Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
juliemichal
8. led 2016
@dasa.77 já chytrá nejsem 😃 ale taky jsi mě krásně rozesmála 😃 😃 😃
mikejla_a
9. led 2016
tak mě dnes teplota klesla, takže nevím 😞
ladalav
11. led 2016
Pěkný den 🙂 moc prosím, pokud graf ukáže , že BT stoupla a drží se ...tak je to známka, že proběhla OVU? Je to 100% děkuji za odpověď
pekkaa
11. led 2016
@ladalav ahoj. Pokud se drzi nahore aspon 3 dny a je vyssi nez 6 dni predtim nez vzrostla, tak ano.
Musi se ale presne dodrzovat pravidla mereni. Aby ten narust nebyl zpusobeny jenom spatnym merenin
ladalav
11. led 2016
@pekkaa děkuju.... 🙂
jirikova
12. led 2016
Tak holky, sem 51DC, uz mi z toho asi svihne..zitra k novemu doktorovi..tou ovulaci si ale vubec nejsem jista i kdyz bricho bolelo..😣
dasa.77
12. led 2016
@jirikova čert aby se v tom vyznal 😃
pekkaa
12. led 2016
@jirikova ahoj. A meris dole nebo v puse? Strasne ti to skace a rekla bych, ze v puse..
jirikova
12. led 2016
@pekkaa jasne ze dole, proto sem presvedcena, ze tenhle cyklus je anovulacni. 😔
pekkaa
12. led 2016
@jirikova tak v takovem pripade s tebou souhlasim😞
werumka
12. led 2016
@jirikova Čistě teoreticky mohla být ovulace včera, ale to se ukáže na teplotách další dny... Jinak bych taky řekla anovulační.
pekkaa
12. led 2016
@myjusiatko drzim palce🙂.. Uvidime jak to bude dal
myjusiatko
12. led 2016
@pekkaa jako, nelze z toho vubec nic vyčist, tak spis jen pro zajimavost. 😃
pekkaa
12. led 2016
@myjusiatko podle me ovulace byla 6.1...
mikejla_a
12. led 2016
@jirikova no já myslím že klidně mohla být toho 3.1.
mikejla_a
12. led 2016
@myjusiatko taky myslím 6.1.😉
mikejla_a
12. led 2016
Jinak holky mě teplota zase vzrostla a včera slabá druhá čárka... MS dnes nepřišla, tak uvidíme jak to půjde dál 🙂
dasa.77
12. led 2016
I mě jde teplota pomaličku nahoru,ale jednu věc nechápu. Celý den je většinou klid a na večer mě chytnou bolesti v podbřišku. Dnes jsou možná silnější,ale spíš jen na levé straně. A to,co mívám na intimce,nevím,zda nazvat výtokem,nebo hlenem.Ale taky se objeví až pozdě odpoledne či večer.Je bílý a krémový.Jinak celý den nic.
myjusiatko
12. led 2016
@pekkaa okrem ovulacie teda 🙂
pekkaa
12. led 2016
@myjusiatko nic jineho videt ani neni mozne..🙂
Musis jeste pockat nekolik dnu
mikejla_a
12. led 2016
@dasa.77 však ty už jsi moc dní po ovulaci, proč nezkusis test? 🙂
dasa.77
12. led 2016
@mikejla_a Termín MS mám až za 3 dny nejdřív,takže na // čas
werumka
12. led 2016
@dasa.77 Nene, Ty nás tady budeš napínat jak kšandy, i když bys už dávno mohla testovat 😃
dasa.77
12. led 2016
@werumka nene 😃 já jsem celá zpomalená ..... prostě si říkám,že to tam není. Stejně jsem nejvíc zvědavá na délku LF 😃

@mikejla_a já měla ovulaci později než Ty,takže chci dálnici a ne jen ducha 🙂 Pokud by měl být pozitivní
juliemichal
12. led 2016
@dasa.77 taky nechápu proč nezkusíš tt? 😃
dasa.77
12. led 2016
@juliemichal zase ta chytráááááá 😃
juliemichal
12. led 2016
@dasa.77 ano ano víš,že mi musíš udělat radost? 😃 aby jsme spolu mohly vozit miminka v kočárku ne? 😃 tak to i tobě teď musí klapnout 😃
werumka
12. led 2016
@dasa.77 A jak dlouhou jsi jí vlastně měla minule?
dasa.77
12. led 2016
@werumka ovulace 14. nebo 15.11. a 1.DC byl 1.12.
takže 15 dní????

Začni psát odpověď...

Odešli