snowbee tak co jak jsi na tom? Uz sis delala TT?

snowbee
12. pro 2017

@fanunka ahojik,zatim takto..priznam se,ze tomu nerozumim..aplikace ukazuje ovu 6.12..test vysel pozitivni 7.12..a 8.12..jsem mela ukázkový cipek i hlen...sexik byl 6.12 vecer a 8.12 rano...jak tomu rozumět?

snowbee
12. pro 2017

@fanunka a jak se to vyviji u tebe?

fanunka
12. pro 2017

@snowbee ja bych rekla ze 5. Byla ovulace. No holka ani se neptej. Nam dite proste nebi souzene. Ivf zacalo uplne paradne moje telo spolupracovalo mela jsem 15 folikulu a z toho bylo 12 krásných zralych vajicek oplodnilo se 11ks zase bomba aaaa 4. Den mi jednu peknou morulu vpravili a k mrazeni nedojelo z 10ks ani jedno 5. A 6. Den postupne odpadli vsechny... tak je mi jasny jak asi dopadlo to ve me. Acho😢

vendelinka08
12. pro 2017

@snowbee ridila bych se vzdy teplotou..ne testama. A dle grafu to odpovida

snowbee
12. pro 2017

@vendelinka08 ja tem teplotam asik nerozumim..kdy probehne ovulace..posledni den nizkych teplot..3 po 6?tudiz toho 6.12...tak to asi nic budu cekat na ms 😔 ale dekuji

snowbee
12. pro 2017

@fanunka pockej az takovy mazec 😲..a jak dopadlo to v tobe...urcite nejlip nerikej ze ne?kdy testujes

dasa.77
12. pro 2017

@fanunka ještě není nic ztraceno..... tam se mu může dařit naopak nejlíp

vendelinka08
12. pro 2017

@snowbee nemyslim si ze by melo byt neco ztraceno...ba naopak. Sex jste meli ve spravnou chvili. Kdybys vedela jak jsem naposledy otehotnela..to by clovek koukal.