Gynex. Srovnal Vám hormony?

dendasubaristka
16. zář 2019

Holky budu kupovat gynex chci se zeptat. Je dobrý na ovulaci? Na srovnání hormonů a díky němu ta ovulace dojde? Díky

karolinka252
16. zář 2019

Gynex je nejlepší. Mě dál doporadku cyklus a otěhotněla jsem ihned.

dendasubaristka
autor
16. zář 2019

@karolinka252 super :*

janapetrvalska
16. zář 2019

me treba nesedel a rozhodil mi vse co mohl po cca 10fnech uzivani. Holt se musi zkusit kazda jsme jina ..

karolinka252
16. zář 2019

@janapetrvalska tyto kapky, že začátku problémy zhorsi. Nesmí se přestávat, pouze nachvilku snížit množství kapek. Měly by se užívat 3 týdny, týden pauza a týden užívání

mmichaella
16. zář 2019

Ja pouzivala hned po vysazeni antikoncepce, protoze jsem se bala, jak po 15 letech uzivani bude telo fungovat. No a hned prvni mesic prisla menstruace primo ucebnicove. Pak jsem pouzivala sporadicky jeste mesic a pak jsem zapomnela kapat a ani nebylo uz potreba... Nekdo radi na otehotneni... no tak za mne tedy neucinne, ale ja uz taky zkusila kde co...

dendasubaristka
autor
17. zář 2019

Díky holky 🙂

ivuska1986
17. zář 2019

@dendasubaristka používala jsem dva měsíce, snížil mi cyklus o tři dny, menstruační bolesti nezmirnil, neotěhotněla jsem. Pak jsem zkusila bylinné vložky od Tiande a jejich detoxifikační kúru a těhu je po desetiměsíčním snažení na světě ❤️

marticcelli
17. zář 2019

Ano, me gynex upravil cyklus a mela jsem i silnejsi ovulace 😁Doporucuji i kontryhelovy caj, od 1.dne ms do ovulace

dendasubaristka
autor
25. zář 2019

Potřebuji poradit.Dnes jsem vzala první ráno. Beru 5kapek a budu brát ráno a večer. S tím že potřebuju teda vědět. Nakapala jsem na lžičku a spolkla a teď mám to zapíjet nebo nemám, před jídlem nebo je to jedno? Je to dost 5kapek ráno a večer? A tim že teda tam je to kapatko a teď nevím jestli mám kapat jednu kapku jakože zmáčknou úplně a nebo stačí tak aby spadla kapka. Snad mě chápete :D díky

karolinka252
25. zář 2019

@dendasubaristka ahoj, kapky nejdřív pořádně protřepej. Jedna kapka je kapka, ne celé kapatko. Můžeš to kapat i do vody. Klidně zapij. Maximálně můžeš kapat na jednu dávku 7kapek. A můžeš mít denně 3 dávky. Záleží na tobe, jak ti to sedne. Pokud se třeba příznaky zhorší, tak neprestavej kapat, ale uber množství kapek.

dendasubaristka
autor
25. zář 2019

@karolinka252 díky 🙂 a když bych ubrala tak po jak dlouhé době zase navýšit

karolinka252
25. zář 2019

@dendasubaristka já ty kapky beru intuitivně. Když sem potřebovala ubrat, tak sem si třeba kapala po 2 kapkách a za 3-4dny jsem zase navýšila, jak přestalo bolet břicho nebo hlava. A je jedno jestli to bereš na lačno nebo po jídle. Tyhle kapky mají takovou sílu, že to neovlivni

dendasubaristka
autor
25. zář 2019

@karolinka252 no já to neberu vyloženě na nějaké problémy. Mám lehce rozházené hormony které spouští ovulaci a celkově to i cítím že mám hormony prostě rozházené a snažíme se s manželem delší dobu o mimco. Proto jsem začala brát ať se mi to upravi a konečně se třeba diky ním zadari.

dendasubaristka
autor
25. zář 2019

@karolinka252 a kapala jsi ráno večer nebo 3x za den? A kolik jsi teda brala nez jsi otěhotněla?

karolinka252
25. zář 2019

No já si taky nemyslela, že mám problém a dokonce při prvním užívání mě šíleně bolelo v bedrech. Zřejmě jsem tam měla nějaký blok, jak sem snížila kapky, bolest ustupovala a nakonec odezněla. Nebo mě například docela bolelo mocak. Kapky jsou i na dráhu ledvin a vylucovaci ustroji. Mám zkušenost se všemi kapkami od této firmy a moc mi pomohly. Konkrétně gynex jsem brala i předtím než jsem vůbec chtěla otěhotnět. Potom když jsme se začali snažit, tak jsem užívala od začátku menstruace a brala jsem 3x denně 5 kapek ale brala jsem je jenom 14 dní. Pak už mi něco ve mě říkalo ať je neberu a to už jsem otěhotněla. Určitě ti pomůžou. Já k tomu pila ještě kontryhel

dendasubaristka
autor
25. zář 2019

@karolinka252 ty jo tak super.to mě moc těší právě cítím samou chválu na ně 🙂 tak já asi zkusím brát teď těch 5 kapek ráno večer a uvidím 🙂 díky kdyby něco bolelo tak uberu na ty 2 a pak zas navýšim 🙂

karolinka252
25. zář 2019

@dendasubaristka jj jak to budeš cítit, tak užívej. Je to opravdu individualni. Hlavně neprestavej, hodně u toho pij. Bere se to 3tydny pak týden pauza a týden bereš. Hodně štěstí 🍀

dendasubaristka
autor
25. zář 2019

@karolinka252 děkuji 🙂

valunka7
15. kvě 2020

Ahoj holky, nemáte některá z vás zkušenost se zhorsenim stavu po začátku kapání gynexu? Začala jsem ho brat na procisteni po vysazeni antikoncepce, ale hlavne na psychiku. Beru 10 dni, nejdříve 2x denně 5 kapek, ale po par dnech na mě prisla silena únava, podrážděnost, vnitřní neklid a celkově bych řekla, ze mi je nějak psychicky hůř. Snížila jsem tedy dávkování na 5 kapek jednou denne a stav se pořad nelepší. Dokonce jsem dnes dostala o 5 dni dříve menstruaci, kterou jsem měla po vysazení antikoncepce přesnou. Díky za vaše rady a zkušenosti 🙂

dendasubaristka
autor
15. kvě 2020

@valunka7 ahoj já ho musela vysadit protože jsem po něm zase spinila,od ovulace po menstruaci. Takže od té doby ho neberu. Ale četla jsem že některým i jak říkáš dělá to samé jako tobě. Každému sedět nemusí no. Brala jsem ho jako zázrak který mi pomůže a prd. Proč jsi ho začala brát? Pokud máš vše jak má byt zbytečně ho neberu. Je spíše pro ty kteří třeba nemají ms nebo mají ale rozhozenou atd.

dendasubaristka
autor
15. kvě 2020

@valunka7 a hlavně na pročištění není,on je spíše fakt na srovnávání hormonů, a když máš nějaký problém a nejde ti dýl otěhotnět. Je ale plno bylinek které jsou přímo na pročištění 🙂

valunka7
15. kvě 2020

@dendasubaristka na to procisteni a na psychiku, měla jsem náročné období a četla jsem, ze je na to taky dobrej 🙂.. tak teď nevím, zda dal pokračovat, nebo vysadit...

marketka_m
15. kvě 2020

me rozhodil.je treba zkusit..

dendasubaristka
autor
15. kvě 2020

@valunka7 no na psychiku si myslím že to účinek mít nebude,v psychice to bude sugesce že si myslíš že ti to pomůže,tak ti to pomůže. Pokud tě rozhodil jak jsi psala vysad,mě prostě taky neseděl. A zkus pohledat něco jiného,ale pokud máš pěkné cykly je to zbytečné do sebe něco cpat,to ti udělá zbytečný blok v hlavě a tím pádem to nepůjde, ideální máš teď nějaký doplněk stravy jako je fertiprona.

valunka7
16. kvě 2020

@dendasubaristka to já zase četla, ze ženským pomohl, v mnoha případech hlavne na tu psychiku.. zkusím ještě snížit dávku a případně vysadím. 😊

valunka7
16. kvě 2020

@dendasubaristka jinak ta fertiprona je na otěhotnění, ne?😃 co jsem tak zahledla..

karolinka252
16. kvě 2020

@valunka7 gynex neni přípravek na týden... Vždy nejdřív jakoby zhorší ty potíže, ktere jsi měla, ale pak dá vše doporadku. Bere se alespoň 3 tydny, pak týden pauza a týden brát. Pokud chceš něco na pročištění, tak toho má Energy ( firma, která vyrábí Gynex) dost. Nejlépe si zajdi do Energy centra v tvém okolí. Jsou po celé republice.

valunka7
16. kvě 2020

@karolinka252 já vím, ze to není přípravek na týden, taky jsem nečekala, ze vše přejde během par dni, spis mě překvapilo tak silné zhorseni. 😊.. chtěla jsem vyzkoušet měření supertronicem, ale v našem městě to nikdo neposkytuje :-/.. prodejců je tu spousta..

karolinka252
16. kvě 2020

@valunka7 Při zhoršení obtíží se doporučuje ubrat dávkování a jak obtíže přejdou zase navýšit. Škoda, že nemáš někde poblíž ten Supertronic. Jako je to věda ty ženské obtíže, orgány. Mě gynex před třema rokama moc pomohl a teď vůbec. Už sem si nevěděla rady a nakonec mi pomohl Cytosan také z energy v kombinaci s Probiosanem. Jak říkáš, prodejců je spousta, ale malokdo dokáže dobře poradit. Pokud ti gynex nesedí, tak to na sílu neber.

dendasubaristka
autor
17. kvě 2020

@valunka7 no jsou to vitamíny které potřebuješ k otěhotnění,kyselina listová atd.