Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

pincola
2. pro 2015

Kdo mi závidí můj krásný graf BT😀 Nehlaste se všechny😀 😀
@werumka Takže tě prosím o radu i v tomhle cyklu, podle BT anovulačním, jak když vyšiješ. 28.11.vyšel pozitivní ovu test a podle mne fakt pozitivní. Tmavší nemívám nikdy. Dám fotku, je to ten dolní. 28.11 a 29.11.mě i tak bolelo břicho a test už slábnul. ,Je možné, že nakonec ovule neproběhla, protože přišel určitej stres ? Nebo proběhla a stres ovlivnil tu teplotu. Měřím teda v puse, ale i tak tyhle výkyvy musí být něčím způsobené....Koukni sama na to dílo.

pekkaa
2. pro 2015

@pincola podle me je problem, ze meris v puse. Nema to moc smysl, je proste strasne moc veci, ktere ti tu teplotu muzou ovlivnit (okolni teplota, jestli si zrovna spala s otevrenou pusou, atd). Ja kdyz merila ze zacatku v puse, tak jsem to mela taky takto... Tam dolu je to stabilnejsi, vyrazne... A konecne jsem si pak byla jista jak to mam a zacala mit hezke grafy... V puse mi to nekdy ukazovalo i uplne naopak..

K ovu testum - klidne se mohlo stat, ze k ovu nakonec nedoslo. Ze byl jenom zvyseny hormon (proto pozitivni), ale pak to proste neprasklo.. To se tak stava..
Ovu testy nemam rada, u me to byly vyhozene penize, nikdy jsem si nebyla jista jak to vlastne je.
BT je presnejsi a mas jistotu jestli ovu opravdu probehla nebo ne.
Ale musi se merit spravne a presne🙂

pincola
2. pro 2015

@pekkaa Takže měřit dole☹ No...

pekkaa
2. pro 2015

@pincola fakt jo..je to sice min pohodlne☹..ale je to o zvyku.
Vzdy si ho strc hluboko, tak ale aby to bylo jeste pohodlny a vzdy zhruba stejne hluboko. A vzdy hned jako prvni vec po otevreni oci

valeri10
2. pro 2015

@pincola jo jo ja taky merila v puse a graf jsem mela podobny.asi tak měsíc zpátky jsem to tady resila🙂.min cyklus jsem měřila dole a obrovsky rozdil a ovu ukazkova.testy uz taky nepoužívám. Min cyklus test nic neukazal takze uz budu jen měřit. Je to věda ale jakmile se v tom trochu zabehnes tak je to hrozne zajimave

valeri10
2. pro 2015

@crazynaa tak to jsem zvědava🙂

crazynaa
2. pro 2015

@valeri10 já ani ne 😀 😀 😀 😀

crazynaa
3. pro 2015

Tak můj graf 5DPO ....

valeri10
3. pro 2015

@crazynaa tobě to teda lítá. Já mám zase tu svoji depku dnes. Už podruhý tento týden ☹

andik.cz
3. pro 2015

@crazynaa No to to teda lítá , ale pořád jsi v horní linii ;) a hvězdičky tam máš taky hezky 😉

@valeri10 Nedepkuj! 🙂

pincola
3. pro 2015

@valeri10 Proč depka, Že to nejde? Musíme být trpělivé. Taky mě to štve. Kolem mne samá těhotná. Musíme vydržet, všecko není vlidských silách. Já věřím na vyšší moc. Přijde to, přesně a správně, jak má🙂 Ale neboj, taky depkařím, hlavně, jak to dostanu, to jsem dva dny fakt down. Pak se to srovná🙂

valeri10
3. pro 2015

@pincola jo jo vim ze se to zase srovná. Ale nektere dny jsou narocne.nastesti jich neni tolik.kdyby aspon člověk věděl jak se tech myslenek na dite zbavit.aspon na den na to nemyslet

crazynaa
3. pro 2015

@valeri10
@andik.cz taky si myslím, že podle teploty se nic konat nebude. Já nedepkařím, nemám na to čas. Už mám 8 druhů cukroví 😀 😀 😀 😀

valeri10
3. pro 2015

@crazynaa ty jo tak to se máš. Ja neumim ani jeden druh🙂.chtela jsem aspoň něco zkusit ale jsem tak hrozne utahana v poslední době. Jsem ráda ze se doplouzim domu z práce🙂

crazynaa
3. pro 2015

@valeri10 peču pro celou rodinu + známé, takže musím pohnout 🙂 tak já se tím i zabavím, tak aspon, že tak. Už jsi testovala?

valeri10
3. pro 2015

@crazynaa ne a nebudu.citim ze se blizi ms.dnes jsem poprve brz utrogestanu a hned docela silne bolesti jako před ms.jsem 13dpo a 26 dc.tak si rikam ze poradne oslavim a zapiju silvestra na kterého teda moc nejsem. Ale na silvestra budu zase na cekaci listině. Takže nic🙂

crazynaa
3. pro 2015

@valeri10 já zkusím v neděli, možná, ale stejně nic 🙂 užiju si Vánoce 😉 😉

andik.cz
3. pro 2015

@crazynaa Ty jo už 8...já se teprve chystám, že to zítra zahájím... A to Nedepkuj bylo na @valeri10 a ne na Tebe 😉

crazynaa
3. pro 2015

@andik.cz 5 mam hotovych. Zbyle plnim az po 15.ctem 😊

valeri10
4. pro 2015

Tak jsem druhý den bez utrogestanu a kovová pachuť v ústech zůstává. Zároveň se mi stupňují před menstruační bolesti. To moje tělo si se mnou teda hraje.

dasa.77
4. pro 2015

@crazynaa takže zítra čekám teplotu aspoň 37 😀

crazynaa
4. pro 2015

@dasa.77 dnes 36.7 😞

dasa.77
4. pro 2015

@crazynaa dobrá,tak tedy zítra. 😀 Určitě to půjde stejně dobře jako letošní pečení

crazynaa
4. pro 2015

@dasa.77 jasne 😀 hahaha

dasa.77
4. pro 2015

@crazynaa jak tak koukám na ten graf a domyslím si dnešních 36.7 , tak to budou asi "andělovy schody" 😀 😀 😀 😀 však ty se na těch 37 dopracuješ

crazynaa
4. pro 2015

@dasa.77 nevim, je mi fajn, teplota nizka, tak si myslim, ze Vanocni dite to nebude 🙂 ale tak... co na plat. Od zitra chci 37.1 a basta 😀

valeri10
4. pro 2015

@crazynaa hlavně, že je ti fajn. To je důležité 🙂

crazynaa
4. pro 2015

@valeri10 jo, nic mi neni. Ani nemam zadne vsugerovane priznaky 😊 proste pohoda ☺

valeri10
4. pro 2015

@crazynaa já mám už od pondělí příznaky, že se blíží mrcha. Ale jsem docela v pohodě. Asi, že bude víkend. Příští čekací doba mi vychází kolem silvestra tak to budu asi poprvé testovat. Ať do nového roku vstupuju s čistou hlavou 😀 . Nebo už mi z toho hrábne za ten rok

valeri10
4. pro 2015

@crazynaa a přemýšlím, že se s mudr. domluvím na laparoskopii po novém roce. Pak tomu dáme ještě pár měsíců a jinak inseminace.