Gynex, máte zkušenost?

magicka89
29. kvě 2018

Ahojky holky...od soboty beru gynex. Máte někdo zkušenost??
Děkuji

market05
30. kvě 2018

Ja jsem brala a do měsíce jsem byla tehu. Držím palce 🙂))

kaaaciii
30. kvě 2018

Já ho beru již po 3x ale asi přestanu. Vždy jsem měla ovulaci okolo 18-20DC a co jsem ho teď brala mi jí posunul až na 27DC... Mimo to jednou místo aby přišla mentruace okolo 30DC co jsem zvyklá, přišla déle.. takže na mě má asi špatné účinky.. ☹

magicka89
autor
31. kvě 2018

@market05 to by byl zázrak 🙂 pijeme s manželem ještě macu, už 2,5 měsíce 🙂

@kaaaciii někomu bylinky nesednou ☹ mě třeba kontryhel zkrátil krásně cykly a pomáhá mi proti bolestivé MS...zkus třeba i tu Macu. Moje sousedka nemohla dva roky otěhotnět..tři měsíce jí s manželem pili a teď mají půlročního chlapečka 🙂

eiram7
1. čer 2018

Zdravím všechny, přiložim sem, pokud to nevadí, ještě svůj dotaz. Nemáte některá zkušenost, po jaké době užívání vám gynex zabral? Mam silný PMS, gynex jsem užívala teď do začátku ovulace teprve tyden a půl, nyní zatím žádny PMS necítím, a to už jsem většinou ležela v křečích. Pokud zabral tak rychle, je to učiněny zázrak 😀😇

leymea
1. čer 2018

Me k otehotneni nepomohl 🙂

magicka89
autor
1. čer 2018

@eiram7 já těm bylinkám prostě věřím 🙂 bohužel se někdy setkávám s názory, že když to někomu nezabere po měsíci užívání, je to k ničemu...za mě....kontryhel a Maca mi po 2 měs. užívání stáhly cykly z 35 dní na 28 dní, což považuji 3tí měsíc po vysazení antikoncepce, jako úspěch + jsem již dvakrát měla ovulaci...nikdy jsem MS nezvládla bez prášku na bolesti...tento měsíc, jsem trpěla cca půl dne, pak mi popíjení kontryhele přineslo úlevu a další dny již bříško nebolelo...týden jsem na gynexu a když čtu složení věřím tomu...a pokud nezabere k miminku, čemuž,ale já pořád věřím, tak mi alespoň zlepšuje náladu a upravuje cyklus 🙂

eiram7
1. čer 2018

@magicka89 taky verim a rozdíly na sobě vazne dost pociťuji. Jak říkáte, alespoň náladu krasne zlepšuje. 🙂 beru to teď spolu s Macou a přijdu si jak nový člověk. Až me to zarazi, ze po takové chvilce 🙂)

magicka89
autor
1. čer 2018

@eiram7 taky pijeme s mužem na lačno každé ráno Macu a já tedy ještě gynex 🙂 tak schválně, která ukáže dříve těhu test 🙂 my jsme oba zdraví, prý je to jen o snažení a v hlavě 🙂

eiram7
1. čer 2018

@magicka89 Jehee tak to jsem zvědavá 😁 snad obě co nejdříve 🙂 jooo hlava je vazne dulezita... nestacim se divit, co se mnou to snažení dela 😀

leymea
1. čer 2018

@magicka89 a ten kontryhel pijes jen do ovulace?

magicka89
autor
2. čer 2018

@leymea ano kontryhel do ovulace...ráno večer..teď beru gynex a tam kontryhel už je😇

lidax
2. čer 2018

@magicka89 Docela rychle jsem otěhotněla 🙂

lachtanice86
2. čer 2018

@magicka89 brala jsem rozhodil mi cyklus a nakonec jsem zjistila, že na mou diagnózu ho brát vubec nemám, těhotenství se tedy nekonalo.

leymea
2. čer 2018

@magicka89 ja ho pila taky do ovulace a MS jsem mela bolestivou :-/ ale nastesti jen prvni den 😀

magicka89
autor
4. čer 2018

@lachtanice86 tak pokud je u ženy nějaký závažnější problém, bylinky asi neudělají zázraky ☹ ale koukala jsem, že už jsi v očekávání, takže ❤❤
@leymea já taky jen první den a dala jsme to bez prášku na bolest, vypila jsem silný čaj z kontryhele a bylo mi líp..další dny už nic 🙂
@eiram7 dneska ráno jsem objevila velmi značný plodný hled, který jsem neměla od té doby co jsme si řekli, že bychom chtěli mimi. Nevím jestli to je opravdu tolik v hlavě, nebo gynexem 🙂 možná obojí 🙂 břicho n a ovulaci mě zatím nijak významně nebolí, tak uvidíme 🙂

eiram7
4. čer 2018

@magicka89 jeee vidíš, tak třeba gynex zabral😊 tak to dneska s přítelem zkuste a uvidíš... drzim pesticky, aby se zadarilo!
Ja nevím, zda je to gynexem, který možná zabral (ale brala jsem ho jen dva týdny), ale už třetí den mi intuice i telo říká, ze jsem tehu. Dnes 9 nebo 10 dpo (nevím) jsem zkusila udělat dva testy a na obou duchy v limitu, tak uvidíme, zda ms nepřijde 😀

magicka89
autor
4. čer 2018

@eiram7 no nekecej 😀 my se s manželem milovali v pátek v noci a včera ráno 🙂 no tak to je parádička 🙂 máš fotku?❤ každá tato zpráva mě vždy naplní radostí :-* gynex to být může, spoustu holek si ho chválí 🙂

eiram7
4. čer 2018

Jeee dekuju❤️ Ja se ještě moc neraduju, ve středu nebo čtvrtek ma dorazit mrcha, tak až když nedojde 😀
Nejde to moc vyfotit, na živo jsou vidět mnohem lip

lachtanice86
4. čer 2018

@magicka89 závažnější asi jo. Endometrioza a tyhle bylinky ji jen zhoršují. V očekávání ano a snad to tentokrát dopadne. Diky

magicka89
autor
4. čer 2018

@lachtanice86 tak hlavně, že se přišlo na problém a čekáš mimi 🙂 my jsme s manželem oba zdraví...takže se snad brzo zadaří 🙂

mimiveru
4. čer 2018

Já ho začala brát v únoru a v březnu jsem otěhotněla. MS byla o dost silnější než normálně a ovulace také, dost mě bolelo břicho, ale asi zabral 🙂