Kapky Gynex a vaše zkušenosti-pomohly vám k otěhotnění?

radiz
12. dub 2015

Ahoj, je tady někdo, komu se nedařilo otěhotnět a při užívání kapek GYNEX se vám to povedlo ? Jaké jsou vaše zkušenosti s kapkami Gynex, jak dlouho jste je užívaly, případně pozorovaly jste nějaké vedlejší účinky ? Děkuji za vaše odpovědi a zkušenosti 🙂

radiz
autor
12. dub 2015

Opravdu tady není nikdo, kdo má zkušenosti s kapkami GYNEX ???

nkubountova
12. dub 2015

Já osobně ne, nedošlo na ně, když ale někoho trápí, že nemůže otěhotnět hned se ptám jestlli už je zkusili a jestli ne, ať zkusí 🙂 Ve škole jsem poznala jednu paní, dodnes se vídáme, taková "školní vrba". Její známí se léta snažili až jim doktor řekl, že miminko asi mít nebudou. Tato paní jim doporučila Gynex a jim se do !! dvou měsíců !! zadařilo 🙂 Četla jsem, že je mohou klidně používat ženy i muži 🙂 Myslím, že to není nic proti ničemu, při nejmenším to srovná cyklus 🙂 Já se na ne také chystala, ale zadařilo se nám nakonec po čtyřech měsících 🙂 Držím palce!

victress
12. dub 2015

já mám zkušenosti pozitivní, jestli mi pomohl otěhotnět nevím, protože jsem našla // za 14 dní od začátku braní kapek, takže to asi byla náhoda, nicméně jimi nic nezkazíš, jsou přírodní a když už nic jiného, tak upraví cyklus a jsou super i na jiné gynek. problémy 🙂

adellajda
12. dub 2015

Kapky Gynex užívám nepravidelně již delší dobu. Otěhotněla jsem velmi rychle - přibližně za měsíc od začátku snažení 🙂 Mohu je jedině doporučit. Ze začátku užívání může dojít ke zhoršení stavu např. pleti, jak se tělo začíná čistit. To jediné negativní jsem u sebe zpočátku pozorovala.

radiz
autor
12. dub 2015

@nkubountova
@victress
@adellajda děkuji za vaše odpovědi 🙂 Kapky Gynex jsem dnes objednala a chystám se je užívat. Cykly mám v pohodě 27 dnů, tak snad mi trochu pomohou ke dvěma // 😉

pomnena
13. dub 2015

já gynex užívala kvůli amenoree /výpadek menstruace klidně i půl roku a více/, po dvou měsících cyklus naskočil - sice velmi nepravidelný, ale fungovalo to. Za mě byliny jednoznačně ano - předtím do mě cpali jen umělé hormony, na které tělo vůbec nereagovalo. Dále taky pomohly léčebné kůry od Mgr.Podhorné. K otěhotnění poté přispělo pravděpodobně pravidelné cvičení dle mojžíšové, akupunktura a baňkování v oblasti pánve. Prostě staré osvědčené, ale komplexní metody, kterým dnešní medicína nesahá ani po kotníky 😵 Dle lékařů je mé těhotenství zázrak - po těch problémech, co jsem měla mám naprosto bezproblémové a ukázkové těhotenství 😀 Myslím ale, že jsem tomu zázraku docela dost pomohla - takže to jen tak pro inspiraci, že naděje žije. good luck

alen_ka
13. dub 2015

@radiz užívám je asi měsíc a půl, těhotná zatím nejsem (asi), ale zkrátily mi cyklus z původních 50-55 dní na 32, přestalo mě pobolívat břicho, což dřív trvalo i tři týdny před menstruací a taky to vypadá, že jsem se konečně zbavila zánětu, který mě (resp. nás oba) otravoval předchozí tři měsíce, takže určitě to stojí za zkoušku

filja
13. dub 2015

Ahoj, když jsme se snažili o mimi 7 měsíců, začala jsem brát gynex a druhý měsíc braní gynexu se zadařilo a čekáme miminko. Věřím, že právě kapky pomohly. Jinak žádné pozitivní ani negativní účinky jsem nepozorovala.

