Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

doli1
4. únor 2009

potřebuji radu.dnes mi došel gynex chci ho zkusit.jsem 19dc mám ho začít brat hned nebo je lepší až od ms? děkuji

matusik111
4. únor 2009

ahoj doli, ja ked som si ho objednavala , tak som citala vseliake nazory, al evybrala som si to , ze som ho zacala 1 DC . Beres ho 3 tyzdne a potom 1 tyzden pred mrchou ho neberes. A zas by mala prist mrcha (alebo uz nepride) a zacina sa od 1DC.

Ja ho berem uz druhy cyklus, zajtra koncim a cakam ci pride mrcha alebo nie. Uvidme , ci gynex zabral 🙂

elitera
4. únor 2009

Holky, jestli se vám zdá, že gynex není chuťově dobrej, kupte si od stejné firmy regalen nebo vironal, jistě rychle změníte názor 😀
Jinak je samozřejmě nesmysl očekávat zázraky, jsou to bylinky a musí se jim dát čas na působení. I u naprosto zdravých párů může otěhotnění trvat několik měsíců, pokud se "nestrefí" nebo se nepovede něco jinýho. Držím všem palce na || 😵

matusik111
5. únor 2009

Elitera, a to regalen , vironal je na co ??? Ten gynex trpime iba koli miminku 🙂
ale uz ma opusta nadej, ze by to niecomu pomohlo,. Teraz cakam na mrchu, ak mi pride, tak idem asi na posledny cyklus s gynexom. Je pravda, ze nemoze to byt zazrak a vsetko dokaze zmenit za den. Ale 3 mesiace s gynexom by malo mat telo dostatok "pozitivnych " latok na plodenie 😀 😀 😀

elitera
5. únor 2009

matusik, regalen je na játra a vironal je obecně na např. ochranu proti virózám - mrkni na jejich stránky, mají to popsaný stejně jako gynex 🙂 Já si třeba, byť těhu, teď vironal budu dávat kapku ráno a kapku večer, abych se nějak rozumně chránila proti chřipkám 🙂

matusik111
5. únor 2009

tak drzim palce, aby to zabralo lepsie ako gynex 🙂

elitera
8. únor 2009

Líp? Tak to si ani přát nemůžu 😀 Viz moje album 😵

a1211
8. únor 2009

ahoj holky, ted jsem dobrala 1 lahvičku gynexu a žádné zlepšení necítím, kolik balení jste tak užívali?

elitera
8. únor 2009

a, a v jakým směru bys chtěla cítit zlepšení?

a1211
8. únor 2009

elitera: Beru ho k uprave cyklu, díky št.žláze nemám menstruaci už půl roku, beru ho jako doplněk na podporu růstu sliznice a na podporu otěhotnění, bohužel zatím mi to ani na tu sliznici nepomohlo.

elitera
8. únor 2009

jak často a kolik kapek bereš? A jak jsi to brala od začátku? Dělala jsi týdenní pauzu po 3 týdnech užívání?

a1211
9. únor 2009

bere tu 2krát denně vždy 7 kapek, brala jsem to 3 týdny a pak pauza ted mám druhé kolo, a končím lahvičku takže mám objednanou druhou

elitera
9. únor 2009

A, netvrdim, že ot tak zabere 🙂 ale zkus to 3x denně (ať se ty dobrý látky dodávají tělu postupně) po 5 kapkách.

matusik111
9. únor 2009

ahojte, ja som citala, ze maximum je 3x 9 kvapiek. Ja som to brala 2 mesiace .... na 3 cyklus som to vysadila, lebo neviem z akeho dovodu, ale prva mrcha mi prisla po 24 DC a 2 mrcha mi prisla na 22 DC,... takze som ani nestihla na tyzden vysadit. Idem spravit pausu a dam si to az na dalsi cyklus. Tak uvidim ako to pride teraz ...

broucina
9. únor 2009

Ahoj holky, doktorka mi gynex doporučila brát hned po vysazení HA. Takže začátkem července jsem vysadila a ke konci září jsme byla těhotná. 🙂 Těžko říct, jestli to bylo gynexem, ale menzes přišel jak měl. Brala jsem 9kapek 1x denně. Myslím, že to za zkoušku stojí. 🙂

matusik111
10. únor 2009

ja si myslim, ze ak je par zdravy, tak mu gynex pomoze . Ale ak je daky problem, tak sa to vyliecit neda. A bohuzial, ten problem sa da zistit az po roku snazenia. Tak treba asi vyskusat vsetko.

