• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gynex, máte zkušenost?

7. prosince 2016 
ahojte...ja uz neviem pre co sa mam rozhodnut stale rozmyslam gynex, valoflur, femigard...momentalne doberam feminan a jarabinu...petule ale asi nemas ziadny gynekologicky problem vsak?ked si uz otehulkovala... :wink:
26. říj 2007 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj karamelinka: ja som brala gynex asi tak 3 mesiaci, mne osobne asi nepomohol, nijake zmeny som nevnimala pozitivne, prave dneska som si objednala femigard. tak dufam, ze pomoze. :wink:
26. říj 2007 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
vies co ja idem asi skusit ten valoflur ked pomaha na endo...co mam ja...
26. říj 2007 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ja som ho pozerala na nete, ale rozhodla som sa pre tento. tak potom si porovname vysledky a uvidime :slight_smile: a inac ako sa citis po laparke? mas aj este bolesti?
26. říj 2007 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
uz mi je paradne...este v utorok mi bolo troska biedne ale v stredu som nabehla do prave a uz dobre len mam strasny strach a taky nepokoj v sebe...ty ako pokracujes?
26. říj 2007 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja stale dufam, ze sa to podari normalnou cestou :slight_smile: takze sa snazilkujeme. pijem cajiky bylinkove a tak. a preco mas strach?
26. říj 2007 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
idu ma dat do toho prechodu na 6 mesiacov...
26. říj 2007 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
idem uz buvat zajtra idem do skoly...papa a dobru...zasa zajtra... :wink:
26. říj 2007 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
karamelinka, no, řekla bych, že jsem ho měla, nedozrávala mi vajíčka (od ledna jsme se snažili a nic, až po gynexu), tak myslím, že to má souvislost, víš.
27. říj 2007 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
třeba je to jen shoda náhod a dozrála sama od sebe a nebo pomohl gynex, to už nezjistím..., hlavní je výsledek a jelikož kolem sebe mám další 3 úspěšné gynexky hned první měsíc, tak to tomu přičítám.
27. říj 2007 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
No mne sa po jednom cykle s gynexom upravila mrška, namiesto špinenia od 23-24 dňa sa mi rozbehla bez špinenia až na starých dobrých 28 dní, čím som si predĺžila luteálnu fázu na 11 dní,takže zatiaľ som s ním spokojná. :slight_smile:
27. říj 2007 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je evelyin super :slight_smile:, jen tak dál
27. říj 2007 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kdyz mám cyklus 33 dní, mám gynex brát jenom s tou sedmidenní přestávkou nebo jí mám protáhnout až do dne, kdy dostanu mršku?
Děkuju moc
27. říj 2007 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ber ho tři týdny a týden pauza, tak, jak je to napsaný na obalu/příbalovým letáku. Brát to podle menses je jen pomůcka, abys věděla, kdy cca uplynuly ty tři týdny (což se na tebe bohužel nevztahuje) :slight_smile:
27. říj 2007 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
poletucha, musíš počkat až to zase dostaneš, pro případ, že bys byla těhu, já měla taky cyklus 34dní a podívej, jsem těhu...., takže jsem ráda, že jsem to vysadila po 21dnech. Kdybys byla těhotná, nebyli by ty bylinky dobré.
27. říj 2007 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
evelyin a zmz , no podle dr. v nemocnici můžeme za 2měsíce podle mé hodně pozdě,ale já to chcu zkusit hned při prvních měsíčkách,ale zatím jsem je nedostala a zítra to je 6týdnů chjo.

ZMZ,taky jsi měla mimoděložní?

Lauri, váš pesek je krásný má ode mě 10 každý den.
31. říj 2007 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
uz to mame za 10 :slight_smile: samsulka dik, aj ja hlasujem stale za jessy :slight_smile: pridam este nejake fotky, kamoska doniesla tricka z UK pre eddyho ;)
1. lis 2007 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Neco noveho s gynexem?
Narazila jsem na nej nahodou, uz 3 tydny jsem marodna - kasel, ryma a nemuzu se toho zbavit. Kamaradka mi na imunitu doporucila jeden vyrobek od Energy a kdyz jsem tam byla, padla mi do oka pani, ktera pracuje v klubu Energy, a domluvily jsme se, ze mi udela celkovou zdravotni analyzu vcetne dietologickych doporuceni. Gynex si tam urcite taky koupim - jsem moc zvedava, co mi pristi tyden rekne ohledne toho, proc nemuzu otehotnet...

Soubezne se budu venovat i konzervativni lecbe - diagnosticka laparoskopie, CAR..
3. lis 2007 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ked tak citam, vsetkym vam pomohol ci k tehu, alebo aspon na upravu cyklu. Ja som asi ta jedna zo sto, co s tym ma problem. skusila som, a v prvy mesiac som z mojho 26 dnoveho cyklu aj s ovulaciou, spravila po Gynexe cyklus anovulacny a 4O dnovy. A tento mesiac, mi pre istotu prisiel menzes na 14 dc. Tak ja fakt neviem, preco musim byt akurat ja ta vynimka? :sweat_smile: Ale viem, ze uz si ho nedam a le neviem ako si mam vratit moj pekny cyklus spat? :sweat_smile:
3. lis 2007 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
libeth inac aj ja mam pocit ze mi nepomohol ani upravit mrchu ani tehu. mozno v niecom inom ale neviem. niekedy mam pocit ze na mne nic nefunguje. :slight_smile:
5. lis 2007 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
baby ten Gynex sa da kupit aj v lekarni??kolko stoji???
6. lis 2007 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
annavi, skus sa ozvat fabiane, ona predava teraz, inac sa to objednava cez www.energy.sk, ale niekde v mestách sú aj obchody Energy, napr, v Košiciach taky je...
6. lis 2007 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
nevie mi niekto poradiť, užívam Gynex a zajtra mám ET po IVF, môžem ho užívať ďalej alebo ho radšej vysadiť??
ďakujem
21. lis 2007 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
renusa vysad ho .
21. lis 2007 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka, dík....aj Ty si ho užívala??
21. lis 2007 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ano ale len pred IVF. potom som prestala.
21. lis 2007 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
a to bolo ešte pred stimulkou, alebo pred ET?
21. lis 2007 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ja uz som vysadila pred stimulaciou.
21. lis 2007 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ja až do punkcie, tak ale teraz už nebudem :zipper_mouth:
21. lis 2007 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no uz nemusis, urcite ti daju lieky na podporu sliznice.
21. lis 2007 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek