Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

ladalav
4. lis 2015

no tak nám to řekl dr přímo v nemocnici, vynechat smažené, salámy, masa....opravdu dieta jako u jaterní ....to se divím... 😕

crazynaa
4. lis 2015

Teplota dnes 36.7 tak asi nic. Po vcerejsku se nedivim nicemu :(

valeri10
4. lis 2015

Ahoj holky ať nám ten čas rychleji utíká mám otázku - víte ze kterého vaječníku ovulujete? Já ovu poznám dle bolestí, ale od té doby co se pozoruju cca 1,5 roku mě bolí vždy jen levý a dle utz byl folikul taky v levém. Nemají se vaječníky střídat?

juliemichal
4. lis 2015

@ladalav no tak nám zase v nemocnici řekli,že žádná dieta nemá být tomu se taky fakt divím ☹ a asi si nepamatuješ kolik měl Davídek also,že?protože včera jak jsem to říkala ve školce tak učitelka a i účetní říkaly,že kdybych s tímto alsem šla do nemocnice tak by ho hned vzali aby to někde nesedlo ☹ a já mám s toho dost velký strach ☹ dali nám antibiotika na 6 týdnů.za 4 týdny máme jít na krev a ještě mám zítra donést moč aby ji zavezli do laboratoře a potom se uvidí,ale mám s toho docela dost velký strach,also 7880 je asi podle mě dost vysoké ne?když mi včera říkala dr,že když je also 1000 tak se chodí na kontroly,když je also 2000 tak jsou antibiotika ☹ dr mi tak říká,že mu to někde může sednout a já s toho mám fakt dost velký strach ☹

valeri10
4. lis 2015

@crazynaa ty jsi hrozně negativní. Měla by ses příští cyklus pokud to teď nevyjde úplně oprostit od toho měření, čekání a testování. Vím, že se mi to lehce kecá, ale já mám z tebe takový pocit, že pokud nevypneš tak se z toho zblázníš.

andik.cz
4. lis 2015

@juliemichal Jsi si jistá tou hodnotou? Nemá to být 788,0? Ono záleží jestli to je měřená hodnota ASLO (a=protilátka proti StreptoLyzinu O) v průběhu prodělávané infekce a nebo už kontrolní po léčbě. Ale 7880 mi příjde hodně teda taky.

andik.cz
4. lis 2015

@crazynaa @valeri10 musím s Tebou souhlasit, zkus si v každém i nepovedeném cyklu najít něco pozitivního ;) Změnit k tomu trochu přístup. Nemyslím to nijak zle, ale abys fakt nebyla crazy ☹

ladalav
4. lis 2015

@juliemichal tak to já netuším....also slyším poprvé...on měl příznaky hnisavé angíny, ani po týdnu při ant. neklesaly teploty 40cítky...a pak se mu za ušima udělaly obr boule a nemohl mluvit..no chudák...ale byl šikovný, polykal léky a denně kloktal šalvěj...on je navíc nemocný na srdíčko-i když člověk to na oko nepozná 🙂 tak ho víc i tak hlídali...takže neporadím...

ladalav
4. lis 2015

teda Aslo....ale primář nám doporučil ještě pít Ostropestřec....už je to dva roky...

juliemichal
4. lis 2015

@andik.cz ahojky ano ano právě jsem si s tou hodnotou jistá.i dr mi včera říkala,že Dáda má hodnotu 7880 a,že když to je do 1000 tak se to jen hlídá a když 2000 tak to je na antibiotika a když to je tak vysoké tak to může sednout i na ledviny nebo někde ☹ právě dr si předevčírem přála hospitalizaci a poslala nás na ORL na ORL nás poslala domů a řekla aby nám dr napsala antibiotika.tak jsme je nafasovali na 6 týdnů.za 4 týdny máme jít na odběr krve a mám zítra donést jeho moč a musí to poslat do laboratoře.jestli to už nesedlo na ledviny ☹ i já to číslo viděla a nebylo to tam napsáno takto 788,0 ale 7880 ☹ bez žádné čárky,bez ničeho ☹

@ladalav ach jo chudáček ☹ u Dády to taky začalo s tím,že měl angínu,měli jsme na týden antibiotika.dobrali jsme je a potom byl zase nachlazený a začali vyšší horečky.potom se mu za uchem udělala hodně velká boule.měla 37mm na délku a 17mm na šířku ☹ skončil v nemocnici a uvažovalo se,zda mu to budou řezat anebo ne,ale neměl tam ani hnis,ani krev a ani vodu,tak mu to řezat nemuseli.takže mu to mazali chladivou mastičkou a měl antibiotika do žil ☹ potom mu přišli na menší šelest,ale na kontrolu s tím chodit nemusíme...

andik.cz
4. lis 2015

@juliemichal Tak hlavně, že mu dali ATB. Kontrolní odběry budete absolvovat asi ještě několikrát. Myslím, že maximum těch protilátek bývá po 6 týdnech od infektu a do normálu se hladina dostává třeba i 12 měsíců. Jde o to, že to je tělem vytvořená protilátka proti tomu streptolyzinu a člověk má v těle podobné struktury jako je ten streptolyzin a může se stát, že ta protilátka začně napadat právě ty struktury, jde především o ledviny,klouby a srdce, proto ten zvýšený dohled. jedná se o formu autoimunity... Ale neboj, budete pod kontrolou... ;) A bude líp Určitě bych bych se poptala na imunologii, jestli takovu hodnotu neřešit třeba ještě tam... třeba by poradili něco, aby se protilátky eliminovaly a nenarůstala jejich hodnota.

