• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

12. prosince 2017 
@crazynaa to je ZBY TE ČNÝÝÝÝ :slight_smile:
6. pro 2015 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky se snazim a miminko a jewtli muzu tak bych taky prispela :slight_smile: Take jsem testovala 8DPO a vuvec nic :( a dnes jsem testovala znovu ... Jsem 10DPO myslim ze duch tam je. Co myslite? Jinak drzim pesticky at se vam dari :slight_smile:
6. pro 2015 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2015 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. pro 2015 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A takhle vypada dnes o 20h pozdeji :slight_smile: delany pred 10min. :slight_smile:
6. pro 2015 ve 23:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Já se s Vámi loučím. Po dalším neúspěchu mám už třetí den depku, nemám na nic chuť, na vánoce se netěším. Je na čase přestat řešit dítě a začít se smiřovat s myšlenkou, že ho třeba nikdy mít nebudu.Ještě jednou děkuji za rady a za oporu. Přeji Vám nejen krásné vánoce, ale hlavně vytoužené miminka.
7. pro 2015 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bibinka2208 gratuluju, nadherne :slight_smile:
@valeri10 pamatujes, jak jsi mi psala, ze se z toho zblaznim? A ja se nezblaznila. Jen trochu zpomalila. Urcite to zvladnes!!! Ja to vim. :slight_smile:
7. pro 2015 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valeri10 neboj bude to dobre. Nebudu ti rikat ze na to bemas myslet pac vim ze to nejde. Urcite se zadari :slight_smile: drzim vsechny palecky co mam :slight_smile:
7. pro 2015 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 Ahoj, já myslím, že je "fajn" mít občas depku, protože člověk se pak má zase z čeho zvednout a cítit tu radost a hrdost, když se mu to zase povede. Nespěchej na sebe a dej si čas.
Když jsme čekali na dcerku už třetí rok, přepadala mě krize z toho, že se snad nikdy nedočkáme. Chtěla jsem si ty věci plánovat a nemohla jsem. Byli jsme tehdy nalomení rozšířit žádost i o nějaké lehčí postižení. V době, kdy jsme si sjednali schůzku na krajském úřadě, abychom to projednali, se ozval telefon a řekli nám, že pro nás mají naší holčičku. Zjistila jsem pak, že v tu dobu, kdy jsem chtěla házet flintu do žita a byla jsem z toho už taková otrávená, tak ona už byla na světě a čekala na nás. Jen my o ní nevěděli. Všechny věci se nedají plánovat a není ostuda to občas chtít zabalit. Je potřeba si jen říct, že se budu snažit se zase časem zvednout. A ty nejhezčí věci často pak přijdou v tom největším srabu :wink:
7. pro 2015 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak já jsem pořád na 36.9 ale fakt mám pocit, že to dostanu :(
7. pro 2015 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. pro 2015 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crazynaa Tak nemudruj a udělej si test :slight_smile:
7. pro 2015 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@werumka no byl negativní, jak jinak....
7. pro 2015 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa Tak ještě 3 dny počkej :wink: Dělalas ho ráno?
7. pro 2015 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka jojo, ráno , zkusím i zítra, mám testů dost :grinning:
7. pro 2015 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa Jen do toho :grinning: Ovulační máš taky?
7. pro 2015 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka mám, mám jich tam ještě pár :grinning: já testuji, zklamaná nejsem, takže nemusím čekat až bůhví jak dlouho :slight_smile: mám si udělat i ovu test?
7. pro 2015 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa Jo, zkusila bych. čistě ze zvědavosti :slight_smile: Já mám třeba zkušenost, že tak 6 dní před menstruací mám na ovulačním čárku celkem zřetelnou a ta pak postupně často úplně zmizí a objeví se zase po skončení menstruace.
7. pro 2015 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka na ovu mám ducha :grinning: :grinning: ale nic až tak zřetelného
7. pro 2015 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa Tak uvidíš zítra ráno. Jestli je na ovulačním jen duch, tak těhotenský by i v případě těhotenství ještě nic nezachytil.
7. pro 2015 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka je tam narůžovělý duch :slight_smile: prsa bolí při doteku a podbřišek taky a píchne mě občas v pipině :grinning: :grinning: minulý měsíc jsem to měla 1 den před MS tohle už trvá 4 dny :frowning2: tak uvidíme, no
7. pro 2015 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crazynaa no,fuj! styď se,však ty nás tady úplně zkazíš :grinning: Ale jinak umíš hezky malovat schody,jen co je pravda..nezapomeň šlapat nahoru
7. pro 2015 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 budu budu. Mam vsude akne,ble :grinning: uz at je rano a zmerim se. Haha, zkazim? Tak to se omluvuju :grinning:
8. pro 2015 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem dne 2 dny pred ocekavanou MS carecka lehounce sili. Take poboliva brisko a teplota dnes 37.4° :slight_smile: drzim pesticky at ti to vyjde @crazynaa
8. pro 2015 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam na testu pidi ducha, to se mi jeste nestalo :blush: ale teplota 36.8 :cry: takze to dostanu.
8. pro 2015 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnesni ovu test o neco silnejsi nez vcera. Jsem z toho jelen :grinning:
8. pro 2015 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa
@werumka Tak jsem z vás tak zblblá, že jsem taky udělala ovulační test:grinning: Jsem 10dní po pozitivní ovu testu, který pak vybledl téměř uplně. No a teď jsou tam dvě čárky. testovací je slabší, ale zřetelná, asi jako dva dny před pozitivním ovulačním testem:grinning: BT úplně rozlítaná, ale jak měřím v té puse, tak nevím, jestli na to spoléhat. Může to něco znamenat?
8. pro 2015 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola Ten test musí konstantně sílit - rychleji, než těhotenský. Zkus ho udělat i zítra touto dobou. Těhotenský jsi nezkoušela?

@crazynaa Pokud bude ovulační sílit, tak to těhotenství být může.
8. pro 2015 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pincola já vůbec nevím co čekat, podbřišek stále píchá :( nevím no :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2015 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka je o kapku silnější než včera a na těhu duch :slight_smile: tak nevím dnes jsem 10dpo
8. pro 2015 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek