Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

janickazabicka
12. bře 2021

@leilinkaa ahojky tak to jsou super zprávy, budu držet palce. Covid jsme zvládli docela dobře. Ještě do pondělí přežít karanténu a snad budeme zase chvíli fungovat 😁

nikynikol25
12. bře 2021

@petrulina7 tak to mě mrzí 😔

juliemichal
24. dub 2021

@janickazabicka ahojky kočko,jak jsi na tom?nějaké novinky?

janickazabicka
24. dub 2021

@juliemichal ahojky nn žádné změny. Jsme úspěšně po covidu a v týdnu jsem byla na utz, teď jsem si Pichla ovitrelle a v pondělí si jdeme pro naši holčičku. 🥰💞🍀🙏🤰
Tak držte palce.
Teď momentálně řeším to, že mi vypovědělo auto a asi je to totalka. Takže jsem zřejmě dojezdila. To jsem myslela že ještě 2 měsíce jezdit bude protože u plánujeme nové auto. Ale čekáme ještě na penízky. 🥺

juliemichal
24. dub 2021

@janickazabicka ach tak to je mi líto s tím autem.
no tak to už se moc těším na testík za 14 dnů ♥
no já jdu 10.5 na první screening,tak snad to bude do pětice holčička,když k nám mimi přišlo jen náhodou 😀
o třetího jsme se snažili 4 roky o čtvrtého 2 roky a teď jen z kapky štěstí jsem otěhotněla a to ještě kojím 😀

janickazabicka
24. dub 2021

@juliemichal Ježíšku ty jsi 🤰, no tak to gratuluju to jsem nevěděla. Určitě bude vše v pořádku. Ale 5 dítko to je masakr 😁

juliemichal
24. dub 2021

@janickazabicka no máš pravdu,je to masakr 😀 3 týdny jsme uvažovali zda si mimi necháme,nebo půjdu na potrat.ale páté jsem chtěla za 6 let 😀 ale teď po CS půjdu už do podvazu 🙂 a děkuji ♥♥♥

janickazabicka
24. dub 2021

@juliemichal jasné. Jako 6 děti už by bylo moc 😁 ale přeji pohodové tehu ,🍀

juliemichal
24. dub 2021

@janickazabicka no přesně tak,to by bylo 😀 jako za 6 let,jak by měl nejstarší 18,tak by to třebas i šlo 😀 ale do pátého císaře nejdu 😀 i teď se bojím,že mi praskne děloha.

lucinka225
25. dub 2021

Krásné ráno holky,

prosím o názor na můj graf.

Měřím teprve od ledna a nikdy mi nešla křivka takto nahoru a teploty mívám velmi nízké. Myslíte, že je nějaká naděje?

Snažíme se více než rok, děkuji za každý názor 🌷

lucinka225
25. dub 2021

Není tu nikdo, kdo by se podělil o názor? 🥺

terka80
25. dub 2021

@lucinka225 zkus tt

lucinka225
25. dub 2021

@terka80
TT dnes zatím negativní, tak jsem chtěla vědět, jestli někdo tuto křivku může vidět jako nadějnou?
Zatím s grafy nemám takovou zkušenost a odhad a z toho co jsem nakoukala na netu nejsem moc moudrá 😕

terka80
25. dub 2021

@lucinka225 podivej se nechci ti davat nadeji ja sama mela hodne nadejnych krasnych krivek a nic z toho nebylo proto sem ti napsala at udelas tt,to ze nic neukazal nic neznamena muzes testovat kazdy den a nebo pockat do terminu ms.bohuzel na grafu tehotenstvi videt ted nejde podle pravidel musis mit 18 dni vysoke teploty aby se jednalo o tehotenstvi

nikynikol25
26. dub 2021

@lucinka225 ty ju ty mas hodně dlouhý cyklus,jestli počítám dobre tak by si mela bych 11dpo vcera ale aplikace si neni jistá,zkus ještě zítra,když nic tak uvidis ale jestli mas dlouhé cykly takto porad asi bych to spise řešila s dr.mela jsem stejne nakonec my pomohl gynex a fertiprona na zkrácení cyklu a 2krat otěhotnění jednou po 7 letech a podruhé po 8 měsících.

lucinka225
26. dub 2021

@nikynikol25
@terka80

Děkuju holky, já právě beru Gynex i Fertipronu skoro rok a ještě pro jistotu i samotnou listovku.

Gynex mi po par měsících krásně srovnal cykly na 31 dní a dostávala jsem to pravidelně kolem 14.tého

Ale minulý měsíc nevím proč bez menstruace a musela jsem na injekci, po které jsem to dostala nezvykle slabě a tento měsíc zase vůbec.

Jsem už z toho jelen

katule1990
26. dub 2021

@lucinka225 Graf vypadá moc pěkně, test jsi dnes zkoušela? Pozítří ráno už bych test viděla jako spolehlivý, teď může být ještě negativní i v případě těhotenství. Křivka vypadá jako ukázková třífázová značící těhotenství 🙂. Nicméně bych se k tomu neupínala, taky jsem takovou měla a těhotná jsem nebyla. Držím palce, ať to vyjde 🙂.

lucinka225
26. dub 2021

@katule1990
Moc děkuju, dnes jsem netestovala, protože včera byl test jasně negativní 🥺
Ale zkusím zítra ráno a dám vědět. Kéž by tam byl alespoň dušík 🙏🏻

nikynikol25
26. dub 2021

@katule1990 zkus ještě zítra test,je možné jestli třeba to neudělala cesta,mela jsem to také nebo anovulace to většinou dela dlouhý cyklus také,občas se to stane.Ja i po druhé co jsem otěhotněla tak jsem měla gel concieve na podporu početí a zadarilo se,nevím je to nějaký zázračný gel.Jak pri prvním tak ted pri druhem tehu jsem ho použila a otěhotněla pri něm.Mela jsem dlouhé cykly tak na srovnání gynex a fertipronu plus pouzit ten gel den před ovu v den ovu a den po.Opet jako pri prvním tehu.

lucinka225
27. dub 2021

@nikynikol25

Asi mám ohledně přípravků na podporu početí načtené stejné diskuze jako Ty 👍😃
Musela jsem Ti ten můj arzenál vyfotit 😄
Na jednom obrázku je co užívám já a na druhém přítelovo zobání

lucinka225
27. dub 2021

@nikynikol25
@terka80
@katule1990

Krásné ráno holky ☀️
Dnes ráno jsem trošku zasmutněla, že křivka začíná maličko klesat. Měřím každý den v 5:10h

Ale udělala jsem si TT a jestli to není vadný pigment v testu nebo tak něco, tak mi přijde že je tam slaboučký dušík.
Vyfotila jsem při rozsvicené žárovce i bez, co myslíte? 😊

Přidávám i dnešní graf

nikynikol25
27. dub 2021

@lucinka225 Ahojky tak to vypadá docela
hezky,ja ho tam také vidím,ale kup si mamatest ze lékárny,sluníčka z teta drogerie dělají hodně falešné duchy mam s tím zkušenosti hodně,jestli počítám dobre mela by si byt 13dpo,kdy ti ma dorazit ms?Jak mas dlouhou Lf od ovu do ms?Tady jsem měla dva dny po sobě také testy s teta drogerie sluníčko a 3 den uz bylo uplne bilo.Kup ty mamatesty jsou mnohem spolehlivější,ať nejsi zklamaná jako já,dělali my často falešné duchy ikdyz jsem měla graf hezky.

nikynikol25
27. dub 2021

@lucinka225 zkus podsvistit jestli je čárka růžová,ja to udelala u mamatestu a byla a pak každý dnem uz jen silila,takhle jsem podsvitila jestli nemam vidiny a neměla

terka80
27. dub 2021

@lucinka225 je tam neco videt ale je to sedy ja nevim jestli to neni riska.bt je porad vysoko.kup test z benu ten ma vic barviva

lucinka225
27. dub 2021

@nikynikol25

LF bohužel nevím, termín menstruace právě nemůžu konkrétně určit.

Gynex mi po měsících užívání upravil nepravidelné cykly tak, že jsem to už hezky dostávala 4 měsíce po sobě 14.teho

Minulý cyklus jsem to ale dostala strašně slabě a navíc jen díky vyvolávačce.

No a tento měsíc nic, mám to dost zmatené

S těmi TT děkuji za tip, už jsem koukla že v drmax ani v Tetě mamatesty nemají, tak jsem je objednala přes s-léky a pro jistotu jsem přihodila do košíku i Clearblue.

Snad dorazí rychle 😁

A když podsvětní čárku a je růžová, tak to znamená že duch není falešný?

katule1990
27. dub 2021

@lucinka225 Ahoj, teplota je pořád pěkně vysoká, na testu něco vidím 🙂 . Já jsem nikdy rysku neměla, vždycky bylo sněhobílo, ale používala jsem teda Mama testy. Nicméně jsem někde četla, že ty Sluníčko jsou to samý. Vidím to nadějně, dej vědět, jestli sílí 🍀.

lucinka225
27. dub 2021

@katule1990
Děkuju 🌷Určitě písnu, jak se to rýsuje ✊🏻🍀🥰

mimisnik
27. dub 2021

@leilinkaa my máme po všech testech a teď čekáme na pátek kdy jdeme na konzultaci. Tak uvidíme co nám paní doktorka řekne.

nikynikol25
27. dub 2021

@lucinka225 zkus ještě zítra ten z te tety a uvidis zda zesílil,teplota je fakt hezká a jestli je růžová je to super

lucinka225
28. dub 2021

@nikynikol25
@terka80
@katule1990

Krásné ráno ☀️
Tak dnes ráno sice teplota zase maličko stoupla, ale na “TT Sluníčko” stejně nepatrný dušik jako včera.

Navíc mě včera v poledne vyděsil hustý hodně tmavě-hnědý výtok (jednorázový - a jen uvnitř).

Dnes ráno při mytí už jen maličko kolem čípku.
Zítra budu testovat mammatestem a zkusím i Clearblue, úplně se bojím 🥺