Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

mikejla_a
3. dub 2016

@juliemichal holka nějak tě nechápu, vždyť jsi 7dpo, včera to vypadá na hnízdění... co jako čekáš že bude na testu?? 😀 vydrz!

juliemichal
3. dub 2016

@matysikovad tak to je taky pravda 🙂 🙂 ale fakt jsem si myslela,že po nidačním špinění a tom poklesu může být za 2 dny dušík na tt,ale je pravda,že to chce všechno čas 🙂 🙂 ale teplota krásně vyskočila tak asi fakt to byl včera implantační pokles 🙂 ale zase abych pravdu řekla tak jsem toto co teď mám v grafu nikdy neměla 😀 😀

juliemichal
3. dub 2016

@mikejla_a no čekala jsem,že tam bude pidi midi dušík 😀 😀 ale abych pravdu řekla tak ani v tom těhu co jsem v lednu potratila tak jsem tt neměla pozitivní a ani dušíka na něm jsem neměla... kdyby mi to 3 dr nepotvrdili,že jsem těhu tak bych tomu nevěřila 😀
ale stejně si budu muset koupit lepší testíky,podle mě ty one stepy jsou špatné :-/

marla86
3. dub 2016

@juliemichal Ahoj, tvůj graf je parádní! Já vim, že je to hrozně těžký, ale zkus se trochu hodit do klidu 😀 Jsi na nejlepší cestě, graf už líp prostě vypadat nemůžu, ty už s tím ted nic neuděláš ;) Sama určitě v hlavě víš, že 7dpo je uplně minimální šance, že najdeš ducha. Počkej pár dnů a třeba pak najdeš pěknou čárku a vyhneš se těmhle stresům 🙂
Já vim, že se mi to radí, sama jsem taky netrpělivá. Ale u tebe to vypadá opravdu velmi nadějně, moc moc držim pěsti, nic ví se td dělat nedá 🙂 Užij si víkend, je krásně, užijte si jaro s dětma, a test být tebou na chvilku vypustim z hlavy a zkusím za pár dnů 🙂 Pfuj pfuj!

juliemichal
3. dub 2016

@marla86 Ahojky taky si říkám,že grafík vypadá dobře 🙂 🙂 nikdy jsem v grafu neměla takový pokles 😀 😀 no kéž by s toho něco bylo 😀 😀 teď je nejhorší,že mám volno do úterý a ve středu jdu až do práce 😀 😀 kdybych to volno neměla tak bych na to tak nemyslela 😀 😀 ale máš pravdu uvidíme za pár dnů jak bude vypadat testík 🙂 stejně si chci koupit dr max nebo nějaký lepší test než je one step 😀 😀
a moc moc děkuji,jsi zlatíčko 🙂 dnes se už moc těším na Michálka,je s babičkou od pátku u jeho prababičky tak se moc na něj těším jak budu s ním a nebudu myslet na miminko 😀 😀 a možná za pár dnů budu fakt překvapená a najdu krásného dušíka na tt a je pravda 7DPO na testu skoro vůbec nikdo nic nemá 🙂 🙂 zbytečně jsem si ho dělala a znervoznilo mě to 🙂 ale počkám si aspoň na 10DPO a potom si testík udělám 🙂

paulittav
3. dub 2016

@juliemichal děkuju moc 🙂 a na test máš brzy, testuj až tak 4dny po uhnízdění 🙂 ono trvá, než se vytvoří dostatečné hcg, které by bylo prokazatelné na testu🙂 držím pěsti!🙂

juliemichal
3. dub 2016

@paulittav vůbec není za co 🙂 🙂 no a jak se dívám tak ty jsi ten implantační pokles měla taky 6DPO jako já,že? 🙂 🙂 no snad najdu taky 10DPO jako ty krásného dušíka na tt 🙂 🙂 ale moc tomu nevěřím,ale zase proč by tam ten pokles jinak byl,že? 🙂 🙂

paulittav
3. dub 2016

@juliemichal jj taky jsem ho měla 6DPO 🙂 ono je fakt, že s tím "nidačním poklesem" je to složitý, není to totiž úplně pravidlo, na jednu stranu to vůbec nemusí znamenat těhotenství, i když je to s ním hodně spojováno... měla jsem ho totiž i minulý cyklus a nic z toho nebylo, i když je fakt, že se povést mohlo, ale prostě se to neuchytilo, ale je zase pravda, že ten pokles nebyl tak rapidní jako temhle cyklus...každopádně Tě tím nechci rozhodně nějak vystrašit a držím pěsti co můžu, aby tam ten dušík 10 DPO byl!!!!!! 🙂

juliemichal
3. dub 2016

@paulittav no ano to máš pravdu ten nidační pokles tam ani být nemusí,to je taky pravda.já jak jsem si měřila BT a měla jsem biochemické těhu tak jsem ten pokles tam vůbec neměla.ten pokles tam mám poprvé za ty 3 cykly co si měřím BT,ale jak jsem cca před 2 roky si měřila BT tak jsem tam ten pokles nikdy neměla,takže by mě zajímalo co by to mohlo třebas být kdyby to nebyl nidační pokles? 😀 😀
a máš pravdu jak jsi min cyklus měla ten pokles tak to mohl být taky nidační akorát se třebas fakt miminko neuchytilo ☹ moc moc děkuji,snad tam za 3 dny najdu něco krásného,ale mám s toho strach,že tam nic nebude ☹ ☹ takže se chci dopředu přichystat na to abych věděla co může být jiného ten pokles než nidační?ale zase je pravda,že 5DPO jsem našla na kalhotkách krev 😀 a 6DPO ten pokles a teď mi BT vyskočila tak vysoko 😀

martina16horysek
3. dub 2016

@juliemichal vydržet ještě je brzo a super 😉 vypadá velice nadějně. Držím palečky. Kolik jsi vlastně dpo?

martina16horysek
3. dub 2016

@juliemichal na one stepu jsem měla pěknou dálnici až 13dpo 😉

juliemichal
3. dub 2016

@martina16horysek moc moc děkuji 🙂 no grafík vypadá fakt super 🙂 🙂 kéž by to byl vítězný 🙂 jinak jsem 7DPO 🙂 no tak fakt ty one stepy stojí za nic,když jsi měla pěknou dálnici až 13DPO,zítra si asi koupím dr max a 10DPO si ho udělám 🙂 🙂

matysikovad
3. dub 2016

Ja jsem mela dalnici jeste pozdeji.na pepino a mamatestu

martina16horysek
3. dub 2016

@juliemichal to jo no to bude nejlepší bo max ukázal ducha už 10 dpo. Držím palečky 😉 zatím jsi na nejlepší cestě 😉

juliemichal
3. dub 2016

@matysikovad no já u kluků jsem měla dálnici po týdnu vynechání 😀 takže cca 37DC,ale kolik jsem byla DPO vůbec netuším 😀 to jsem se tak nesledovala a Davídek byl neplánovaný 🙂 a jinak jsem taky používala mamatesty,ty byly nejlepší 🙂 🙂

@martina16horysek moc moc děkuji,jsi strašně moc hodná 🙂 🙂 a je pravda,že za tu dobu co měřím jsem ten pokles měla prvně 😀 😀 a teď jsme i ten sex měli podle mě dobře načasovaný 🙂 a to jsem sex neměli 2 dny a měli jsme ho v den pozitivního ovu testu 🙂 a na ovulaci jsme sexík neměli,tak třebas se i díky toho zadařilo a beru gynex 🙂 🙂 no uvidíme jak to dopadne snad za 3 dny najdu na dr max krásného dušíka,co bych za to konečně dala 🙂

martina16horysek
3. dub 2016

@juliemichal to věřím takže tfuj, tfuj a ne že si necháš výsledky grafu a testiku pro sebe 😉

juliemichal
3. dub 2016

@martina16horysek moc moc děkuji a jak se ty máš těhulínko?v kterém tt už vlastně jsi? 🙂 🙂
a neboj se určitě se pochlubím jak testíkem tak i grafem,snad tento cyklus bude ten vítězný a nestane se to co v lednu 🙂 🙂 a donosím miminko do zdárného konce 🙂 🙂

xoriska
3. dub 2016

Holky mamka měla test doma, tak jsem dělala a opravdu vůbec nic takže i 14tý měsíc neuspěšný, už jsem to i obrečela a opravdu máme chut s tím skončit, další 2 měsíce nebudu dělat testy ani měřit, v červnu jdu na kontrolu do CAR , tak se uvidí, ale jelikož manžel nic podstupovat nechce, tak je to u nás spíš konec..

martina16horysek
3. dub 2016

@juliemichal no teď valcime s dcerou s nějakým bacilem,tak obě kašlem a rymujem. Jinak paráda. Dnes jsme 12+1 to a 13.4. jdeme na první screening. Držím ti opravdu moc moc palečky to by bylo aby nebylo. A hlavně aby ti to vše dopadlo dobře. 😉 jsem na tebe zvědavá a těším se až uvidím juchani nad pozitivním testikem. 😉

juliemichal
3. dub 2016

@martina16horysek jé tak toto utíká,já jsem teď mohla začínat 21tt ☹ ☹ no,ale bohužel zase jsem snažilka.
jé tak to se těším jak tu napíšeš jen a jen dobré zprávičky s toho screeningu 🙂 🙂
a moc děkuji snad se budu radovat nad pozitivním tt,bylo by to nádherné 🙂 🙂
a ať jste co nevidět s malinkou v pořádku 🙂 🙂

martina16horysek
3. dub 2016

@xoriska to mě mrzí ☹ ale třeba se ti to může na testu ukázat ještě dyl. 😉 neves hlavu, musíš věřit,že jednou se to povede. V car ti určitě poradí. Je mi to fakt líto. My se taky snažili devět měsíců a když už jsme to vzdali a mysleli si,že je to konec tak se zadarilo

martina16horysek
3. dub 2016

@juliemichal moc moc děkujeme no já v to doufám. 😉 marodime už skoro čtrnáct dní s tím že předtím měla malá ještě i angínu. To s tím tehu v lednu mě mrzí ☹ a upřímně doufám že teď se vám zadarilo a že vše dopadne tentokrát na výbornou.

xoriska
3. dub 2016

@martina16horysek My ted 14tý měsíc v září se povedlo po IUI , ale chlapečkovi byla zjištěna vada kostí... A já tu hormonální léčbu velmi špatně snášela, takže bych ani nemohla chodit do práce a už ted máme problém j,jelikož jsme si koupili dovolenou a řekli mi, že jí budu muset třeba zrušit... Navíc manžel jít do toho znovu nechce.

martina16horysek
3. dub 2016

@xoriska tak to mě mrzí ☹

juliemichal
3. dub 2016

@martina16horysek moc moc děkuji,jsi fakt moc hodná 🙂 kéž by se fakt zadařilo a bylo všechno v pořádku,pokud ne tak v květnu to budou 4 roky co se snažíme,je to hrozné jak to všechno utíká a nám se stále nedaří ☹ jéva tak fakt ať je co nevidět v pořádku ☹ ☹ chudáček malinká 14 dnů nemocná ☹ ale je to tím počasím,to počasí je fakt jakési divné ☹

martina16horysek
3. dub 2016

@juliemichal to jo no a hlavně bojujeme s imunitou. Tyjo čtyři roky? Tak to tě upřímně obdivuji já byla hotová po devíti měsících. Občas bych potřebovala kousek optimismu. Tak snad už jste prolomili ledy a ten testik dopadne na výbornou 😉

juliemichal
3. dub 2016

@martina16horysek a kolik je vlastně malé?mi jsme s Michálkem taky bojovali s imunitou,ale jak přehopsnul 3 rok tak už od té doby moc nemocný není,ale myslím si,že nám pomohlo jak mu vytrhli mandle 🙂 🙂
a moc děkuji 🙂 🙂 teď mě zaráží ten bílý výtok co mám už 2 dny na kalhotkách to vypadá jako kdybych jsem se počůrávala 😀 😀 toto jsem taky nikdy neměla 😀 😀 snad je to taky pozitivum a na tt najdu krásné // čárky 🙂
a ano 4 roky mě už to ani nebaví a nemám na to se snažit dál,ale chceme tu vytouženou holčičku,tak stále bojujeme 🙂

martina16horysek
3. dub 2016

@juliemichal jee tak snad se vám ta holčička zadari. 😉 ten výtok je určitě taky dobré znamení 😉 jinak malá má 4roky a 3měsíce. Je hodně nemocná od malinka. Mandle nemáme už rok a vůbec žádná změna ☹. Dr už sama neví co s námi. podstoupili jsme několik vyšetření a na nic nepřišli. Tak snad mi z toho vyroste 😉.

juliemichal
3. dub 2016

holky takto vypadá můj ovu test 😀 😀
@martina16horysek jé a ty jsi měla takový divný výtok? 😀 😀 jako já ho mám prvně 😀 😀
a chodíte s malou na imunologii?mi říkala,dr s imunologie,že pokud Míša bude stále nemocný tak,že by od 3 let dostával nějaké injekce na tu imunitu,že by se mu to mělo zlepšit.... a snad malinká s toho co nevidět vyroste 🙂 🙂 Miška jak měl špatnou imunitu tak vždy co byl nemocný tak skončil v nemocnici ☹ jsem ráda,že mu pomohlo to jak mu ty mandle vytrhly.

martina16horysek
3. dub 2016

@juliemichal taky taky a pak mě hrozně palila zaha a pak už mi to bylo jasné 😀. nebyli jsme naše dětska je imunilozka bývalá. Jen nám davala nějaké léky jakože na podporu a bohužel bez účinků. Tak si říkám že letos bude zas o rok starší tak že už by mohlo být líp. 😉 no jsem zvědavá jak se nám vybarvis po deseti dpo 😉