radiz
autor
13. dub 2015

@pomnena
@alen_ka
@filja to jsem ráda 🙂, že slyším jen samé pozitivní ohlasy na kapky GYNEX. Snad mi taky trochu pomůžou k vysněnému miminku 😉 🙂

alen_ka
13. dub 2015

@radiz přeju ať se co nejdřív zadaří a dej pak vědět, jak to dopadlo u tebe 😉

radiz
autor
13. dub 2015

@alen_ka děkuji 🙂 určitě dám vědět... snad pomohou 😉 🙂

radiz
autor
13. dub 2015

Ještě mám jeden dotaz ohledně dávkování kapek GYNEX. Je uvedeno 1 - 3x denně a množství 2 - 7 kapek. Zdá se mi to jako dost velký rozsah... Jak jste si kapky dávkovaly vy ? Cyklus mám pravidelný s délkou 27,28 dnů. Výraznou úpravu cyklu tedy nepotřebuji. Spíš je beru na podporu početí. Co mi poradíte, jak si kapky dávkovat ? Děkuji 🙂

alen_ka
14. dub 2015

@radiz na této stránce je odkaz "poradit se s lékařem" http://www.prozdravi.cz/gynex.html
zkusila bych se zeptat tam, sama jsem to měla hlavně na úpravu cyklu a odstranění takových těch nepříjemných projevů hormonální nerovnováhy (což se, jak se zdá, povedlo), tak jsem brala 3x denně 6 kapek, ale nejsem si jistá, kolik je vhodné brát v tvém případě

radiz
autor
14. dub 2015

@alen_ka děkuji 🙂 dotaz už jsem odeslala... dnes jsem začala poprvé... zvolila jsem 3x denně 5 kapek 1/2 hodiny před jídlem ... a ještě počkám na odpovědˇ.

radiz
autor
24. dub 2015

@alen_ka dávkování mi lékař doporučil 3x denně 6 kapek ... užívat 3 týdny, pak týden vynechat a znovu...

martinabe
6. kvě 2015

Ahojky holky, normálně do diskusí nepřispívám, ale dneska jsem díky kapičkám Gynex šťastná. Snažíme se o miminko od srpna. V lednu jsem onemocněla a hospitalizovali mě téměř na měsíc, ale do teď nevím co mi bylo. Nicméně zrejmně touto nemocí se stalo to, , že se mi totálně rozhodil cyklus. Když se pořád nedařilo otěhotnět, koupila jsem si v dubnu Gynex, , který teď uzivám 14 dní a ještě jsem byla v pondělí u gynekologa. Jsem orý zdeavá a mám vajíčka na svém místě 😀 nicméně dneska jsem našla na OT ukázkové čárky, bolí mě bříško, prsa a prostě ukazkova ovulace (což jsem za celou dobu neměla ani jednou). Holky, i kdyby se nezadařilo, tak jsem šťastná, že se alespoň toto zlepšilo a dalo mi to naději do dalšího snažení. Nevím proč, ,ale věřím tomu že teď se určite zadaří. Jinak mi pak doktor doporučil folandrol pro manžela a pro mě inofolic

verculinuska
12. kvě 2015

Ahoj holky, pozoruji, že kapky gynex jsou malý zázrak 🙂 Zakoupila jsem si je taky od kamarádky na doporučení. Snad mi dopomůžou nejen k urovnání MS, ale i k vytouženému těhotenství. Už je to opět 9 týdnů a MS nikde ☹ Mám 4 měsíce od vysazení HA, tak je prý nepravidelná MS normální. 😎

franerka
12. kvě 2015

Mě pomohly jen k dobré náladě a rozpoložení. Jinak nic.

