Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

ejmiiiinka1989
3. zář 2017

@biedronca Já mám zakoupený před měsícem, vypadá to, že pomohl.Zitra budu volat doktorce, ohledně prohlídky.Tak jestli mi to potvrdí, nebudu už potřebovat👍🙂

biedronca
4. zář 2017

@ejmiiiinka1989 Dobrá, kéž by jste ho už nepotřebovala, drzím palečky. Napiste mi kdyztak pak přímo zpravu.

tynka07
18. zář 2017

Zdravím 🙂
též bych chtěla přispět k tomuto přípravku.
👍Gynex👍 jsem začala používat z důvodu srovnání a zkrácení cyklů, snížení PMS a pomoci k otěhotnění.
Mám po měsíci užívání přípravku a:
1. MS zkrácena z cca 48 DC na 32 DC (nikdy jsem takhle krátký cyklus neměla)
2. PMS téměř žádná, jen v den MS a proti předchozím bolestem to bylo fajn
3. MS slabá,střední,slabá, slabá, extra slabá (dříve extra silná, silná, střední, střední, slabá) = téměř jsem o tom nevěděla, naprosto úžasný
4. krom OVU a den po OVU jsem bez bolestí (dříve jsem měla bolesti od ovu až do MS a i několik dní před ovu, takže téměř celý cyklus)
5. bonus cítím se skvěle, vyrovnaně, jen tak něco mne nerozhází
6. bonus jsem energetická, mám spousty energie a velmi mi to pomáhá v zaměstnání a i doma 🙂

Sice miminko ještě není, ale na to, že jsem Gynex užívala pouze měsíc (vlastně jen 3 týdny) , tak jsou účinky snad po 2.týdnu užívání. Už beru další balení a jsem velice ráda za to, že jsem si jednou přečetla podobnou recenzi a na jejím základě přípravek koupila.

👏👏👏

pepade
20. zář 2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. 9 měsíců jsem si nechala píchat antikoncepci depo provera, 🤐 ale přibrala jsem 10kg, měla každodenní bolení hlavy, byla jsem náladová, ve stresu, menstruace mi úplně zmizela. V červnu jsem měla jít na další injekci, ale na tu jsem už nešla a od té doby jsem ještě menzes nedostala. 🙄 Můj dotaz zní, pomohou mi kapky GYNEX aby se mi opět menstruace dostavila, jsem nafouklá, občas mě bolí v podbřišku jako bych to měla dostat, ale stále nic a kila navíc také nechtějí odejít, pomůže mi gynex? 🙂 Děkuji všem moc za odpověď. Přeji krásný den. Petra

bachovy_esence_poradna
25. zář 2017

@pepade z toho co píšete, tak by Vám Gynex mohl pomoci...
proč jste měla Depo Proveru, z důvodu plánovaní početí nebo srovnání cyklu?

důležité je, který orgán je oslabený... a také jak se cítíte psychicky, jak jste citlivá atd.
kdyžtak mi napište

lucahv
15. lis 2017

@verrys ahoj, prosím za jakou dobu se ti dostavila ovulace? Užívám zatím první měsíc.

verrys
15. lis 2017

@lucahv dostavila se hned po prvnim mesici pouzivani, kdy jsem i otehotnela 😉

cloo
13. pro 2017

I já jsem na doporučení zde na webu zkusila Gynex. A první měsíci s ním se zadařilo. Jsem na začátku, potvrzeno doktorkou, a doufám, že to zmákneme do konce. Je pravda, že jsem k tomu ještě používala Inofolic a kyselinu listovou, ale to jsem brala i před Gynexem. Po 10 letech na HA, po 7,5 měsících bez HA a 6 měsících snažení.
Zároveň jsem na sobě pozorovala drobné "vedlejší" účinky. Jako srovnané zažívání, lepší pleť, výraznou ovulaci.
Cyklus jsem měla před HA i po bezproblémový, takže zde jsem nic nepozorovala.

kaaacaaatkooo
10. led 2018

Holky, když čekám na menses asi tak 70.den :-/ (můj příběh je dlouhý, na začátku 10letka s antikoncepcí, na konci 2,5 roku bez menstruace bez vyvolání léky) a užívám gynex poprvé v životě, momentálně je to týden od začátku užívání. Myslíte, že můžu očekávat, že opravdu přijde menses? A cca kdy? Nebo co se teď může dít s mým tělem? Má někdo podobnou zkušenost? Zkoušela jsem různé bylinky, momentálně piju měsíc ledvinový čaj na podpoření energie, ale teď jsem vsadila na gynex + čaj a čekám... jsem ochotná čekat co nejdýl, nechci jít na IVF 🙂

bachovy_esence_poradna
11. led 2018

@kaaacaaatkooo 10 let s antikoncepcí je opravdu dlouhá doba... měla jste nějaké pauzy?

jinak je velmi těžké odhadnout kdy / jestli menstruace po Gynexu přijde...
nejdříve se musí organismus "probudit", pak se dostaví ovulace a pak menstruace pokud vše půjde jak má a není tam nějaké větší oslabení...

hodně to závisí na ledvinách, často nestačí pít čaj na jejich podporu, ale je potřeba hlubší terapie... může tam být oslabená tvorba hormonů, krvetvorba... a po antikoncepci také štítná žláza...

držím palce

ninison
11. led 2018

@kaaacaaatkooo
Ahoj, ja som tiez mala teraz problem pravdepodobne endokrinneho povodu, kedze mam znizenu funkciu SZ. Kedze ani po Agolutine mi do 2t neprisila menstruacia, zacala som pit alchemylkovy caj / kontryhel. Do tyzdna som dostala menstruacia (na 110 DC).
Drzim palce

kaaacaaatkooo
11. led 2018

@bachovy_esence_poradna Samozřejmě, že bez pauzy, je to přece "zbytečné", říkal mi můj lékař několik let, a mám přestat číst diskuze na internetu 🙂 Můj příběh je trošku delší, napřed čekání 3/4 roku, jestli přijde nebo nepřijde, poté vyvolávání Agolutinem. Potom zase zastavování, protože menses chodila i 2x měsíčně po týdnu... a já se nemohla objednat k lékaři, 6x jsem tenkrát rušila prohlídku, protože "to mám". Posedmé jsem tam i s "tím" šla, načež mi to teda zastavil, aby mi to opět po 2 měsících vyvolával Agolutinem.
No... to bylo tak rok a půl. Odkázal nás do CAR. Tam proběhly 3x2 IUI, samozřejmě, že s Pregnylem a nějakými jinými léky, protože jsem asi ani neovulovala soudě dle testů (ale vím, že se na ně nemám spoléhat, takže jsem to brala jako 50:50).
No a od léta zkouším: Kontryhel, Maca, Drmek, Kranyosakrální terapii. Teď jsem začla s Gynexem a troooošku jako bych na čípku špinila... ale už to tak je asi 3 dny a pořád nic. Ale tak nějak cítím, že Gynex by mi mohl pomoct. Nechci žádné hormony, nechci umělé oplodnění. Je mi 31, někdy mě přepadnou obavy, ale pak si říkám, že jsme obecně oba zdraví, tak proč by to nešlo 🙂

bachovy_esence_poradna
11. led 2018

@kaaacaaatkooo Antikoncepce je víceméně zastavení přirozeného cyklu (obzvlášť pokud menstruace není vůbec, tam je to ještě rizikovější)...
Další zásahy jako zastavování menstruace, pak zase její umělé spouštění atd., to jsou další věci, které do toho zasahují. Obecně IVF je dost zátěž a je dobré i u něj užívat něco na vyrovnání té zátěže (na celý organismus). A nedávat si cykly hned za sebou, opravdu to pro tělo není dobré, musí toho hodně zpracovat a také psychicky to je někdy náročné.

Z toho co jmenujete (což jsou jednodušší věci z alternativní medicíny), tak je Gynex komplexnější. Vydržela bych ho užívat tak 3 měsíce, ale zkuste také lépe jíst, více spát, více se hýbat (nejlépe např. cvičení dle Mojžíšové nebo hormonální joga). Na začátku cvičení se snažte neotěhotnět, může docházet k pohybům v pánvi (rovnání se na správnou pozici) a první jeden dva měsíce je tak lepší se chránit.

Pokud by Gynex nepomohl, tak doporučuji čínskou medicínu, ta je podrobnější a má velmi dobré výsledky i u komplikovaných obtíží. Je ale potřeba počítat s tím, že tak jako tak to může chvíli trvat, každý jsme jiný a někomu stačí užívat Gynex měsíc, jinému třeba nemusí pomoci, protože u něj jde o potíže ještě navíc na jiné úrovni (např. krvetvorba, cysty, potíže s páteří, se štítnou žlázou, s imunitou, oslabení vrozené energie v ledvinách atd. a mnoho dalších)...
držím palce

kaaacaaatkooo
12. led 2018

@bachovy_esence_poradna Z čínské medicíny zkouším 2. týden nějaké kuličky - šarže 171 na doporučení paní terapeutky. Ale další už si kupovat nebudu, chci se zaměřit na Gynex a ledviny podporuju tím čajem pana Janči. No, je to vždycky takové neprobádané území. Kdyby tak někde byla ryska - ano, vytrvej ještě půl roku, takhle a takhle postupuj a je to OK. Místo toho jsem zkusila, co se dá. Nad cvičením od Mojžíšové a nad komplexní čínskou medicínou jsem uvažovala a řekla si, že dám Gynexu čas cca 3 měsíce a potom vyberu jedno z těch dvou. A strava a pohyb - to je se mnou horší, no ☹ ale nezoufám, Gynex má vynikající recenze, třeba je to to, co potřebuju 🙂

kaaacaaatkooo
12. led 2018

@bachovy_esence_poradna Jenom bych se ještě s Vámi ráda poradila - mám po dokončení cyklu s ledvinovým čajem (konec ledna = 6. týden, pak má být pauza) nasadit zase zpátky kontryhelový čaj a tinkturu?

bachovy_esence_poradna
14. led 2018

@kaaacaaatkooo pohyb opravdu nepodceňujte, bez něj nemůže v těle být "čisto", protože neteče správně lymfa... pro hormonální fungování je to hodně zásadní, i kdybyste otěhotněla teď, tak to bude důležité pro celé těhotenství, porod, kojení, následující ms cyklus atd.

Kontryhelový čaj nemá smysl pokud budete brát Gynex.. tinktura je vždy silnější (pokud se nejedná o velmi silné byliny jako např. u těch čínských)... tedy pít ho můžete, ale z mého pohledu je to zbytečné (jednak je slabší a druhak když budete brát hodně vysokou dávku, tak tráva takříkajíc rychleji neporoste, tělo potřebuje různé zdroje včetně třeba krvetvorby, uvolnění od stresu atd., aby mohlo dobře pracovat)

Tinkturu jste myslela jakou? Nevím jestli jsem téhle části otázky dobře rozuměla.

monikaa91
14. led 2018

Ahoj. Tak tu čtu, jaké má Gynex účinky. Taky bych potřebovala upravit cyklus, ale už beru bylinkovou kúru od Naděje, a ještě na detox tabletky Green trio(chlorella, spirulina a zelený ječmen). Toho by už asi bylo hodně společně s Gynexem že? 🙂

lucahv
14. led 2018

@monikaa91 gynex by se neměl míchat s ostatními bylinkami. Taky beru gynex ale pravidelně piju směs od Mojžíšove ale jen jednou denně a má být slabi

kaaacaaatkooo
15. led 2018

@bachovy_esence_poradna Dobrý den, tinkturu jsem myslela taky z kontryhele. Ale odpověď už vím, není třeba 🙂 Zkusím se zaměřit cca 3 měsíce na gynex a pokusím se více se hýbat, proběhnou nějaké ty lyže a procházky, plesy... 😉

natzys
25. dub 2018

Ahoj chci se zeptat chodí tady někdo?Jsem nováček a ráda bych se zapojila....

natlinka27
14. zář 2018

Ahoj holky dnes sem začala lehce spinit ovu sem měla 1.9. Takže to nevyšlo tehu tak sem objednala gynex kapky mám je začít používat už od toho špinění nebo až se mě rozjede ms?

avea
21. kvě 2019

Ahojte. Zkusím znovu otevřít diskusi na téma Gynex.
Jsem 4 měsíce po porodu a plně kojím. Mám už MS ale podle testů bez ovulace. Chci zavčas upravit cyklus, aby pak případně šlo druhé mimčo a ovulace už byla v pořádku. Myslíte, že Gynex pomůže i při dávkování 3x2 kapky denně? Mám strach, aby nepřešly toxiny do mlíka. Děkuji

lentilka_09
13. kvě 2021

Abojte baby v ktorom dni cyklu sa má začať užívať gynex? A užívali ste ho celý mesiac?