Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
juliemichal
3. únor 2016
@myjusiatko no ovu mohla být i dřív,to je pravda 🙂 a proto se mi zdá,že by v ten den co máš v grafu 3DPO mohlo být hnízdění 🙂 a kdy jdeš k dr? 🙂

@pekkaa no kdybych já aspoň věděla kdy jsem otěhotněla zda v listopadu 2015 nebo v prosinci 2015 tak bych měla jasno 😃 ale podle dr to bylo starší těhu,ale vypadalo to hned na ZT,protože to odpovídalo na 5-6tt a měli jsme jen gestační váček,ale pokud jsem otěhotněla v prosinci tak bych eventuálně měla nidační špinění 4DPO 😃 😃 ale fakt vůbec netuším kdy jsem otěhotněla tak nevím 😞
ale četla jsem,že hnízdění bývá v rozmezí 5-10DPO 🙂
valeri10
3. únor 2016
@juliemichal u tebe to bude zase napínavé🙂. Už ted jsem zvedava🙂
myjusiatko
3. únor 2016
@juliemichal som chora. :/ Ale uz mi je lepsie, tak mozno zajtra, alebo v piatok. Ale najradsej uz zajtra. 🙂 Len chce ist manzel so mnou a ma to zajtra trosku plne v kalendari. 😃
juliemichal
3. únor 2016
@valeri10 tak to ano to máš pravdu,to bude,protože si se mnou tělo dělá co chce 😃 je to strašné 😃 😃

@myjusiatko jé tak to se moc těším na zprávičky od dr 🙂 a pátek máš taky za chvíli tak to vydržíš a manžel bude nadšený jak uvidí miminečko 🙂
myjusiatko
3. únor 2016
@juliemichal Uvidime, v piatok by to bol rozhodne mensi casovy press. 🙂 Bude mat radost.
juliemichal
3. únor 2016
@myjusiatko to určitě bude mít velkou radost 🙂 je to fakt nádherné vidět miminko na UTZ 🙂
hunnyb
3. únor 2016
@myjusiatko kolegyne takhle sla s manzelem k dr na tu prvni prohlidku a poslal ho pryc, ze na tu prvni je moc brzo.. mozna to nemaji moc radi ti dr, kdyz je to utz zespodu..
mikejla_a
3. únor 2016
@myjusiatko myslím že teplota 36,97 by se nezaokrouhlila směrem dolů na 36,9
mikejla_a
3. únor 2016
@hunnyb souhlasím, cenu má až první screening, na prvním utz beztak není nic vidět.... ale taky jsme to poprvé takto prozivali a manžel chtěl jít, ale sestra mi řekla, že partneři tak brzo nechodí.
myjusiatko
3. únor 2016
@hunnyb
@mikejla_a on so mnou dnu nepojde, ale chce ist so mnou. 🙂
mikejla_a
3. únor 2016
@myjusiatko jo aha, tak na to zas můj nemá dovcu 😃
myjusiatko
3. únor 2016
@mikejla_a v niečom je OSVČ dobré občas. 😃
luidisek
4. únor 2016
Zdravím! 🙂 Chci se zeptat zkušenějších, zdali je normální, že mi po skončení MS teplota skáče? Podmínky k měření jsou stále stejné...
crazynaa
4. únor 2016
@luidisek taky mi skace po ms. Jednou 36.3 pak 36.8 🙂
dasa.77
4. únor 2016
@luidisek Prázdné body znamenají,že se měřilo v jinou dobu, pokud se nepletu.Pak by to vysvětlovalo výkyv teplot.Nebo proč je to takhle vyznačeno?
dasa.77
4. únor 2016
@crazynaa Ahojky,právě včera jsem na Tebe myslela. Taky se tak těšíš na neděli jako já? Nevidím žádné stoupání na K9
crazynaa
4. únor 2016
@dasa.77 tento cyklus neměřím, když beru všemožné léky 🙂 dnes jsem 6dpo, tak v neděli zkusím, ty taky? 😃
dasa.77
4. únor 2016
@crazynaa nééé,já néééé. To se Těším na TVÉ testování s pozitivním výsledkem
crazynaa
4. únor 2016
@dasa.77 no já nevím teda 😃 ale zkusím to, však co.... nijak mě to nerozhodí snad 🙂
dasa.77
4. únor 2016
@crazynaa já bych zkoušela nejdřív v pondělí..... ale musíš vědět sama 😃
luidisek
4. únor 2016
@dasa.77 To je zajímavé, měřím max v rozmezí +- 15 minut...
dasa.77
4. únor 2016
@luidisek Tak pak to dělá ta aplikace a nebo tam zapisujete i něco jiného?,Léky apd? Když se měří v jiný čas a nebo je to něčím ovlivněno,tak se to vepíše jako poznámka ke grafu a pak graf označí teplotu prázdným kolečkem.
luidisek
4. únor 2016
@dasa.77 Léky tam nepíšu
mikejla_a
4. únor 2016
@luidisek no úplně normální to není... vykyv o 0,6 stupně je dost.... po MS by se měly držet plus mínus stejně do určité teploty, pak po ovulaci stoupnout.
jankadvor
4. únor 2016
Tohle je můj graf v době IVF 🙂
klara215
4. únor 2016
Můj ukázkově neúspěšný... začínám špinit
valeri10
4. únor 2016
Ja dnes 1dc.pristi cyklus jedu bez léků. Stejně byli k ničemu😞
juliemichal
5. únor 2016
holky dnes 6DPO a teplota šla nějak zvláštně nahoru 😃 😃 😃
myjusiatko
5. únor 2016
@juliemichal krásne! držím palce. 🙂
juliemichal
5. únor 2016
@myjusiatko moc moc děkuji,snad to vyšlo 🙂 jak jsi dnes dopadla na UTZ? 🙂 vím ze snažilek,že ti potvrdil těhu 🙂 ale povídej,přeháněj 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli