Inofolic, podařilo se vám přes něj otěhotnět?

ms.neomagic
16. kvě 2016

Ahoj vsem, chci se zeptat,je tu nekdo kdo uziva INOFOLIC a podarilo se mu pres nej otehotnet? byl mi dnes doporucen u dr...ale nevim zda ho koupit ci ne..dekuji

marketa11112
18. kvě 2016

ja prestala brat antikoncepci, zacala brat inofolic, dostala první menses. a za 3 tydny od nebrani antikoncepce jsem uz byla tehotna.. vedela jsem to snad hned, 10 den jsem si dělala test..

katkavfr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maarkeetkaaa
13. zář 2016

Prodam 11 sacku inofolicu za 150 Kc i s postovnym.

uzivatelkapetra
2. říj 2016

Ahoj,
jdu si pro názory🙂
Půjdu do lékárny a zvažuji co si koupit.
cca v červenci jsem vysadila HA, poté se MS nedostavila, tak jsem byla na vyvolávačce, po MS jsem nafasovala duphaston a mám po první duphastonové MS. Dnes je 11DC ale předpokládám, že se u mě ovulace vůbec nedostaví (ani před HA jsem neměla téměř žádný cyklus).
Proto zvažuji koupi nějakého preparátu a zatím jsem skončila u inofolicu a kontryhele. Kdybych si tyto dvě srandy koupila myslíte, že je vhodné je kombinovat? Třeba inofolic ráno a kontryhelkový čajík večer? Nebo vyšší dávka?

Děkuji

maarkeetkaaa
2. říj 2016

@uzivatelkapetra ahoj, ja pila caj rano a vecer a k tomu jsem brala dva sacky inofolicu, taktez rano a vecer, vysledkem bylo dvoudenni tppzdeni, ktery nikdy nemivam.... No nicmene se zadarilo az mesic na to, kdy jsem se nasrala a prestala pit caj i uzivat inofolic :D verim ze to pomohlo a taky to byl 5. Mesic po vysazeni HA

fajule
2. říj 2016

Prodám inofolic 12 sáčku za 110 kc, již nevyužiji.

uzivatelkapetra
2. říj 2016

@fajule A nemáte někdy cestu do Frýdku?

fajule
2. říj 2016

Bohužel, tam na tu stranu ne.

uzivatelkapetra
2. říj 2016

Škoda, já právě taky ve vaše směry vůbec nejezdím

uzivatelkapetra
3. říj 2016

Tak jsem dnes zakoupila inositol i kontryhel. Jelikoz jsem 12dc tak asi nema smysl s tim zacinat hned?od 18 dne budu brat duphaston

uzivatelkapetra
3. říj 2016

*inofolic jsem si koupila a ne inositol🙂

ebh
3. říj 2016

Začněne s tím hned, není na co čekat 🙂

uzivatelkapetra
3. říj 2016

Děkuji
Další názor?

domuskalarisa
13. únor 2017

@fajule
@maarkeetkaaa holky mate ho nektera jeste?

maarkeetkaaa
13. únor 2017

@domuskalarisa bohuzel uz ne

jitkass7711
7. bře 2017

@maarkeetkaaa .mam zajem

chelsi
18. bře 2017

Mám k dispozici 26 sáčků Inofolic s dobou spotřeby do 4/2019. Nechám za 250 Kč (+poštovné PPL 80 Kč, jinak osobně Praha).

marie_marie
18. čer 2017

ahoj,
7 měsíců snažení po vysazení HA (vysazení HA mi způsobilo totální rozházení hormonů, menstruace párkrát, ale bez ovulace, takže šance na mimčo malá) jsem si na doporučení gynekologa (poté, co jsem odmítla hormonální léčbu) šla koupit Inofolic. Po 1,5 měsíci braní (a 100 dnech od poslední menstruace) náhle 2 čárky a jsem v 5. týdnu 🙂. U mě Inofolic zafungoval a na téma HA - už nikdy víc......

allen78
22. črc 2017

Ahojky,koupila jsem Inofolic na doporučení gynekoložky a pila ráno a večer jeden sáček a zadařilo se hned první měsíc.

pavlifili
20. srp 2017

Ahoj děvčata, mě Inofolic naprosto vyhovoval, upravil mé dlouhé a nepravidelné cykly, krásně zvýraznil ovulaci a snad i díky němu jej nyní už nepotřebuji 🙂 koupila jsem si ale zásobu, takže nabízím 70 sáčků za 1000 kč s expirací 9/19

beth92
23. zář 2018

Ahoj holky, snad mi nektera poradite..mam od posledni ms asi 55 dnu, jsem domluvena na vyvolavacce, ale moc se mi do ni nechce, doktorka mi doporučila inofolic jeden sacek denne, ktery beru od stredy.. Myslite, ze mam byt trpeliva, zda ms dorazí sama a nebo mam jit na tu vyvolavacku? Co ctu recenze, tak hodne inofolic chvalej, ale nikdo moc nepise, jestli mu po nem prisla dlouho zpozdena ms.. diky za odpoved 🙂

uzivatelkapetra
23. zář 2018

@beth92 no po pár dnech si nemyslím, že se účinek projeví, vyvolávačky se neboj, teda mě to nedělalo nic

nazka
23. zář 2018

@beth92 taky si nemyslím, že inofolic ovlivní příchod ms, je na podporu pravidelné ovulace..

beth92
23. zář 2018

@nazka dobre, zitra si skocim na injekci 🙂 diky

elisekkuchtik
9. říj 2018

Ahojky holky , oživuji starší téma ,snad mi někdo poradí. Chci se zeptat jak užívat Inofolic , jestli každý den 2 sáčky třeba 2 měsíce v kuse a nebo jeden sáček ? A vůbec nevysazovat i při MS ??? A je jedno kdy ho začnu brát? Díky moc za info ,nejsem moc zběhlá v téhle věcech .

uzivatelkapetra
9. říj 2018

@elisekkuchtik určitě je lepší dlouhodobě bez vynechání🙂