Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
27. říj 2015

@juliemichal To už si nepamatuju kolik říkal. A testy jsem nefotila. Ale bolesti jsem měla úplně stejné jako při každé ovu. Ale to by úplně zapadalo do mého života - začneme se pořádně snažit a objeví se nějaká komplikace jako tenkrát jsem musela na konizaci. Já na to nemám nervy. A kromě utz dá se nějak poznat ta cysta? Např. krvácení bolest?

juliemichal
27. říj 2015

@valeri10 no a nejsi třebas nachlazená,protože mi fakt nesedí v tvém grafu ty 2 teploty s těch 2 dnů co jsem ti psala ☹ proto se mi zatím zdá jako anovulační ☹
jinak cysta,cysta se nedá poznat jinak než na UTZ.byla jsem i kvůli ni na laparoskopii a to mě ani nebolela nic ☹ akorát jsem měla nepravidelné cykly a tak dr přišel na to,že mám cystu.jinak jak jsem měla min cyklus zpoždění 6 dnů tak mě strašně moc bolel podbříšek a právě jak jsem šla na kontrolu k dr tak mi dr řekla,že mám cystu která mi praskla a jak mi odejde ms tak ji už mít nebudu.ale docela často trpím na cysty a fakt žádné bolesti nic jsem nepozorovala.jen ten poslední cyklus ano ☹ hodně mě bolelo v podbříšku na té straně kde jsem právě tu cystu měla.

valeri10
27. říj 2015

@juliemichal nachlazená právě nejsem. Já ten graf posílala i dr a ten říkal, že ty vysoké teploty můžou být nějaký zánět v těle. Ale já se na zánět necitím 😀 . Tak nevím. Mám dost špatné spaní někdy se budím i 5x za noc tak třeba je to tím. Nevím jsem z toho zmatená nebo spíš naštvaná.

juliemichal
27. říj 2015

@valeri10 ale ano tak to může být i tím,že se budíš i 5x za noc... to musíš mít klidné spaní aby se ti potom ta teplota nezkreslovala 🙂 anebo fakt by to i mohl být ten zánět v těle jak ti psal dr 🙂

valeri10
27. říj 2015

@juliemichal no jo já musím mít vždycky něco extra 😒

juliemichal
27. říj 2015

@valeri10 neboj se to já taky a už mě to fakt neba ☹

valeri10
27. říj 2015

@juliemichal Já si dnes koupím jiné ovu testy a ještě to zkusím. Dle teplot ovu nebyla.

juliemichal
27. říj 2015

@valeri10 přesně tak zatím to dle teplot nevypadá,že by byla ovu 🙂 a ten nejsilnější testík jsi měla jak silný?tak jak já nebo slabší?

valeri10
27. říj 2015

@juliemichal no právě moc ne. Koupila jsem si teď druhé dr. max. Ty co mám se mi zdály podezřelé hned na první pohled

juliemichal
27. říj 2015

@valeri10 a jaké ovu testíky máš?no já dr max zase nevěřím.je jsem nikdy neměla pozitivní,ale potom jsem už je nedělala 😀

valeri10
27. říj 2015

@juliemichal Lady max ovulation

valeri10
27. říj 2015

Tyhle jsou ty co se mi nepozdávají

juliemichal
27. říj 2015

@valeri10 tak tamty neznám a jj dr max na mě vůbec nefungoval.

valeri10
27. říj 2015

@juliemichal dr max jsem mela ted negativní. Takže pockam co udela teplota. No tento cyklus jako pokus dobry ale akorát v tom mam chaos.uz sis dala utrogestan?

zloba89
27. říj 2015

Tak vkládám ten svůj, myslím že opět se radost konat nebude....

valeri10
27. říj 2015

@zloba89 škoda protoze ten graf vypadal dobre.hlavu vzhůru a pevne nervy

valeri10
27. říj 2015

@zloba89 treba to ještě vyjde ne?

zloba89
27. říj 2015

@valeri10 já v to moc nevěřím, uvidím jak bude teplota zítra...

valeri10
27. říj 2015

@zloba89 pitome grafy.to snad měřit jen do ovu a pak se na to vyprdnout.ja jsem na ten svuj dnes
hrozne nastvana tak jsem "ostra"

zloba89
27. říj 2015

@valeri10 ty ho máš takový rozházený...
měříš pořád za stejných podmínek?

valeri10
27. říj 2015

@zloba89 jo jo merim poctive.poprve.tak uvidim casem co bude.uz jsem se pres den vyvztekala tak jsem v uz v klidu

valeri10
27. říj 2015

@zloba89 mela jsem zalozit tema divne grafy

zloba89
27. říj 2015

Já třeba zjistila že výsledek ovlivní i různě dlouhá doba měření. Já měřím teď přesně 7 minut, a řekla bych že ok, dřív jsem měřila jednou 3, jednou 5... i to hraje roli. Ono ty digitální teploměry pípaj až se prodlouží interval růstu teploty, tzn že třeba po 3 minutách zapípá, ale když ho necháš měřit ještě chvilku, teplota ještě vyroste

dasa.77
27. říj 2015

@juliemichal klidne spani byt nemusi,staci 3 hodiny spanku a pak merit...vysledek bude stejny,jako by spala celou noc

dasa.77
27. říj 2015

@valeri10 podezřelé testy na první pohled 😀 😀 😀 😀 😀 😀

valeri10
27. říj 2015

@zloba89 ja merim rtutovym a presne pet minut.ale co jsem tady nacetla par příběhů tak si teda piskam ze mam jen blbej graf.

valeri10
27. říj 2015

Mela jsem zacit brat utrogestan po ovu.to je jak naschval ten graf a ty testy.pristi cyklus mam zacit s clostil tak počítám ze to bude ještě větší divočina

juliemichal
27. říj 2015

@dasa.77 aha 🙂 tak o tom jsem nevěděla 😀 jsem si myslela,že musí být klidný spánek aby to nezkreslovalo teplotu 🙂

@valeri10 nene utrogestan jsem si ještě nedala 🙂 asi začnu od zítřka anebo od pátku.

valeri10
27. říj 2015

@juliemichal a co muj oblibeny grafik?

juliemichal
27. říj 2015

@valeri10 grafík nic moc 😀 stále stejná BT jako včera tj. 36.8 ☹ uvidíme zítřejší,ale nevím nevím zda mi vyznačí ovulku ☹