Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
valeri10
24. lis 2015
Nakupovani vánočních dekorací na lehke deprese doporucuju🙂.jsem vylecena🙂
valeri10
24. lis 2015
Holky neda mi to a musim se sverit.iz dva dny me boli bricho.vcera to byl podbřišek jako bych pres noc posilovala a dnes je to spíš bolest az k žaludku. Nema nektera zkušenosti s zaludecnima vredama? Ja kdysi mela malicky ale u toho mi bylo spatne a ted mi spatne neni.jeste me napadlo ze jsem mela dle utz poradne folikuly a uz mam po ovu tak mozna tu bolest dela ta tekutina co se objevi po prasknuti
valeri10
24. lis 2015
Jo a zacne to spis az odpoledne a zaboli i když si sedam.ja mivam bolesti pred i po ovu docela velke ale tyhle jsou jine
dasa.77
24. lis 2015
@valeri10 bolest může způsobit VELIKÝ folikul před prasknutím.Ne tekutina z něj po...
crazynaa
24. lis 2015
Ja mam pri ovu bolesti v boku v urovni pupiku. Ale fakt, takove pichani. Ted jsem si delala jeste test no pocitam sytost carky na zitra, tak dnes asi jeste vynechame. Muj sel na 3 rano do prace, pak prezouval auto, a opet vstava na 3. Tak ho nechci 3 dny po sobe uplne oddelat. Tak jsme si objednali pizzu a koukame na tv. Dnes by to stejne bylo k nicemu kdyz test je na pul.
valeri10
24. lis 2015
@dasa.77 aha tak to bude něco jiného. Dle bt uz ovu byla.no dam si dietku a uvidim
valeri10
24. lis 2015
@crazynaa ja mam bolesti cim dal vetsi pri ovu a je to fakt opruz. Zadna moje kamoska to nema tak vždycky kouka.i klidny vecer u TV je potřeba🙂
werumka
24. lis 2015
@valeri10 Hele, to může být mírnější forma hyperstimuláku - po něm tyhle bolesti bývají.
valeri10
24. lis 2015
@werumka co je hyperstimulak?
werumka
24. lis 2015
@valeri10 Hyperstimulační syndrom - určitě je napsaný jako nežádoucí účinek v příbaláku u Clostilu. ty mírnější formy jsou dost časté a patří k nim právě bolest břicha. Pokud by se to zhoršovalo, pak jdi k doktorovi. V případě těhotenství se může pak trochu zhoršit (protože ho zhoršuje hcg). Ale mělo by to odeznít.
valeri10
24. lis 2015
@werumka oje no to je zase cosi.no snad me to přejde do patku.zacala jsem dnes s utrogestanem.boze ja se z toho picnu.dekuju ti za informaci
werumka
24. lis 2015
@valeri10 Může to být i z toho Utrogestanu. Vím, že se doporučuje hodně pít, ale zkušenost nemám.
valeri10
24. lis 2015
@werumka ja piju dost.utrogestan mam podruhe a poprvé mi po nem nic nebylo.jen rozezranost a hyperaktivita🙂
valeri10
24. lis 2015
@werumka ale mam teda sto chutí všechny leky hodit do koše
werumka
24. lis 2015
@valeri10 Tu chuť hodit léky do koše dělaj právě ty léky 😃 U toho hyperstimuláku se doporučuje klidně i 5-6 litrů denně... je to na prdlačku, co? Ach jo, ráda bych nějak pomohla, ale nemám jak 😞
valeri10
24. lis 2015
@werumka pomohla jsi.me by tohle vůbec nenapadlo. Hned jsem klidnější. Zacnu vic pit a uvidim.kdyz tak v patek zabehnu k dr.ale myslim ze to přejde. Naštěstí to nejsou bolesti od rana tak se to da.horsi je přemýšlet co to zase je🙂
werumka
24. lis 2015
@valeri10 To je pravda, někdy mám pocit, že bolest způsobuje jen to myšlení na ní 😃 Zvlášť, když Ti někdo řekne, že by Tě něco bolet mělo a ač to do té doby nebolelo, tak v tu chvíli to bolet zaručeně začne 😃 Neboj, miminko přijde 😉
valeri10
24. lis 2015
@werumka me nevadí bolest ale to ze nevim co to je🙂
valeri10
25. lis 2015
@werumka Tak jsem si něco přečetla o tom syndromu a vypadá to, že je to ono. A taky je to čím dál horší 😞 . Já to tušila, že nemám brát žádné léky 😞
werumka
25. lis 2015
@valeri10 Skoč si k doktorovi na ultrazvuk, ať zkontroluje, jak to tam vypadá. Bude to lepší, než se trápit doma.