juliemichal
4. lis 2015

@ladalav no já taky právě nevím co to je also 😀

andik.cz
4. lis 2015

@juliemichal Also není nic, je to ASLO

juliemichal
4. lis 2015

@andik.cz děkuji moc snad máš pravdu 🙂 myslíš si,že antibiotika mu pomůžou?na krev právě máme jít za 4 týdny jinak na kontrolu chodit nemáme tak nevím ☹ no on má tu mononukleozu a skončil v nemocnici 10.10 a pustili ho domů 16.10 jinak angínu měl asi 1.10 nebo nějak tak,tak to není 6 týdnů,ale je to jen měsíc ☹ takže to also může mít i vyšší za ty 2 týdny?a jak to teda bude prosím probíhat ze školkou?kdy asi bude moct jít?jsi moc hodná a snad mu to nikde nesedne mám s toho hodně velký strach ☹

andik.cz
4. lis 2015

@juliemichal Tak jsem ještě vytáhla poznámky ze školy, tak maximální hodnota je 3-6 týdnů po infektu, takže to už jste v tom období maxima. A do normálu se dostávají 6-12 měsíců po. Nejsem lékař a ani nemám vlastní zkušenost, takže kdy bude moct jít do školky vám řekne Mudr. , ale předpokládám, že pokud bude ok, tak hned jak nebude infekční (ať už angína nebo MONO), ty hodnoty ASLA nejsou nebezpečné pro okolí.

ladalav
4. lis 2015

@juliemichal tam je dlouhá doba karantény...myslím i 2 měsíce...podle toho, jak mu bude, malý byl dost unavený...

juliemichal
4. lis 2015

@andik.cz no a proto mi to na netu nic nevyjelo 😀 krása jak jsem si to popletla 😀

ladalav
4. lis 2015

@juliemichal ant. pomůžou...určitě...a jinak u dětí to má prý lepší průběh i pak dolečování... 😉 😉 😉 😉

juliemichal
4. lis 2015

@andik.cz děkuji moc tak jsem volala imunoložce a ta se mi ozve v polední pauze 🙂 takže to probereme 🙂 a uvidíme co nám řekne,možná nás i objedná 🙂 jsi hodná,že jsi mi napsala i ohledně té imonuložce 🙂 včera jsem ve školce říkala,že půjde do školky asi v lednu tak uvidíme 🙂 a jsi hodná,že ses podívala do sešitu,děkuji 🙂

juliemichal
4. lis 2015

@ladalav děkuji unavený on právě není je až hodně čiperný 😀 tak snad to je pravda,že je u dětí lepší průběh 🙂 děkuji moc holky jste hodné 🙂

andik.cz
4. lis 2015

@juliemichal Když vím, ráda poradím... No to mě tak napadlo, když je to vlastně forma autoimunity...určitě bude více proškolená a zkušená v téhle problematice než klasický pediatr 😉

crazynaa
4. lis 2015

Vyslouzila jsem kontrolni spermiogram a zadanku do zarazeni ivf :( a dalsi krabicku clostylu 🙂 nejsem negativni,ale vcera me to dostalo. Dnes jsem slaba,jak caj :( ach holky

valeri10
4. lis 2015

@crazynaa hlavu vzhůru. Spousta páru podstoupilo IVF a nakonec se jim podařilo počít přirozeně. Takže klídek a dál to zkoušet. Dočkáš se miminka neboj. Hele klidně se s tebou vsadím, že příští Vánoce už budete tři 🙂

juliemichal
4. lis 2015

@andik.cz ještě jednou moc děkuji 🙂 snad nám na imunologii pomůžou víc 🙂 uvidíme zda nás objednají a co budou všechno dělat 🙂

ladalav
4. lis 2015

@crazynaa hlavu vzhůru , známá taky těhotněla 3 roky...pořád nic, tak se objednali na ivf a jak tam přijeli, tak jim dr oznámil, že je těhule 🙂

já si byla teď KOUPIT GLOBULE, KDYBYCH MĚLA ZÁNĚT NEBO NĚCO, AŤ SE TO VYLÉČÍ....

werumka
4. lis 2015

@crazynaa Hele, povim Ti tajemství - já se s panikama léčím přes deset let, musela jsem brát léky i v těhotenství a měla jsem pár výživných atak i během těhotenství. Do toho jsem diabetička, takže inzulín, kontroly glykémií. V devátém týdnu jsem dostala silný antibiotika. Ve 14. týdnu jsem měla týden horečky. Moje tělo rozhodně není vhodným inkubátorem k delšímu setrvání 😀 A víš co? Syn to s přehledem zvládnul. Protože děti se rodily i za války a vydržej víc, než si myslíš. Takže nehledej důvody, proč by to nemělo vyjít 😉

crazynaa
4. lis 2015

@werumka taky jsem 3 roky brala antidepresiva, ted uz mam doma jen sos, fakt kdyz je nejhur tak silne leky. Ted jsem spala 3 hodky a je lip. Tesim se na novy mesic, pritel se tesi opet na spermio a zvladneme to 🙂 jeste nejakou tu praci najit. Jsem tyden bez ni :/

werumka
4. lis 2015

@crazynaa Myslím, že ta práce je teď prioritní. Nevím, v jakém oboru pracuješ. Ale třeba by se vyplatilo si najít nějaký dobrý rekvalifikační kurz, který by se Ti líbil (já jsem takhle začala s floristikou). I kdybys otěhotněla, tak ho můžeš dochodit a pak bude na Tobě, jestli začneš podnikat, nebo budeš v oboru pracovat třeba jako zaměstnanec.

crazynaa
4. lis 2015

@werumka kurz bych rada, ale chci ted priteli pomoci s penezi at na vse neni sam. Vybirame domek na koupeni a vydaje zkratka jsou 🙂

pincola
4. lis 2015

@crazynaa A co jsi vystudovala? Já se také děsím práce, až se budu vracet.