Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

hlasimse
22. led 2018

@janickazabicka č. 2 🙂

lobella
22. led 2018
nadrinka
22. led 2018

Na ms brzo a teplota takhle 🤔

janickazabicka
22. led 2018

@nadrinka ja myslim ze v pohode nekdy teplota muze kolisat 🙂

janickazabicka
22. led 2018

Holky ja dnes takhle, jsem cela zmatena 😀

skripmart
22. led 2018

@nadrinka obdobně vypadal můj vítězný graf ... tak v klidu a věřit 🙂 držím palce

nadrinka
22. led 2018

@janickazabicka testy nevypadají vůbec pozitivně, ale teplota spíš poovulacni nebo mivas vyšší?

nadrinka
22. led 2018

@skripmart tiše doufám 🙏 děkuji 😊

svaska
23. led 2018

@janickazabicka to první Máme v pokojích je fajn, ale volila bych příšte raději ne tolik syté barvy da s k tomu pak lépe kombinovat nábytek. Jo a když to pak vidíš jako velkou plochu vypadá to úplné jinak než na tom vzorku 😀

modrypitrisek
23. led 2018
modrypitrisek
23. led 2018

Holky, tak u mě dnes takto, ale vidím to uplně černě, už se mi začal zkracovat čípek, takže asi budu ráda, když vůbec LF dotáhnu aspoň na těch 9 dnů :( TT jako sníh a i OT snad bělejší než obvykle :D

nadrinka
23. led 2018

@modrypitrisek já si pořád opakuji dokud mrcha nedorazí naděje pořád je 😊🙏

modrypitrisek
23. led 2018

@nadrinka No to já taky :D teď jsem se zas ochmatávala, a říkám si, že to není až tak zlé s tím čípkem, tak třeba si to rozmyslel :D :D kéž by 🙂

janickazabicka
23. led 2018

@nadrinka no právě že se v tom sama moc nevyznám. A dnes zase takhle 😂😂
Myslím si že ovu ještě nebyla. 😋

nadrinka
23. led 2018

@janickazabicka dle dnešní teploty rozhodně ne, ale máš to hezky divoké... Já mívám před ovulaci max 36.35 a poovulacni mám tak 36.5 a víc. Kolikátý den ovu mivas?

skripmart
23. led 2018

@janickazabicka jak mas dlouhé cykly?

janickazabicka
23. led 2018

@nadrinka
@skripmart cyklus mívám tak okolo 30 dc.
Mezi 29 až 32. Ted posledních 5 měs. Co se nivo ustálilo. A ovu mívám nebo spíš pozitivní test ovu kolem 17 dc. Tak uvidím zítra. Hodně mi to takhle dělá ze jeden den nic a druhý Mega čára. Ale už mi to jednou takhle vyrostlo před ovu a test byl pak pozitivní 4 den po této teplotě. 😁

modrypitrisek
24. led 2018

@janickazabicka Jani, ono to vypadá divoce, ale když to vemeš matematicky, tak je to pořád rozdíl jen cca dvou desetin stupně, to máš uplně stejné, jako u mého vzorňáckého grafu... to dělá to, že máš teploměr na setiny, kdyby byl jen na desetiny, tak Ti to skáče pořád jen na třech bodech. A to je už ukázkové 😉

modrypitrisek
24. led 2018

Jinak u mě už je to skoro stopro, čípek celý pryč, teplota spíš níž než výš, takže smolík pacholík tento měsíc...

lobella
24. led 2018

@modrypitrisek a jak ma vypadat cipek po ovu, kdyz dojde k oplodneni? Ja od ovu BT nemerim, nechci se stresovat, ze twplota neroste, tak cekam jestli ms prijde nebo ne... Jsem 9DPO....

myjusiatko
24. led 2018

@lobella u toho cipku pri otehotneni je to takove vselijake. Ale u tohoto tehu jsem vypozorovala, ze se mi skoro otevrel i po ovu. Az jsem zacala mit pochybnosti zda to prvni vubec byla ovulave a byl hodne nahore a pak se drzel nahore a byl zavreny.

myjusiatko
24. led 2018

Tady i s mym zapisem v grafu.

nadrinka
24. led 2018

U mě je to víc než jasné. Dnes zavolám do centra a objednám se na naplánování protokolu na ivf. Hurá do boje!

lobella
24. led 2018

To mne pred behem i 6 dni po ovu bolelo na vajecnikach, hlavne prava strana do toho podbrisek, uz jsem i premyslela, zda nejit k doktorce, bolest nebyla nijak velka, ale uz neprijemna...ted dva dny nic a vcera mne zacaly takove lehke predmenstruacni bolesti bricha, dnes to pokracuje... Ms bych mela mit v nedeli, tak snad nedorazi...

lobella
24. led 2018

Holky je normalni, ze nas takrka cely mesic boli v zadech a podbrisek... Tady z tech diskuzi mam takový pocit... Tyden pred jsou bolesti PMS, pak bolesti pri MS, oak chvilku klid a pred ovu, behem ovu, po ovu zase muzou byt a pak uz zase prichazi PMS....

skripmart
24. led 2018

@myjusiatko a co ty?? Cekas tedy?

myjusiatko
24. led 2018

@skripmart ano 🙂

lobella
24. led 2018

Holky a musi byt vzdy krvaceni pri hnizdeni?

modrypitrisek
24. led 2018

@lobella Tak předpokládám, že by měl být zavřený. A u mě se před ms začne zkracovat a pak se otevře. Jsem taky 9 DPO, ale u mě už je to konečná, kdyby to vydrželo ještě do zítřka, bylo by to skvělé, 10dnů je moje nejdelší LF; ale myslím, že zítra už bude 1DC - kdo ví, jestli to nepřijde ještě dnes večer...

modrypitrisek
24. led 2018

@lobella Joo, tak to aspoň máte nějaké vodítko, když bolesti jsou, když člověka nebolí nic, pozná prd :D :D ani ovu, ani ms, fakt jen výjimečně před ms zabolí kříže. Třeba dnes vůbec nic, a to zítra nejspíš začne...