Gynex. Pomohl Vám při ovulaci?

dendasubaristka
16. zář 2019

Zdravím,chci kupovat gynex je dobrý i na ovulaci? 🙂

ivuska1986
17. zář 2019

@dendasubaristka Ahojky, mě pomohl na ovulaci přípravek Nosifol Forte pytlicky. Doporučuje i gynekoložka.

dendasubaristka
autor
17. zář 2019

@ivuska1986 díky 🙂

hermij
17. zář 2019

Gynex bych nedoporučila. Leda bys měla prokazatelně málo estrogenu, je zbytečně estrogenizující a mohl by naopak způsobit odsouvání ovulace v cyklu, takže by dorazila o týden i více později, než bývá zvykem (pokud bývá pravidelná). Pokud mám něco doporučit, tak buďto klasické doplňky pro snažilky, anebo k tomu ještě mateří kašičku (v bio kvalitě od včelaře, anebo znám v produktu Sarapis Plus+, kde je i Q10 a další minerály). Také je třeba mít dostatek hořčíku a B6.

aviho
17. zář 2019

@hermij takže je dobrý v přechodu?

hermij
17. zář 2019

@aviho Ty bylinky, co jsou v Gynexu jsou dobré pro ženy v přechodu.

aviho
17. zář 2019

@hermij díky moc

dendasubaristka
autor
25. zář 2019

Potřebuji poradit.Dnes jsem vzala první ráno. Beru 5kapek a budu brát ráno a večer. S tím že potřebuju teda vědět. Nakapala jsem na lžičku a spolkla a teď mám to zapíjet nebo nemám, před jídlem nebo je to jedno? Je to dost 5kapek ráno a večer? A tim že teda tam je to kapatko a teď nevím jestli mám kapat jednu kapku jakože zmáčknou úplně a nebo stačí tak aby spadla kapka. Snad mě chápete :D díky

aviho
25. zář 2019

@dendasubaristka má se brát 30 minut před jídlem nebo 30 minut po jídle. A máš zatřepat s lahvičkou. Já si kapu do trochy vody, ptž samotné bych to nedala. A kapičky malé, ne obsah celého kapátka. A je lepší začínat menším množstvím, takže ze začátku bych dala 3 kapky ráno a 3 večer, pak postupně navyšovat. Taky uvidíš, jak se budeš cítit, měla ze začátku průjem

dendasubaristka
autor
25. zář 2019

@aviho ty jo super děkuji :* o protřepání jsem věděla,tak jsem to udělala. Kapky taky byly malé tak to jsem ráda 🙂 no akorát jsem to teda nezapila. Dala jsem do pusy a spolkla :D pěkný hnus to máš pravdu ale dá se to. Teď vím že můžu zapít super 🙂 průjem kdyžtak zvládnu :D co jsem četla a slyšela je i super na pleť a migrény tak to taky potřebuju 🙂 četla jsem že hodně holek dává 6 kapek hned přišlo mi to moc tak jsem ubrala na 5 no. A kdybych teda dávala 3 kapky po jak dlouhé době to mám navýšit na těch 5 třeba?

aviho
25. zář 2019

@dendasubaristka začni tři dny 3-0-3 (3 kapky ráno, v poledne nic, 3 večer), pak si přidej polední dávku 3 kapky, pokud můžeš (já třeba pravidelně na tu polední zapomínala). A můžeš brát dlouhodobě ty 3kapky 3x denně a mělo by to stačit. Pokud chceš dávku zvýšit, tak bych přidávala vždycky po jedné kapce za tři dny. Mě stačí 5 kapek ráno a večer

dendasubaristka
autor
25. zář 2019

@aviho Oki super. Děkuji za rady. Nic k tomu není moc napsané no. Sice jsem četla diskuze ale radši jsem se ujistila ještě tady. 🙂 Díky 🙂 a ty používáš na co? 🙂

aviho
25. zář 2019

@dendasubaristka dětí mám dost 😆 spíš řeším problémy s nepravidelnou MS a přechod. A je fakt, že mi gynex pomáhá 👍 a info jsem taky hodně řešila tady na MK v diskuzích

dendasubaristka
autor
25. zář 2019

@aviho no to my se snažíme už delší dobu a vím že ty hormony nemám úplně v pohodě. I ten co spouští ovulaci. Proto jsem nasadila ten gynex. Slyším na něj jen samou chválu že pomohl k otěhotnění. 🙂

aviho
25. zář 2019

@dendasubaristka ono to chce hlavně se zklidnit a myslet na něco jiného. Já jsem potřetí otěhotněla, ani nevím jak. Řešila jsem problémy s MS, chodila na procházky, začala hubnout, brala pupalkový olej... A jednou se stalo a za 14 dní byly // na testu. Nechápala jsem, bylo mi 42 😲 přeju hodně štěstí

dendasubaristka
autor
25. zář 2019

@aviho já vím no je to o tom neřešit 🙂 za tu dobu už jsem nasbírala plno takových příběhu a vím že je zakopaný pes v tady tomto. Je to tak skoro u všech. Ale vím ze mám i ty hormony lehce rozházené a gynex je jenom prospěšný 🙂 a uklidní mě to že pro to něco dělám 🙂

aviho
25. zář 2019

@dendasubaristka snad ti to pomůže. A ještě - gynex se má brát 3 týdny, pak týden pauza, ale to asi víš

dendasubaristka
autor
25. zář 2019

@aviho jj to vím 🙂 děkuji