valeri10
25. lis 2015
@werumka no asi jo, ale musím počkat do zítra. Můj mudr má dovo a ten zastupující ordinuje až zítra. No ten clostil jsem brala naposled. To nemá cenu když na to tělo reaguje takhle.
werumka
25. lis 2015
@valeri10 Můžeš si klidně skočit i do nemocnice. Pokud je to tohle a zhoršovalo by se to, tak by to chtělo léky, aby Ti nebylo zbytečně blbě.
valeri10
25. lis 2015
@werumka no to já vůbec nevím do jaké nemocnice bych šla. Už tak jsem měla problém s tím zastupujícím doktorem. Mám doktorů plné zuby za celý rok. Od ledna se to se mnou táhne. Pořád nějaké problémy a teď ke konci roku ještě tohle. Příští měsíc na to všechno kašlu. Prostě mi to není souzeno.
werumka
25. lis 2015
@valeri10 Neházej flintu do žita, třeba jsi těhotná a proto to má takový průběh 😉
werumka
25. lis 2015
@valeri10 Ale jinak na Vinohradech by Tě určitě zkoukli. Uvidíš, jaký bude další průběh.
valeri10
25. lis 2015
@werumka tak to si nemyslím ani omylem. A ještě ten utrogestan do toho. Minulý měsíc na mě měl pozitivní vliv a teď jsem se rozbrečela v práci na záchodě. Prostě mi z toho hrabe a od příště vynechávám jakékoliv léky a snažení než se z toho zblázním.
valeri10
25. lis 2015
@werumka do nemocnice půjdu až polezu po čtyřech. Dalšího mudr aby mi tam čuměl už bych nerozdýchala. Musím prostě vydržet do zítra a hned ráno zavolám tomu zastupujícímu.
werumka
25. lis 2015
@valeri10 Já Ti samozřejmě nechci dělat nějaký zbytečný naděje, ale kolikrát má ta druhá půlka cyklu takovej intenzivnější průběh, když je žena těhotná.
Dej si přes Vánoce oraz a domluvte si, co dál. Na to musíte být vždycky dva. Můžete souběžně zkusit i tu adopci. Mnoho párů už se během toho procesu odhlásilo z důvodu těhotenství 😉
valeri10
25. lis 2015
@werumka no tak kdyby tohle byl příznak, že mám být těhotná tak to klidně bolestí ať lezu i po zdi 😃 . Manžel dítě moc chce, ale já na sobě cítím, že mě to hrozně ubíjí a v takovém rozpoložení si myslím, že to ani nejde otěhotnět. Tak tomu pár cyklů nechám volný průběh. Ani sama nevím co mě tak deptá. Měla jsem půl roku hrozné stresy a pak půl roku neskutečné spokojenosti a štěstí. Asi to byl na moji hlavu moc rychlý kolotoč 😃
werumka
25. lis 2015
@valeri10 Ono paradoxně "stres" je jak to, že jsi nešťastná, tak i to, že jsi šťastná. Zvlášť, když se to tak rychle vystřídá 🙂 Ale ony ty hormony strašně zamávají s náladama - člověk se často ani nepoznává. a pak když to odezní, tak si říká, proč tak blbnul.