kuspitka
11. únor 2009

Ahojte dievcata..potrebujem pomoc ste tu???

mishmash
11. únor 2009

já tu jsem..do dikuze nechodím, ale gynex beru půl roku 😉

kuspitka
11. únor 2009

a mozem sa ta opytat ci mozem brat gynex pocas IVF???

mishmash
11. únor 2009

tak to nevím, beru gynex na úpravu cyklu, napadá mě co zavolat do centra energy.sk (prodávají gynex), tam by ti měli poradit, zda ano nebo ne

mishmash
11. únor 2009
kuspitka
11. únor 2009

pozerala som ale nic som tam nenasla mozno tam napisem co mi povedia....

mishmash
11. únor 2009

kuspi nějak to nechápu, a co jsi tam hledala? Myslela jsem najít nějaké centrum, nejblíž tobě, ale pokud budeš volat, je to jedno kde má sídlo, brnknout a uvidíš, s mejlem bych se neotravovala.
Mě ten odkaz funguje-mapa SR, nevím kam spadá Rim. Sobota

matusik111
11. únor 2009

ahoj mishmash , mozem sa opytat , ake mas ty skusenosti s gynexom ? Lebo moj cyklus skracoval 🙂

kuspitka
11. únor 2009

tam najdes len Lucenec....
tam by som chcela ist a opytat sa.

mishmash
11. únor 2009

aha tak to jo, ale tak můžeš aspoň zavolat, i když já taky radši osobně ..

ahoj matusik, mě cyklus nezkracuje, i když bych to potřebovala (mám 37 až 45 dní), pila jsem kontryhel, ale po tom jsem měla nejdelší cyklus (45 dní), tak jsem přestala, ale kdoví, zda to bylo tím čajem. Já jsme ráda, že aspoň menstruuju, taky nevím jestli díky gynexu, i kdyby to mělo působit jako placebo, lepší než hormonální injekce.

adrianka127
11. únor 2009

Ahojte, tiez by som vam chcela pridat skusenost s gynexom....
Ja som ho brala pred 2 mesiacmi. Hned po prvom cykle som sa citila trochu lepsie (mala som totizto po vysadeni HAK problemy s cyklom priberanim atd...) Mrcha div sa svete neprisla a na teste som nasla //... netesila som sa vsak dlho, lebo v 4 tyzdni sme o mimi prisli... Tento mesiac som opat zacala snazilkovat a berem opat aj gynex... Teraz uz len cakam co sa bude diat. V pondelok by mala/nemala dojst mrcha... Tak drzte palceky... 🙂

matusik111
11. únor 2009

tak teraz neviem co je lepsie , to ze mam 22 dnovy cykus, alebo , ze mas ty az 45 dnovy cyklus 🙂 Dufam, ze nam pomoze Gynex 😀

sysysy
11. únor 2009

Když neužívám HA, tak mívám pravidelně dlouhé cykly 40 dnů, ovulace je 25.den cyklu. Na podzim jsem vysadila HA a naordinovala jsem si Gynex 3x9kapek na úpravu MS. A MS se neupravila !!! MS dorazila jako obvykle 40 den...Minulý měsíc jsem Gynex neměla a žádný rozdíl, MS 40.den. Dnes jsem šla k doktorovi, že chci Clostilbegyt na podporu ovulace, aby mi to zkrátilo cykly. Dostala jsem přednášku, že mi Clostilbegyt ani žádné bylinky nepomůžou, že prostě jsem tak od přírody "naprogramovaná", že to má spousta žen. Pokud prý mám pravidelnou ovulaci, tak jsem naprosto zdravá a nemám to řešit, že to chce jen trpělivost a nemám zkoušet žádné přírodní preparáty,neb ty mi můžou hormony ještě víc rozhodit a pak v tom budu mít guláš úplný... Ach jo...ono se řekne trpělivost, když můžete otěhotnět jen 1xza 40 dnů☹(((

sanulik
11. únor 2009

☹ nesmuť, ještě nezkoušíte tolik let jako my, uvidíš, že u vás to bude dobré a dočkáš se.