Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

skripmart
19. pro 2017

@myjusiatko tak to mě mrzí ... snad se zadari co nejdříve

fanunka
19. pro 2017

@dasa.77 ahooj ja se bojim testit :( mam strach ze tedt nebude silit. Uzivam pocitu ze to vyslo uz nechci zadne zklamani aspon ne do Vanoc. Modlim se aby ms neprisla ani nevim kdy by mela prijit kdyz jsem mesic jela bez ms jen s umelou stimulaci

dasa.77
19. pro 2017

@fanunka Já být Tebou,tak bych se vůbec nebála! Podle mě budeš mít o to větší důvod k radosti.

fanunka
20. pro 2017

@dasa.77 ahoj tak joo tak jsem testla a i ze zvedavosti ovulacni test

dasa.77
20. pro 2017

@fanunka Spodní je ten první? A ovulační zelený,nebo ne?.... Tak jsi klidnější? Sílí

fanunka
20. pro 2017

@dasa.77 jj presne tak spodni je pondelni ovulacni zeleny vcera vecer a ten uprostred dnes rano. Paneboze kdyby to tak chtelo vyjit!!!

dasa.77
20. pro 2017

@fanunka už to vyšlo..... budete mít krásné svátky a ty příští rok ještě víc.

janickazabicka
20. pro 2017

@fanunka teda tak to gratuluju. Neboj teď bude už všechno v pořádku 😊

fanunka
21. pro 2017

@dasa.77
@janickazabicka
Holky dekuju. Dnes od 4h rano jsem chodila po zahradě neskutecne krece v zaludku. Kdyz jsem byla doma bylo to horsi. Jsem slusnej exot co?

svaska
21. pro 2017

Ahoj, tak já dnes takto. Pomalu to jde nahoru, ale břicho cítím dneska dost tak myslím, že MS dorazí brzy

svaska
21. pro 2017
janickazabicka
21. pro 2017

Ahojky holky tak uz se mi to začíná taky barvit trošku. A vypadá to že si opravdu uděláme vánoční štěstí 😘😘 přesně na stedry večer. Bude to malý Ježíšek 😇

myjusiatko
22. pro 2017

Damy, vcera som myslela, ze to je jasne. Dnes takto. Som sama zvedava. Minuly mesiac som dostala ms 9dpo. Co je dnes. Drzte mi palce.

snowbee
22. pro 2017

@fanunka ahojky muj dnesni graf bez dnesni teploty s malym prekvapenim...takto u me...a pridavam se ke gratulaci...v poledne se dovim hcg...

tercula
22. pro 2017

Muj listopadovy a byl uspesny 😇

fanunka
22. pro 2017

@snowbee
@tercula to neni mozny!!! Tolika uspechuuuu holky gratuluju
@snowbee kolik si mela to hcg?

snowbee
22. pro 2017

@fanunka hcg 15 ale zrejme jsme pocali 22 dc..taze prej ok...to budou krasni jezisci..nejak jsem z toho namekko

fanunka
22. pro 2017

@snowbee tak parada. Ja mela strach ze mam malo tak to mi spadl kamen ze srdce

dasa.77
22. pro 2017

@snowbee Ahoj,ten test je ze kterého dne? Já jen že pokud jste počali jak píšeš až 22.DC,tak je zvláštní,že už by byl pozitivní 😉 Tak že by trojčátka? 😂

myjusiatko
23. pro 2017

@dasa.77 to by zase v krvi nebylo 15hcg ale vic, nebo ne? 🙂

fanunka
23. pro 2017

@myjusiatko
@dasa.77 ja cetla ze holky maji vyšší hcg nez kluci 🙂
@snowbee tak to vypada na kluka

snowbee
23. pro 2017

@dasa.77 ahoj krev byla brana vcera, ovulace byla 8.12coz i milovani a to byl 17dc...podle me je ale testik slaby takto 14dpo...tudiz jsem myslela, ze je to ze sexu 13.12a to by byl 22dc...no hcg je nizke, ale uvidime

snowbee
23. pro 2017

@fanunka to byl 3 kluk... To vuuubec neva snad to bude vse ok... A jak se citis?

myjusiatko
23. pro 2017

@snowbee ovulace byla 8.12. Proste mas jen nizke hcg. Z 22dc to na 99% nebude. 🙂

snowbee
23. pro 2017

@myjusiatko asi ano,dneska testik sili..byla jsem v obchodě a začíná se mi motat hlava

fanunka
23. pro 2017

@snowbee jooo dobre jen si musim delat snidani na nocni stolek. Nez rano vstanu z postele musim se najist, kdyz tak neudelam mam strasne krece v zaludku. Jinak pres den nemam cas myslet na to jak mi je oredvanocni shon vrcholi

dasa.77
23. pro 2017

@myjusiatko pokud by to bylo podle těch dní ...tak 15 je asi dostačující....ale myslím si,že pozitivní test 7 dní od oplodnění je brzy.... jedině,že tam není jedno miminko 🙂 Tak sem to myslela

dasa.77
23. pro 2017

@fanunka Že holky vykazují vyšší hladinu hCG? To bych teda neřekla. Já ji měla na začátku jak za dvě dítka.... a je to jeden kluk

dasa.77
23. pro 2017

@snowbee Test je slabý,to ano.... ale to samotné uhnízdění mohlo trvat déle. Tak třeba to teď doženete. Ale že by došlo k oplodnění až ten 22.DC, to si právě podle grafu nemyslím 😉

myjusiatko
23. pro 2017

Ja dnes takto. Ms zatial nikde. Co je poriadny uspech. Minule bola 9dpo. Dnes uz som 10dpo. To by sa uz mohlo podarit aj uhniezdit vajicko. 🙂