Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

krysulka
25. lis 2011

@kostickabonnie zatím jsem nezkoušela, účinkuje dobře? já jsem ten gynex spíš začala proto, že mi mykoza rozházela MS, vždycky když mi přišla mykoza, tak jsem místo MS začala špinit, a trvalo to klidně pak i 14dnů, hrozná otrava :( a gynex mě toho zbavil, tak proto jsem ho užívala dlouuhodobě

niklo
27. lis 2011

caute baby, gynex som uzivala 3 cykly, ale od ovulacie az do menstruacie ma strasne boleli vajecniky. Menstruacia bola k tomu strasne bolestiva, tak som s gynexom prestala. Neviete cim to bolo? Davala som si davku 1x 4 kvapky. Mam dávku ešte znizit? Bude to mat vobec nejaky ucinok v takom malom mnozstve? Citila som sa po nom inak dobre, preto by som rada pokracovala v uzivani. Ale ta bolest 😖

kostickabonnie
28. lis 2011

@niklo hovori sa pri alternativnej liecbe, ze na zaciatku mozu prist rozne neziaduce ucinky, kvoli ktorym by sa liecba nemala prerusit a dostavi sa skor opacny efekt, lebo organizmus na to reaguje. No mozno to davkovanie je slabe, ja som uzivala vzdy 3xdenne, len som regulovala pocet kvapiek (postupne na najvyssiu davku)
@krysulka ved prave, treba sa zbavit mykozy a cyklus bude v poho 😉 musis odstranit pricinu a nie dosledky 🙂

niklo
28. lis 2011

@kostickabonnie nejako som to nenapisala kompletne prvy mesiac som brala 1x 4kvapky, dalsi mesiac som zvysila na 1x 9kvapiek a ten posledny 3x9 kvapiek. Tak skusim zase 4kvapky a budem pridavat.

pancuska
2. pro 2011

@niklo myslim ze menej je niekedy viac.....ja som brala 3x4kvap. myslim ze to ze ta bolia vajecniky znamena ze bude si prechladnuta alebo sa ti tam nieco tvori,mozes mat vtedy aj ovulaciu mna napr vtedy bolia vajecniky.... 😉

nienna
4. pro 2011

tak ja už tiež budem končiť prvý cyklus s gynexom. beriem 3x3 kvapky....odkedy ho beriem tak ma občas pichá v lavej obličke, myslíte že to môže súvisieť?

krysulka
9. pro 2011

@kostickabonnie na nejvyšší dávku? já jsem pochopila, že se má začít na vyšších dávkách a postupně pak snižovat....tak teď jsem z toho opravdu jelen 😠 🙂

kostickabonnie
21. pro 2011

@krysulka zacina sa s nizsimi davkami, aby si organizmus zvykol. Alebo skusit odporucane davkovanie a ked pride nejaky negativny ucinok, tak len znizit davku, ale neprestat, lebo negativna reakcia znamena, ze to funguje a treba v tom pokracovat 🙂

adka_pajerska
1. led 2012

Ahoj zienky,

prosim Vas nema niektora z Vas na predaj kvapky Gynex?

milacik3
2. led 2012

@adka_pajerska ja mam ked chces kupila som si 2 ks ...na skusku...zacala som ich uzivat prvykrat pred vianocami.

milacik3
2. led 2012

Baby co uz dlhsie uzivate GYNEX...ake su neziaduce priznaky prosim Vas ???? ja som ich zacala uzivat 3x denne po 5 kvapkach....v 23.decembra a uz v 26. decembra som mala cerveny vytok tak okolo 4 dni ...tak neviem ci to je z tych kvapiek alebo co.... ☹ som ich aj teraz vysadila...dostala som MS vcera a dnes mi je dost zle tak citim ako by ma napinalo, tazobu v zaludku...a toci sa mi v hlave...nechapem co to je...
DAKUJEM MOCKRAT ZA ODPOVED

mamka78
2. led 2012

@milacik3 začala si veľmi rýchlo 🙂 ,z mojej skúsenosti ti môžem odporučiť začínať na 3x2 kv aspoň týždeň,najlepšie hneď po skončení ms a ke´d budeš dobre tolerovať na ďalší týždeň môžeš prejsť na 3x3kvp a na ďalší 3x4kv,môžeš pociťovať nepríjemné akoby sťahy a pichanie vaječníkov,ale stačí zase len znížiť dávku ale neprestávať uživať,jedná sa o prirodzenú reakciu organizmu.Po 3 týždňoch je treba si urobiť týždeň pauzu a potom zase pokračovať a zvyšovať dávku na max.3x7 kv,viac by som nedávala,zvlášt,keď užívaš aj iné lieky
🙂

milacik3
2. led 2012

@mamka78 tak mozem mat taketo neziaduce ucinky moje davnovanie vysoke? A cez MS sa kvapky mozu uzivat?

