Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

leilinkaa
25. led 2021

@janickazabicka ahoj jani, jak se vam vede ? Mi jsme na tom porad stejne. Pokrok je ze jsme sli do centra, ja hormonalni profil, manzel spermio a genetika. Jakmile budeme mit vse ,,vybehano,, tak se uvidi co dale...nejspis bude chyba u manzela a tim ze po narozeni prvni dcery prosel onkolecbou, tak proto hned chteli genetiku. Tak uvidime, snad se to trochu uz pohne 🤣

janickazabicka
25. led 2021

@leilinkaa ahojky dráha. No my jsme od listopadu v Pronatalu. Listopadový pokus nevyšel, v prosinci kvůli Vánocům jsme to nestihli a dokonce mi našel 3,5 cm cystu. A docela se mi protáhl cyklus skoro na 50 dní. S tím že dnes jedu 3 DC volala jsem do pronatalu a 1.2. jdu na kontrolní utz tak doufám že bude vše v pořádku. Jinak teda první 2 dny jsem měla mega hroznou má. Nikdy jsem to nezažila. Za dopoledne jsem musela měnit třeba 3 x vlozu hrozny. A to neříkám že mi nevydržela ani přes noc a to jsem měla i tampon a stejně jsem musela ráno do sprchy nějak to nevyšlo. Vůbec nechápu jak to že jsem to teď poprvé v životě měla takhle hodně.
Jiná od 3 do 7 DC užívat 2clostiky denně. Tak doufám že budu reagovat dobře 🥰🍀🙏🤰

tattemi
15. únor 2021

Ahoj holky, co rikate na můj graf? Aplikace mi vyhodnotila ovu az 23DC, nicméně jsem mela poprvé tento cyklus ovu spineni 15DC takze jsem předpokládala, ze ovu nastalo 15-16DC. Myslíte, ze aplikace správně vyhodnotila ovu 23DC? Doktor mi řekl, at merim BT az od 17.dne, takze dřívější BT bohužel nemám. Cyklus mam 28-30 dni, takze tento tyden by mela přijít, ale žádné příznaky MS nemam, obcas mě poboliva v podbrisku. Předem diky za radu.

terka80
15. únor 2021

@tattemi co to je za blbost.bt se ma merit hned od skonceni ms a ve stejny cas coz ty nedelas,pak je tezke vyhodnotit ovulaci

tattemi
15. únor 2021

@terka80 - doktor rikal ze stačí od 17 dne měřit a pokud budou teploty nahoře je to jasné, jenže předpokládal ze ovu by mela byt do 17dne, doteď jsem to tak mela.. tento cyklus to vypada na posunutou ovu (možná), dle hlenu to taky odpovídá, začala jsem na začátku cyklu brát inofolic, je možné ze to ovu posunulo:/

sudylichozrout
15. únor 2021

@tattemi Tak to ti rekl spatne. BT se meri od zacatku cyklu, jak skonci menstruace. Vzdy ihned po probuzeni a ve stejnou dobu. Pokud mas cyklus 28-30 dnu, budes mit ovulaci mezi 12.-20. dnem cyklu dle toho, jak dlouhou mas lutealni fazi. Takze to spineni 15. den opravdu mohla byt ovulace.

tattemi
15. únor 2021

@sudylichozrout - tak uvidim, jak se BT bude vyvíjet dále... dle toho 15DC bych ted byla 11dpo, takze uvidím zda MS dorazí či nikoliv 🤷‍♀️ Diky

karamela18
22. únor 2021

Zdravim, mate nekdo zkusenost se zvysenou bt (na poovulacni teploty) v zacatku cyklu? Teplota mi obvykle klesa az tak 2DC, ale dnes jsem 10DC a stale je zvysena. Prebytek progesteronu, ojedinely vykyv, hormonalni nerovnovaha? 5-10 dc beru clostilbegyt, ale ten by preci nemel zvysovat teplotu? Merim uz dlouho, podminky dodrzuji, oralne. Tehotenstvi nepada v uvahu, mensteuace byla ve stejne intenzite i delce jako obvykle. HP v poradku, delan na podzim.

karamela18
22. únor 2021

Blbne mi vkladani grafu, tak snad to tu nenahraju stokrat🙂)

terka80
22. únor 2021

@karamela18 udelejte si tt

luckamatylda
25. únor 2021

Tohle je můj, teplota mi zatím ještě neklesla jako v minulých cyklech, tak snad až před ovu... ?

juliemichal
25. únor 2021

@janickazabicka ahojky,nějaké novinky?

karamela18
26. únor 2021

@luckamatylda zajimave, cim si to vysvetlujete? Ja bych mela byt po ovulaci (byla jsem na folikulometrii) a teplota stale stabilni, neklesla ani nevyrostla, od zacatku se drzi na poovul. teplotach. Nevim no, proste s tim merenim mozna seknu, nejevi se mi to jako nejexaktnejsi metoda

luckamatylda
26. únor 2021

@karamela18 Nevím, čím to je, dnes dokonce zase teplota stoupla... Tak jsem ještě více zmatená

leilinkaa
27. únor 2021

@janickazabicka ahoj jani, tak nam zjistili kde je asi problem. Mam vyssi hladinu prolaktinu, jinak vse v poradku u me i u partnera. Na 9.3 jdeme na poradnu se domluvit co a jak dale. Tak snad se to vsechno pohne trochu 🙏 jak jste na tom vy ?

