• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

16. května 2017 
@pincola ja mam obchodku a par let vysky :slight_smile: ale klidne pujdu nekam do fabriky :slight_smile:
4. lis 2015 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crazynaa Já četla domek na koupání :grinning: :grinning:
4. lis 2015 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak se uvidí, pár firem jsem obepsala, a uvidíme , zítra se jdeme dívat na domek, tak jsem taky zvědavá :slight_smile:
4. lis 2015 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa jeee vy hledate domek? Takova krasna činnost. My bydlime cerstve v domku tri mesice.tak budu držet palce at brzy najdete
4. lis 2015 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 no my už měli podepsanou i smlouvu a pak to padlo, paní co to prodávala se nemohla vystěhovat, protože nedostala hypotéku na nový :( tak pořád od znova :slight_smile: tady na zlínsku je malá nabídka :(
4. lis 2015 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa my hledali rok az jsem nakonec museli postavit
4. lis 2015 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 my hledáme asi 9 měsíců a stavit nechceme tady ve Zlíně je pozemek od 1700 000 a výš, tak nepřichází v úvahu. Brala bych něco k rekonstrukci a udělat podle sebe :wink: :wink:
4. lis 2015 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa pozemky jsou u nas v okoli prahy taky silene drahe tak mame jen maly 600 metru ale zase je rohovy tak to je super. Tak snad brzy najdete a zamestnas hlavu zarizovanim.to je totiz uplne super zabava
4. lis 2015 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 moc se těším a už se těším na Vánoce a pojmu to příští měsíc jinak :slight_smile: myslím totiž, že ten včerejšek s tímto hodně souvisel.... a nenechám se :slight_smile:
4. lis 2015 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa no to je aspon slovo do pranice
4. lis 2015 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 nejvic to odnesl pritel, vola mi jestli se ma odpo stavit nakoupit, tak mu ubulena rikam ne, ze mi je zle, ze mam tlak 180*, tak chudak spechal driv a spadla mu paleta na palec na nohu a nemuze ani chodit,jak jej ma cerny :slight_smile: chudinka ani nespal a kontroloval jak mi je a rano me vzal na gyndu :slight_smile: je stesti mit takovou oporu v nem. :slight_smile:
4. lis 2015 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa mam taky v manzelovi oporu.po utrogestanu hrozne jim tak mu rikam ze budu hrozne tlusta a on ze je mu to jedno hlavne at jsem tehotna a at jsou to rovnou dvojčata kdyz jsou s tim takove štrachy:grinning:
5. lis 2015 v 06:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky, tak já nic...ráno spadla BT hodně dolů, očekávám MS
5. lis 2015 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladalav Tak to je škoda. Tak hlavu vzhůru a načerpat síly do dalšího cyklu. Já budu mít jasno buď zítra nebo po víkendu
5. lis 2015 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 jo jasně....já už takto bojuju po dvou ZT 2 a půl roku :frowning2:
jinak mám dva kluky a tam to šlo hned
5. lis 2015 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladalav Tak to je dost 2 a půl roku. A jste oba zdraví?
5. lis 2015 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, :dizzy_face: asi už to tak má být, každopádně nechci umělé, když už mám dvě děti, kdybych neměla, tak samozřejmě beru všechno, i adopci :slight_smile:
5. lis 2015 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladalav Taky mi BT hodně spadla už včera, ale zatím nic...
5. lis 2015 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andik.cz no me bolí dost břicho, ale tak nic..
tak uvidíme ne?? :wink:
5. lis 2015 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si koupila ty globule, dala večer před spaním a v noci myslela, že rozkoušu bolestí polštář...v podbřišku se něco dělo...do rána BT dolůůů tak jestli tam byl zánět? nechápu
5. lis 2015 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladalav mě právě nebolí ani břicho nic... divný
5. lis 2015 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andik.cz no jo, tak uvidíme
5. lis 2015 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemám tu teplotu nějak moc vysokou??? Tetka má přijet za týden. :-/////
5. lis 2015 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dapaed důležité je,aby se tak vysoko udržela :sunglasses:
5. lis 2015 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 Opravdu? :slight_smile:))) No nevydržela jsem to a test jsem si udělala v úterý a nic. :unamused: I když se to na něm ještě nemusí ukázat, že?
5. lis 2015 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dapaed tak 7. den po ovulaci bude jak jinak než negativní :grinning:
vyčkej ještě pár dní
Já ani tentokrát nevím,zda už u mě ovulace proběhla,nebo teprve bude. Jsem 20DC a ten předešlý byl hodně divný.Ovulace byla dost pozdě podle ukázkového cyklu,ale podle mého tak nějak normálně.
Sex tento měsíc nic moc,spíš nic než moc :slight_smile: , takže s ničím ani nepočítám a jsem relativně v klidu.
BT,neměřím..... nikdy mě to nebavilo,navíc každý den vstávám jinak,někdy mám neklidnou noc,takže vím,že by to skákalo a já bych byla zbytečně na trní.
Můj názor je takový,že čím méně se sleduji,tím lépe se cítím
5. lis 2015 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 Jo jo, člověk je tak netrpělivýýýý! :slight_smile:))) Děkuju! :slight_smile:
5. lis 2015 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 Důležité je být v klidu! :slight_smile: Já s tím začala až teď, předtím jsem taky nic neřešila a nechávala to náhodě. Ale dva roky nic, pak jsem měla nějaké zdravotní problémy, tak dr. říkal, ať se snažíme od září pořádně, tak jsem to vzala ze všech stran a začala se měřit (ale až teď :slight_smile: :slight_smile: Ale právě mi přišlo, že ji mám nějak moc vysokou, tak jsem potřebovala radu zkušenějších. :slight_smile:
5. lis 2015 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dapaed já taky měřila poprvé a můj graf byl hrozně divoký a hrozně mě to stresovalo tak přemýšlím, že už měřit nebudu
5. lis 2015 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 A jak dlouho se měříš?
5. lis 2015 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek