Gynex - zkušenosti

adus4
10. črc 2019

dobrý den , chtěla bych se zeptat jaký máte názor na kapky gynex ? máte nějaké zkušenosti ? popř. komu opravdu pomohl k mimču ? mám v plánu si tyto kapky koupit ,ale zajímalo by mě jestli kapky opravdu pomáhají ..🙂 předem moc děkuji za odpovědi..

puhelin
10. črc 2019

Po revizi jsem Gynex zkusila, ale rekla bych, ze pomohl az kontryhelovy caj... Plus teda nejjistejsi bylo si koupit ovulacni test. Dcerka je pocata 6 mesicu po revizi, pak jsem 17 mesicu po porodu stale nemela menstruaci ani s Gynexem, pomohl az kontryhelovy caj (prvni MS 19 mesicu po porodu), prvni MS silna, dalsi slaboucka, treti uz neprisla, ted jsem ve 37tt.
Drzim pesti, at to brzo vyjde.

adelinaover30
10. črc 2019

Po prvnim mesici uzivani // 😊 Doporucuji!

mysicka841991
10. črc 2019

přidám svou zkušenost, nepřišla mi menstruace na konci minulého roku, koupila jsem si gynex, další měsíc přišla normálně v terminu a hned pak jsem otěhotněla - jsem v 23 týdnu 🙂

winyone
10. črc 2019

To je sranda 😂 Já mamce kupuji Gynex na zmenšení cyst na vaječníku (docela jí to pomáhá) a teď tady na to koukám jako tele na nový vrata, že to taky podporuje otěhotnění 😲 ?? Tak to by byl gól, kdyby v 55.letech otěhotněna 😨🙊
Jinak tedy fandím a držím pěsti všem "budoucím" maminkách, které se otěhotnět pokoušejí, snad to teda pomůže a já jdu upozornit mamku, ať si dává bacha😉

pro89
10. črc 2019

@fandysek_1 dobrý den, co konkrétního z čínské medicíny ? Nechci to prekombinovat , jsem měsíc a pul po ZT a chtěla bycj otěhotnět co nejdříve 🙂

fandysek_1
10. črc 2019

@pro89 chce to konzultaci v centru čínské medicíny. Jsou po celé ČR.

laamanta
10. črc 2019

Tak já brala gynex tři měsíce kvůli nesnesitelnému PMS, který se již první měsíc hodně sklidnil. V průběhu braní jsme se rozhodli pro druhé miminko a teď už jsem v pátém měsíci s dvojcatkama 🤷🏻‍♀️😄 Takže za mě určitě doporučuji alespoň vyzkoušet. Brala jsem 7 kapek po ránu...

lilly_95
15. črc 2019

Dobrý den, já beru kapičky asi 5 měsíců - 7 kapek 3x denně ale to si potom vypozoruješ, jaká dávka ti bude vyhovovat. Mě se srovnal cyklus. Po vysazení HA jsem to měla nepravidelně, a kapičky mi to krásně srovnaly, a po nich se navíc cítím lépe. Nevím čim to je 💁‍♀️ ale nejsem tak unavená jako vždy. Takže za mě palec hore 👍