• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

16. května 2017 
@myjusiatko no ovu mohla být i dřív,to je pravda :slight_smile: a proto se mi zdá,že by v ten den co máš v grafu 3DPO mohlo být hnízdění :slight_smile: a kdy jdeš k dr? :slight_smile:

@pekkaa no kdybych já aspoň věděla kdy jsem otěhotněla zda v listopadu 2015 nebo v prosinci 2015 tak bych měla jasno :grinning: ale podle dr to bylo starší těhu,ale vypadalo to hned na ZT,protože to odpovídalo na 5-6tt a měli jsme jen gestační váček,ale pokud jsem otěhotněla v prosinci tak bych eventuálně měla nidační špinění 4DPO :grinning: :grinning: ale fakt vůbec netuším kdy jsem otěhotněla tak nevím :frowning2:
ale četla jsem,že hnízdění bývá v rozmezí 5-10DPO :slight_smile:
3. únor 2016 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal u tebe to bude zase napínavé:slight_smile:. Už ted jsem zvedava:slight_smile:
3. únor 2016 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal som chora. :/ Ale uz mi je lepsie, tak mozno zajtra, alebo v piatok. Ale najradsej uz zajtra. :slight_smile: Len chce ist manzel so mnou a ma to zajtra trosku plne v kalendari. :D
3. únor 2016 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 tak to ano to máš pravdu,to bude,protože si se mnou tělo dělá co chce :grinning: je to strašné :grinning: :grinning:

@myjusiatko jé tak to se moc těším na zprávičky od dr :slight_smile: a pátek máš taky za chvíli tak to vydržíš a manžel bude nadšený jak uvidí miminečko :slight_smile:
3. únor 2016 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Uvidime, v piatok by to bol rozhodne mensi casovy press. :slight_smile: Bude mat radost.
3. únor 2016 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myjusiatko to určitě bude mít velkou radost :slight_smile: je to fakt nádherné vidět miminko na UTZ :slight_smile:
3. únor 2016 ve 20:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myjusiatko kolegyne takhle sla s manzelem k dr na tu prvni prohlidku a poslal ho pryc, ze na tu prvni je moc brzo.. mozna to nemaji moc radi ti dr, kdyz je to utz zespodu..
3. únor 2016 ve 20:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myjusiatko myslím že teplota 36,97 by se nezaokrouhlila směrem dolů na 36,9
3. únor 2016 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hunnyb souhlasím, cenu má až první screening, na prvním utz beztak není nic vidět.... ale taky jsme to poprvé takto prozivali a manžel chtěl jít, ale sestra mi řekla, že partneři tak brzo nechodí.
3. únor 2016 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hunnyb
@mikejla_a on so mnou dnu nepojde, ale chce ist so mnou. :slight_smile:
3. únor 2016 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myjusiatko jo aha, tak na to zas můj nemá dovcu :grinning:
3. únor 2016 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikejla_a v niečom je OSVČ dobré občas. :D
3. únor 2016 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím! :slight_smile: Chci se zeptat zkušenějších, zdali je normální, že mi po skončení MS teplota skáče? Podmínky k měření jsou stále stejné...
4. únor 2016 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luidisek taky mi skace po ms. Jednou 36.3 pak 36.8 :slight_smile:
4. únor 2016 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luidisek Prázdné body znamenají,že se měřilo v jinou dobu, pokud se nepletu.Pak by to vysvětlovalo výkyv teplot.Nebo proč je to takhle vyznačeno?
4. únor 2016 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crazynaa Ahojky,právě včera jsem na Tebe myslela. Taky se tak těšíš na neděli jako já? Nevidím žádné stoupání na K9
4. únor 2016 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 tento cyklus neměřím, když beru všemožné léky :slight_smile: dnes jsem 6dpo, tak v neděli zkusím, ty taky? :D
4. únor 2016 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa nééé,já néééé. To se Těším na TVÉ testování s pozitivním výsledkem
4. únor 2016 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 no já nevím teda :D ale zkusím to, však co.... nijak mě to nerozhodí snad :slight_smile:
4. únor 2016 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa já bych zkoušela nejdřív v pondělí..... ale musíš vědět sama :grinning:
4. únor 2016 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 To je zajímavé, měřím max v rozmezí +- 15 minut...
4. únor 2016 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luidisek Tak pak to dělá ta aplikace a nebo tam zapisujete i něco jiného?,Léky apd? Když se měří v jiný čas a nebo je to něčím ovlivněno,tak se to vepíše jako poznámka ke grafu a pak graf označí teplotu prázdným kolečkem.
4. únor 2016 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasa.77 Léky tam nepíšu
4. únor 2016 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luidisek no úplně normální to není... vykyv o 0,6 stupně je dost.... po MS by se měly držet plus mínus stejně do určité teploty, pak po ovulaci stoupnout.
4. únor 2016 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle je můj graf v době IVF :slight_smile:
4. únor 2016 ve 12:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj ukázkově neúspěšný... začínám špinit
4. únor 2016 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dnes 1dc.pristi cyklus jedu bez léků. Stejně byli k ničemu:frowning2:
4. únor 2016 v 15:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dnes 6DPO a teplota šla nějak zvláštně nahoru :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2016 ve 13:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal krásne! držím palce. :slight_smile:
5. únor 2016 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myjusiatko moc moc děkuji,snad to vyšlo :slight_smile: jak jsi dnes dopadla na UTZ? :slight_smile: vím ze snažilek,že ti potvrdil těhu :slight_smile: ale povídej,přeháněj :slight_smile:
5. únor 2016 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek