Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

lucahv
6. črc 2021

@monib66 jsem zrovna 8dpo a řeším podobnou věc. Jestli vždy dojde k poklesu teploty vlivem nitace. Nikde sem nenašla odpověď. Zatím u tebe vypadá graf dobre 😊 jak dlouhou mas LF ?

monib66
6. črc 2021

@lucahv to taky nevím. Já mám LF 12 dní a ty?

lucahv
6. črc 2021

@monib66 taky 12 😊

janickazabicka
7. črc 2021

@juliemichal Ahoj kočko díky za optání. Teď zrovna nic moc jelikož my objevily 4cm cystu, to znamená že tento cyklus nic nebude a dal mi prášky jestli tu cystu rozeženou a kdyby ne tak budu muset jít na laparoskopii tě cysty. A z toho mám docela lufta. 🥺🥺

juliemichal
8. črc 2021

@janickazabicka ajaj kočko tak to mě mrzí ☹
ale neboj,taky jsem byla na laparoskopii ohledně cysty,vůbec to nebolelo,tak se toho vůbec neboj a zároveň by ti i mohl udělat průchodnost vejcovodů,kdyby jsi šla na tu laparoskopii.

janickazabicka
9. črc 2021

@juliemichal na té už jsem byla, kontrolovali to kontrastní látkou. A oba plně průchodné. Takže to je v pořádku. 🍀 Uvidíme nasadíme bylinky od Tiande a snad to vyzenu 😁

monib66
9. srp 2021

Graf, kdy se zadařilo😍

juliemichal
9. srp 2021

@janickazabicka ahojky,tak nějaké novinky?my po 4 klucích čekáme holčičku ♥

janickazabicka
17. srp 2021

@juliemichal pane jo tak to teda gratuluju. Konečně se povedla co?
Jinak mě cysta zmizela tak jsem byla ráda.

juliemichal
18. srp 2021

@janickazabicka tak to je moc dobře,že už cysta zmizela ♥ ano ano neplánovaně holčička 😀 možná kdyby jsme se o kluky nesnažili,tak bych měla třebas třetí nebo čtvrté holčičku 😀 ale kdo ví 🙂

janickazabicka
23. srp 2021

@juliemichal to jo no, většinou to tak je 😁😁

leilinkaa
16. zář 2021

@janickazabicka Ahojky Jani, jak jste na tom? Já jsem byla na 3 IUI, nebo spíš měla jsem jít tento měsíc, ale dle doktora ovulace není nebo už proběhla, tak k IUI nedošlo a jaké bylo překvapení když jsem dva dny zpět našla druhou čárku na těhotenském testu😀 Takže nakonec po cca 2,5 letech se zadařilo přirozeně. Tak snad se tam mrška bude držet a bude vše ok....Tak snad už i vám se začne dařit!

janickazabicka
24. zář 2021

@leilinkaa Ty jo tak to je super, to moc gratuluju.y měli jít na 4 iui ale kvůli práci jsme to nestihli. A vypadá to že mi takové štěstí neměli. A myslím že brzy přijde. I když teda pleť úplně katastrofální ale to bude rouškou a tenhle cyklus mě tak strašně bolely prsa a to pravé že strany a pálilo, že já.si říkala ZE to snad musí vyjít a bohuEl na testu prd.

leilinkaa
25. zář 2021

@janickazabicka na vas Jani casto myslím a preji at vam to vyjde ! Snad se i na vas usmeje stesti ... pristi tyden v patek jdu na kontrolu prvni, zak snad bude vse v poradku 🙏

janickazabicka
28. zář 2021

@leilinkaa děkuju moc jsi zlata. Když to nevyjde do prosince kdy máme první sezení u Apolináře, tak asi půjdeme už do ivf. Stejně nám už bude scházet max. Poslední pokus na iui a pak už stejně do toho ivf musíme.
Tak uvidíme.
Jinak držím palečky 🍀

leilinkaa
28. zář 2021

@janickazabicka tak verim ze ivf by mohlo vyjit. 🙏🙏 Kamosce ted vysel prvni pokus. Budu na vas myslet, a urcite davej vedet 🙂 drzim palecky

monishkam
2. kvě 2022

Holky prosím, radu. Dnešní teplota klesla, sice o trochu, ale klesla. Přitom ovu test v sobotu byl pozitivní, cipek vzadu, bolestivý, to je doteď, ale hned už mění konzistenci. Asi musím počkat na zítřejší teplotu, že?

safulik
10. pro 2023

Ahoj holky, ovulační bolesti jsem měla, ale teplota ne a ne vyskočit. Myslíte že to je spíše anovulační cyklus? 😐