rachel33
18. kvě 2015

holky,kapky GYNEX se kupují v lékárně? jdu po přečtení příspěvků do nich 🙂..tak uvidíme..

barunkastastna
18. kvě 2015

ahooj, já jsem brala antikoncepci sedm let, pak vysadila, menstruace se dostavila až po půl roce a pak jsem měla hodně nepravidelné cykly a různě dlouhou menstruaci asi tři měsíce..Koupila jsem si gynex... Užívala jsem asi měsíc a otěhotněla jsem 😀 může být náhoda i nemusí 🙂

ilonar
18. kvě 2015

Ahoj holky, kapky jsou bez předpisu? Taky pro ně vlítnu 😀 . A mají se brát před menses, po menses...

victress
18. kvě 2015

@rachel33 v lékárně, na Netu, na stránkách výrobce
@ilonar ano, jsou bez předpisu, při užívání není třeba brát ohled na MS řekla bych, ale bere se 21 dní, pak je týden pauza, před užíváním protřepat kapky 21x v levé ruce 🙂

frydolin
18. kvě 2015

@martinabe mohu se tě prosím zeptat. Může se tedy gynex a ionofolic užívat spolu? a v jákem množství je užíváš? děkuji moc 🙂

jitavm
19. kvě 2015

@radiz Ahojky, chtěla jsem se zeptat, kde jsi zázračné kapičky objednala? Já mám cyklus taky pravidelný, takže bych uvítala taky nějakéh pomocníka, který nám pomůže k mimču 🙂 a dr ti napsal, brát tedy 3x denně 6 kapek po dobu 3 týdnů ano? 🙂 děkuji a pěkný den 🙂 Snad se nám všem brzy zadaří.

merilinka
19. kvě 2015

Ahojky,GYNEX nevím,ale mě určitě pomohl Inofolic,dvě balení a za 8 týdnů rodíme Elinku 😵 . Byla jsem po revizi,nasadila jsem ho na doporučení lékaře,první ms přišla za 6 týsnů,pak už tedy žádná,protože jsem otěhotněla.

martinabe
19. kvě 2015

@frydolin ahojky. Než jsem šla na gyndu, tak jsem brala listovku a gynex. Pak mi lékař předepsal inofolic s tím, , že listovku v tabletách už brát nemám a s gynexem mám pokračovat. Inofolic mám jednou denně a u gynexu mám momentálně týden pauzu. Ale dávkování jsem si určila sama - 3x denně 7 kapek. Teď nevím, jestli mám pokračovat s gynexem, protože mi vyšel slabě TT 🙂 a to stopro díky gynexu 🙂

frydolin
19. kvě 2015

@jitavm v lékarně je nemají, jsou většinou k dostání ve zdravé výživě 🙂

radiz
autor
19. kvě 2015

@jitavm objednávala jsem je přes internet - lékárna Global - podívej se na heureku. Mají dobrou cenu 338,- Dávkování jsem řešila s GynDr. Užívat 21 dní, pak 7 dnů vynechat. Můžeš začít kterýkoli den cyklu. V případě, že otěhotníš, pak vysad´. Užívat 3x denně 5 kapek půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

radiz
autor
19. kvě 2015

@rachel33
@ilonar objednávala jsem je přes internet - lékárna Global - podívej se na heureku. Mají dobrou cenu 338,- Dávkování jsem řešila s GynDr. Užívat 21 dní, pak 7 dnů vynechat. Můžeš začít kterýkoli den cyklu. V případě, že otěhotníš, pak vysad´. Užívat 3x denně 5 kapek půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

ilonar
21. kvě 2015

Tak objednáno a uvidím. Zatím piju jen kontryhelový čaj. Vysadila jsem začátkem května, teď mám pobolívání, zřejmě ovulace 🙂 , tak snad tělo funguje tak, jak má. Měla jsem vždy dlouhé cykly, tak snad kontryhel pomůže.