mamka78
2. led 2012

@milacik3 môže sa užívať aj cez ms,ale ja som ich užívala hneď po tie 3 týždne,aby som potom cez ms mala pauzu,poradila mi to gynekologička a fakt sa mi nastavil cyklus +-3 dni,inak mám polycystické vaječníky a nízky progesteron a ešte kopu dg a vidíš,zázraky sa dejú,mám skoro ročného valibuka a to mi povedali,že druhé už mať nebudem 🙂

milacik3
2. led 2012

@mamka78 DAKUJEM...asi som zle spravila ze som to vysadila....ale mala som cca 4 dni slaby cerveny vytok tak som sa zlakla ze to je z tych kvapiek a nejako zle to znasam....

mamka78
2. led 2012

nevadí,začneš znovu,len s nižším dávkovaním,môžeš mať aj takéto príznaky,ale može to byť aj v súvislosti s hormonálnym cyklom,nakoľko gynex upravuje aj hladiny hormonov, skús znovu 😉 ,ťažoba na žaludku a točenie hlavy mohlo byť od gynexu ale skôr z toho,že si ho užila mnoho 😉 mrkni na stránku výrobcu gynexu tam je celý letáčik aj ktoré druhy z tejto rady liečiv možno kombinovať 🙂

sunysara
2. led 2012

ahoj holky, mám na vás prosbu, kapky gynex pomáhají upravit cyklus??? já to mám tedka asi pl roku totálne rozházené a dr mi nasatil antikoncepci ale já ji nechci. tak mi nekdo poradil gynex.

díky moc za radu. 🙂

lollia
2. led 2012

@mamka78 jejda, já jsem tedy rovnou začala s dávkami 3x denně 7-9 kapek a vůbec nic mi z toho nebylo. Těch 9 bylo hodně uživatelkami zmiňováno, tak jsem si tak trošku přidala, evidentně to není moc dobře. Uživám teprve druhý měsíc a cyklus srovnaný na 28 dní naprosto skvěle. Jediný problém tak u mě nastal v tom, že G strašně rychle spotřebovávám 😀

mamka78
2. led 2012

@lollia to je super,že ti pomáha,lenže nie každý toleruje liečivá rovnako 🙂 ,ja sa riadim tým,že treba najprv skúšať opatrne a keď je všetko v poho,pridávať do potrebnej miery 😉

lollia
2. led 2012

@mamka78 Zní to velmi rozumně a určitě je to ta lepší cesta 😉 . Já jsem byla velmi nedočkavá a vrhla jsem se do toho hrrr, ani mi nedošlo, že by mi to mohlo uškodit, když jsou to "jen" ty bylinky 🙂

mamka78
2. led 2012

@lollia teraz si to trafila presne 😀 ,sice sú to len bylinky ale v koncentrovanom množstve a vo veľkom množstve môžu uškodiť 😝 ,pracujem v nemocnici a videla som nejeden prípad nadmerného užívania byliniek,napríklad žihľava alebo zeler alebo repík má super nežiadúce účinky 😉

lollia
2. led 2012

@mamka78 tak teď si to budu opravdu velmi hlídat, abych nepřekročila tě 7 kapek najednou 😉

pancuska
4. led 2012

@ingris @simonkazga prajem stastny novy rok 2012 a nech sa vam splnia vase snicky a ocakavania....nech je tento rok pre vsetkych uspesny.....ako sa mate dievcence??? 😉

ingris
4. led 2012

@pancuska ahoj moja ja prajem tiež všetkým veľa zdravia a hlavne pevne nervy do dalsieho snazilkovania ja nic moc porri gynexe som uzivalala clostilbegyt a na zaciatku to bolo super ale teraz v pondelok som bola u doktora na 13 den len 12mm vajicko tak mi zvisil davku tak uvidime kupila som si dnes aj femibion tak asi tolko

