• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gynex, máte zkušenost?

7. prosince 2016 
Keby to tak išlo na objednávku, že? A keby tú objednávku vybavili hneď ako ju pošleme... :wink: Bocian si niekedy dáva poriadne načas.
29. lis 2007 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No veď :cry: , ale aj to čakanie je pekné :wink: . a teda aj snažilkovanie :grinning:
29. lis 2007 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru... môj mužík je strašne rád, že sa podarilo... už má kľud a veget. :grinning:
29. lis 2007 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
No a ako dlho ste snažilkovali kym sa zadarilodruhé? :wink:
29. lis 2007 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Juzinka, my sme sa snažilkovali 3 mesiace v oboch prípadoch... :wink: Ale platí to len v spojení s liečbou Clostilom, lebo ja mám PCO. Keby niet liekov, niet ani ovulky...
29. lis 2007 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak, ale aj tak Vám to super skoro vyšlo. My sme prvé snažilkovali 8 mes, no a teraz druhé teraz sme začali 4 mes. snažilkovania, no ja dúfam, že ježiško nám donesie mimi do bruška "pod stromček" :grinning: .
29. lis 2007 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No čo tak čítam po témach, tak Ježisko bude mať plné ruky práce. :grinning:
29. lis 2007 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: no to áno :wink: :grinning:
29. lis 2007 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ahojte ja som si dnes začal kvapkať Gynex, tak som zvedavá, sú dosť hnusné :confounded: , ale dá sa to zvládnuť. Kvapkam si po 5 kvapiek, tak uvidím :dizzy_face:
30. lis 2007 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
juzinka, mne to celkom chutí. Ja si dávam až 9. kvapiek.
30. lis 2007 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím,že gynex mi nějak nepomohl ted, jsem 24DC a ovu nikde :( poprvé zabral hned a ted nic. Tak nevím co s tím.
5. pro 2007 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
samsulka- jsem na tom asi stejně. Minulej měsíc jsem ho brala prvně a ovu byla 14 DC a teď jsem 18 DC a ještě nic. Ale co mě zarazilo, že se strašně liší chuť toho předchozího balení a toho co mám teď :confused:
5. pro 2007 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, som v tejto téme nová. Gynex uzivam 2. mesiac, 3x 9 kvapiek. Tiez sa snazime o mimi....uz 2. rok a mali sme aj IVF :frowning2: Manzel má slabé spermie a ja stále nejaké vytoky a plesne. Tak mi odporucili Gynex, ze mi to pomoze. Zatial statocne to beriem....Baby, kedy to zacne fungovat??? A pomoze mi to aj s ovuláciou??? Lebo mám vajká len nejak sa im nechce prasknút....Prosim, poradte.. :slight_smile:
5. pro 2007 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja nevim. Bylo mi receno, ze Gynex nelze takto hromadne aplikovat pro vsechny zeny, ktere maji problemy s otehotnenim. Pani z Energy mi udelala diagnozu podle cinske mediciny a Gynex ji vubec nevysel, pac hlavni problem mam podle ni v ledvinach, ty je potreba lecit prednostne. Take mnozstvi leku je individualni, je lepsi si to nechat v klubu Energy spocitat, nez se ridit jenom pribalovym letakem...

Tonouci se stebla chyta, tak jsem se dala do rukou te pani, ktera dela cinskou medicinu 10 let a pracuje s pripravky Energy. Paralelne to resim jeste pres oficialni medicinu a az neco zabere, tak ani nebudu vedet, co to bylo:slight_smile:
5. pro 2007 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to nechápu,že první měsíc braní gynexu se nám hned zadařilo i když jsem měla mimoděložní :(,ale ted nic asi ještě není ten pravý čas, možný zkusím sarapis.
5. pro 2007 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj samsulka myslis ze to mimodelozne tehotenstvo malo suvis s Gynexom? Alebo s nim suviselo len to ze sa ti podarilo hned otehotniet?
6. pro 2007 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Majuska 81, mal by pomôcť na výtoky a žienky písali, že taktiež upraví cyklus a tým pádom aj ovulku. Ja ho zatiaľ tiež beriem krátko, ale verím tomu, samozrejme by som si to ináč ani nekúpila. :grinning: .
6. pro 2007 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
No ináč ešte ja som si zvýšila dávkovanie z 3x5 na 3x7kvapiek :sweat_smile:
6. pro 2007 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
asmk, doktoři tvrdí,že na to nemá vliv gynex, měla jsem ovu pozdě a taky jsme měla srůsty tak proto.
7. pro 2007 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
a myslis ze ti pomohol aspon nato ze si vobec otehotnela aj ked to dopadlo tak ako to dopadlo?
7. pro 2007 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím,že určitě,, ptž hned první měsíc co jsem ho brala to vyšlo a defakto jsem i vysadila myšlenky na miminko,ale jinak si to nějak nedovedu vysvětlit anebo to byla jen náhoda.... no možností je více.
7. pro 2007 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nám se zadařilo po 3 měsíci užívání Gynexu, který mi hned od 1. měsíce posunul OVU o týden z 22. DC na 15. DC
Jinak 5 měsíců jsem tomu nechávali volný průběh a dalších 6 jsem měřila BT.
Přeju moc všem úspěch!!!! :slight_smile:
10. pro 2007 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeeej Mimap, blahoželám :slight_smile: , dúfam, že aj ja sa už čoskoro pripojím k takýmto uživateľkám Gynexu, ktorým dopomohol k otehotneniu, lebo náhoda to nie je určite. :wink:
11. pro 2007 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Juzinka, tebe držkám palčeky špeciálne... :wink: Si môj "trójsky kôň", xi xi.
Mimap, blahoželám k II. paličkám!!!! :grinning:
11. pro 2007 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Babusky, ja teraz beriem aj Sarapis aj gynex, stále mám nejaké vytoky a hovadiny.....mozno uz aj tú hygienu prehánam..... :unamused: ....Mojej sesternice Gynex pomohol, odvtedy nemá ziadné takéto problémy....nevie si to vynachválit, preto som si to kúpila....Uvidime...
Mimap pripájam sa ku gratulantom :wink:
11. pro 2007 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ďakujem Fabianka :wink: , ak to víde, budeš mať na tom zásluhu :grinning: :grinning: :grinning: .
11. pro 2007 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Juzi!
11. pro 2007 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte ja mam dobru skusenost s gynexom je to na prirodnej baze aj ja osobne som ho uzivala
11. pro 2007 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja som tiež brala Gynex a dnes mi potvrdili, že som Tehu.
11. pro 2007 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Bibiannka blahoželám a vidím, že tan Gynex je super. :slight_smile: Dúfam, teda za pár dní uvidím, či aj na mňa bude mať až taký vplyv. Bibiannka, ako dlho si ho brala?
12. pro 2007 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek