Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
dasa.77
27. lis 2015
@crazynaa to jsem si stačila všimnout 🙂
Grafy jsem si dělala snad 3 cykly ale před pár lety. Pak jsem se na to vykašlala,protože jsem byla ten případ,kdy podle teplot se v tom ani čert nevyznal. Teplota skákala nahoru dolů....dokonalá horská dráha. Ale podle UTZ k ovulaci došlo 😃
Teď jsem zkoušela měřit poslední cyklus,ale ne pravidelně.Jen proto,že mě zajímala teplota v určitých fázích cyklu. - TĚSNĚ PŘED MENSTRUACÍ, 1.DC, V DOBĚ PŘÍPADNÉ OVULACE a pak když už bylo delší zpoždění.
Tento cyklus budu pečlivější :-p
valeri10
27. lis 2015
@dasa.77 takže ms se rozjela?nebo ne?
crazynaa
27. lis 2015
@dasa.77 minuly jsem mela krasny graf. Ted mam denne 36.4. Dnes jsem se tak tesila, jak teplota vyskoci a nic. Tise doufam, ze zitra. Mereni je dobrym ukazatelem. Testy syte a kde nic tu nic.
dasa.77
27. lis 2015
@valeri10 dá se říct že ano ( lehce krvácím)...... dnešní den beru prostě jako 1DC..... ale zatím bez bolestí,jen vnímám tlak v podbřišku a občas tupou bolest 😉
werumka
27. lis 2015
@crazynaa To ještě nejsou trable, teplota klidně může stoupnout až zítra 😉 Ještě počkej, pořád je to normální průběh.
werumka
27. lis 2015
@dasa.77 A test jsi zkoušela?
crazynaa
27. lis 2015
@werumka taky me jeste obcas zaboli v podbrisku. No jsem strasne zvedava werumko 🙂
valeri10
27. lis 2015
@werumka
@crazynaa vidíš já ti říkala, že může stoupnout zítra 😃
crazynaa
27. lis 2015
@valeri10 prosiim, at to tak je. 🙂
dasa.77
27. lis 2015
@werumka několik 🙂 a byly až na jeden (nejspíš vadný kus,pak se rozpil) negativní
cyklus mám běžně dlouhý asi 32 dní. Předešlý a i teď ten poslední se mi nějakým zázrakem protáhl na 39 a 41. ]-(
werumka
27. lis 2015
@dasa.77 Ono krvácení jako takové se často rozjede až když klesne progesteron - a tím i teplota. Teprve potom začne odcházet sliznice, což je i vidět. Je možné, že takové krvácení s rozjede až během dneška.
valeri10
27. lis 2015
@dasa.77 mě když se protáhne cyklus na 40 dnů tak ho mám anovulační
dasa.77
27. lis 2015
@werumka spíše než že by se rozjelo,tak ustalo 🙂
crazynaa
27. lis 2015
Tak posledni hodinove snazeni za nama a dej se vule bozi. Zitrek bych rada odpocitala 1dpo 🙂
valeri10
28. lis 2015
@dasa.77 @crazynaa holky jak jste na tom dnes?
crazynaa
28. lis 2015
@valeri10 36.7 jinak byla porad 36.4 tak nevim 😞
valeri10
28. lis 2015
@crazynaa ja myslim ze zitra bude zase o něco vyšší a ovu byla.davas si teoloty do nejakeho grafu ktery ti ovu vyznaci?
crazynaa
28. lis 2015
Tady 🙂
@valeri10
valeri10
28. lis 2015
@werumka
@crazynaa no vidíš vypadá to dobře uvidíme co na to werumka🙂
crazynaa
28. lis 2015
@valeri10 dnes už jsem úplně bez bolesti 🙂 no jsem napnutá 😃
valeri10
28. lis 2015
@crazynaa budu ti držet palce moc ti to miminko přeju🙂
crazynaa
28. lis 2015
@valeri10 moc děkuju, já Tobě taky 🙂 však to tady řešíme denně. :-N
crazynaa
28. lis 2015
@valeri10 a ty jsi ktery dpo? A budes testovat?
valeri10
28. lis 2015
@crazynaa jsem 8dpo a testovat nebudu.minuly cyklus jsem si udelala test a byla jsem dost zklamana.druhy den prisla ms
Ja mam ted rok ruzne dlouhe cykly tak ani nikdy nevim kdy ma prijit ms.min cyklus jsem mela poprvé utrogestan a dela mi těhotenske priznaky.proto jsem testovala.ted na to kašlu. Dnes jsem si udelala vánoční vyzdobu a tak se snažím nejak zabavit.cekaji nad prvni vánoce v novém dome tak se na to soustredim
crazynaa
28. lis 2015
@valeri10 to ja bych nevydrzela. Jsi dobra. Taky mame ozdoby a dnes jsem uz pekla. 😊
dasa.77
28. lis 2015
@valeri10 ahoj,tady je někdo ale zvědavý 😃
BT 36,8 (měřila jsem o hoďku a půl dřív,tak jsem přidala 1 desetinu) a kde nic,tu nic MS se nekoná 🙂
dasa.77
28. lis 2015
@crazynaa ona je opravdu lepší se "kousnout" a dělat,jako že se nic neděje,JDE TO. Taky se to naučíš (vydržíš) 🙂
crazynaa
28. lis 2015
@dasa.77 zatim nejsem v tom stadiu 🙂 takze pokud teplota stoupne, o vikendu testuju 🙂
dasa.77
28. lis 2015
@crazynaa Už o víkendu?????? Jako těhotenským testem? To bude asi hodně brzy.Zbytečně budeš ze začátku zklamaná. 😉
crazynaa
28. lis 2015
@dasa.77 asi jo, budu tak 7 dpo, ale vim, ze to nevydrzim a taky vim,ze nic. A kdovi jestli byla ta ovu, proto ta negativita 😞

Začni psát odpověď...

Odešli