janickazabicka
28. únor 2021

@juliemichal
@leilinkaa ahojky holky tak to je super. My jsme na tom tak nějak. Letos 1 iui nevyšlo a další nezvládneme. Manžela dnes potvrdili na covid 🥺 takže nám začíná karanténa, jen nevím jestli 10 nebo 14 nějak se v tom nevyzname. Naštěstí. El jen 2 dny zvýšenou 37,3 a motání hlavy. A zimnici jedno ráno a trochu pokulhával čich, bolest svalů a kloubů. Takže snad to máme za sebou. Teď budeme čekat jestli budu muset taky na testy nebo ne.
A to jsem 5.3. měla jít na kontrolní utz. Takže to asi nezvládneme. 🤷 Co se dá dělat 🤭😬
Ale jinak je super že konečně našli kde je problém. U nás manžel měl jen 1 spermio divoký a ostatní už vycházeli super. A u mě jen trochu líp naladit tu ovu a bude to super..chci se zkusit zeptat na průchodnost vejcovodu co mi k tomu Dr řekne.

juliemichal
1. bře 2021

@janickazabicka tak pro tu průchodnost,jsem taky 🙂 já na ní byla 2x,když jsme se snažili o třetího 😀 a taky je super,že už u Vás našli kde je problém 🙂 no tak snad další měsíc se zadaří ♥ když teď jste v karanténě ☹

janickazabicka
1. bře 2021

@juliemichal uvidíme no, mám teď starosti trochu někde jinde. Jelikož je pozitivní i synovec 10 let a moje ségra s mojí mamkou mají taky docela příznaky. Vypadá to, že se všichni nakazily ve stejnou dobu. Ale ségra s mamkou jdou zítra na testy, tak uvidíme ale tak na 95% to bude. A hlavně mamce je 70 tak mám strach, zatím má jen rýmu, kašel a 37,2 teplotu a trochu ji bolí nohy. Tak snad to u toho zůstane a nebude nic jiného. 🙏🙏🙏🍀🍀🍀

hlasimse
1. bře 2021

@janickazabicka hele ať si dá pozor na embolii, radši ať si nechá vzít krev a zkontrolují d-dimery (markry na embolii), můj taťka nečekaně a náhle zemřel doma pravděpodobně na embolii a mamka pak si dělala krevní testy a měla je zvýšené, tak musela ještě na urgentní CT a ekg atd... Covid to bohužel způsobuje a moc se o tom nemluví, ale hodně lidem se to stalo. Ale nejsou žádné varovné signály, není to jako ta dušnost a ventilace atd, kdy je čas převézt do nemocnice. Tohle je tak rychlý, že nestihla ani přijet záchranka. ☹ Držím palce!

janickazabicka
2. bře 2021

@hlasimse aha tak děkuji za upozornění. Určitě mu to řeknu. Na krevní testy půjdeme i ohledně protilatek.

leilinkaa
11. bře 2021

@janickazabicka ahojky, tak mame po prvni poradne v caru. Dle vysledku ja i manzel ok. Jen ja mam zvyseny prolaktin, ale jeste je to v hranicni mezi, ze to zatim resit nebudou. Jsme domluveni na prvni iui, tak cekam kdy prijde nebo neprijde ms 😂 co covid? Zvladli jste to v pohode ?

mimisnik
11. bře 2021

@leilinkaa prosím na kdy máte naplánovanou iui. Myslím spíš jak dlouho od první schůzky ? Máme teď po první schůzce a do 29.4 nás čeká asi 6 různých vyšetření a potom se prý domluvíme na konzultaci nad výsledky a asi bude v plánu iui . Jsem hrozna ale nemůžu se dočkat malého drobecka :(

lucinka225
11. bře 2021

Ahoj holky,

V pondělí 8.3. jsem dostala injekci Agolutinu.
Myslíte, že mi bt tolik vylítla jen díky té injekci?

(měřím teprve měsíc vždy v 5h ráno)

Moc děkuji za každý názor 🌷

lucinka225
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucinka225
11. bře 2021

Zde graf

leilinkaa
11. bře 2021

@mimisnik ahoj mi jsme byli 21.1 na prvni konzultaci a ted jsme byli v utery na prvni poradne. Cekal nas spermiogram, hormonalni profil, genetika. Na genetiku jsme cekali mesic. Jinak bylo vse hned. Nebot nam vse vyslo dobre, pre by mela vulace probihat u manzela spermiogram ok. Tak rikal jakmile ted dostanu menzes tak mam zavolat a v dalsim cyklu zkusime prvni iui. Bez jakokoliv podpory a to zkusime tak trikrat a uvidi se...pruchodnost vejcovodu nezkouseli, protoze mam doma 4 letou holcicku, tak rikali, ze tam by problem byt nemel. O vikendu by mela prijit ms a nebot mam kratsi cykly, tak si myslim ze stihneme prvni iui jeste v breznu, pokud vse pujde ok ....

petrulina7
11. bře 2021

Ahoj prosím co rikate na tento graf, ráno jsem jen zaspinila růžově jen na papíře, může to byt nadační pokles 11dpo? Ms zatim není, ale prsa bolí jak čert děkuji

nikynikol25
12. bře 2021

@petrulina7 ahoj je to možné,já třeba vůbec nadační pokles neměla ani u prvního syna ani ted

nikynikol25
12. bře 2021

@petrulina7 zítra bych zkusila test já měla ducha 10dpo a u prvního tehu 9dpo.

petrulina7
12. bře 2021

@nikynikol25 diky ale přišla mrcha takže nic, akorát že nemám žádné menstruační bolesti poprvé