simonkazga
4. led 2012

@pancuska ahoooj cica! ďakujem, aj tebe prajem len to najlepšie do nového roku. Situácia je zatiaľ bezo zmien, ale nevzdávame sa. 😀 a ty, čo máš nového, pochvál sa 😀

pancuska
5. led 2012

@simonkazga
@ingris no dievcence moje zlate ani ja som nepostupila.....minuly mesiac som mala vajicko aj pri pouziti clostyllbegyt 2x1 len 14mm tento mesiac mi davku zvysil na 3x1 a vajicka som tam dost najvacsie malo 25mm a najmensie malo 21mm bola som u dr na 13dc a ze mi uz prasknu tak mi ani nepichal pregnyl,no a ked sa ani teraz nepodari tak vraj ma posle na laparku kvoli priechodnosti a potom sa bude postupovat dalej....ked som mala na Velku noc to mimomaternicove robili mi laparku a tak ak mam izt teraz na dalsiu tak budem mat same jazvy a este aj na srdci......no a moja kamaratka cakala rovnako len jej sa to podarilo pomocou clostylu tiez na druhy krat a ta mala teraz v decembri chlapceka a tak sme s manzelikom trosku smutili ze uz sme aj my mohli mat.....ale osud nam to zariadil trocha inak 😉

ingris
5. led 2012

@pancuska moja to ma mrzí ale chcem sa ta opýtať koľko si mala vajíčok pochopila som dobre že si mala 2 alebo ich bolo viacej ale len 2 boli také veľké ako si písala? A ako si užívala clostil ráno a večer 1,5 alebo ráno na obed a večer 1 tabletku.Ďakujem za odpoveď nebojkaj ono sa to musí podariť.

simonkazga
5. led 2012

@pancuska neboj sa, podarí sa to. Ja tomu pevne verím a musíš aj ty. Dávam Vám do pozornosti knihu Tajomstvo od Rhondy Byrne. Je fantastická a veľmi pomáha psychike. Podstatou je, že musíš veriť tomu, že ťa potká zázrak počatia. Nemyslieť na to čo nechceš, sústrediť sa na to čo po čom túžiš. Zatvor oči a predstav si, ako v tebe rastie malá fazuľka. Ak v niečo naozaj veríš, vesmír ti pomôže. blbý príklad: na Silvestra pretiekol môj pohár trpezlivosti. Neustále sklamania ma už obrali o nádej. Čírou náhodou sa mi dostala tá kniha do rúk. Keďže nemám čo stratiť, rozhodla som sa, že svoje energie sústredím na niečo iného. V duchu som začala prerábať byt - z penazí, ktoré som nemala. Síce som pred sviatkami požiadala o úver, ale nemala som ho schválený. Kamarátka sa čudovala, z čoho to chcem hradiť. Bola som skalopevne presvedčená, že sa to vyrieši a do leta budem mať novú kúpelku. Pointa? Deň po tomto rozhovore mi volali z banky 😀 úver bol schválený. Fakt to veľa pomáha, musíš tomu veriť a aj nemožné bude možné. Však poznáte: Nemožné hneď, zázraky do troch dní 😀 ej, ale som sa rozpísala

pancuska
6. led 2012

@ingris inak ja som bola u dr teraz v utorok tak sme sa zasa obisli....vajicka som mala na jednej strane 2 a na druhej strane neviem ale povedal ze sa az moc zvacsili co je dobre len aby to vyslo,ani pregnyl mi nepichol ze ovulku budem mat aj sama....no dal mi tabletky 1,5 rano a 1,5 vecer inak ked som to takto mala prvy krat v marci tak som to brala 1rano 1na obed a 1 vecer ale ten moj byvaly dr mi pichol este aj pregnyl....nevyslo ale potom dalsi mesiac som uz nebrala nic a podarilo sa.....a tak verim ze to vyjde!!! neboj sa aj tebe som si ista lebo ked mame len tento problem ze sa nam netvoria dostatocne velke vajicka na oplodnenie tak clostyll to urobi za nas aj ked je to dalsi bordel......ale moja kamaratka ma teraz pekneho zdraveho syna a tiez vdaka clostylu 😉

pancuska
6. led 2012

@simonkazga tu knizku poznam mam ju totiz doma len akosi ju nemozem docitat a ked citam zabudnem co som citala predtym akosi nemozem tu pointu pochopit a tak mi kamaratka poradila si stiahnut film secret a som zvedava ci sa to naucim pouzivat,ale ty si to inak dobre rozpisala uz ju mas precitanu? 😉