Jak dlouho pít čaj na neplodnost?

juliemichal
21. únor 2016

Ahojky holky,prosím jak dlouho pít čaj na neplodnost?jsou tam tyto bylinky:libeček,meduňka,hluchavka,šalvěj,kakost a měsíček. vím,že kontryhel se má pít do ovulace,tak nevím zda i tento raději mám pít jen do ovulace. 🙂 v bylinkářství mi paní říkala,že to mám pít 3 týdny a potom týden pauzu a tak to opakovat 3 cykly 🙂 mám to tak pít anebo raději do ovulace?děkuji 🙂

soyevita
23. únor 2016

@juliemichal čaj by se měl pít celý měsíc 2krát denně.Já pila jiné složení-kontryhel,měsíček,jeřáb ptačí,žebříček a tu pátou bylinku si nepamatuji.Měl to být kromě plodnosti i čistící čaj po revizi dělohy.Kontryhelový by se měl pít do ovulace,ale pokud přesně nevíš,kdy ovuluješ,tak se pije taky celý měsíc.Mě bylo řečeno pít 3měsíce a pak měsíc pauza.

juliemichal
autor
24. únor 2016

@soyevita děkuji já právě ten čaj mám pít jeden půlitr celý den 😀 jinak můžu se tě zeptat za jak dlouho ti ten čaj pomohl?děkuji 🙂 a ano mám ho pít 3 měsíce,ale prý 21 dnů v kuse a pak týden pauza a pak nanovo 😀 ten kontryhel nepiju,ten jsem měla prý pít po těch 21 dnech co bych měla ten týden pauzu od tady tohoto čaje 😀 no,ale jak se dívám tak asi mi ten čaj způsobil anovulační cyklus ☹ ovu testy stále negativní a to jsem 12DC a taky graf podle mě vypadá,že mi značí anovulační cyklus ☹

soyevita
25. únor 2016

@juliemichal Já jsem pila ten kontryhelový čaj celkem 3měsíce,srovnal se mi cyklus a poznala jsem i kdy ovuluji.Pak jsem otěhotněla,ale skončilo to zamlklým těhotenstvím.Po revizi mi lečitel doporučil čaj na plodnost a pročištění.Taky jsem pila celkem půl litru,ale jak už jsem psala tak 2krát denně.Za 2,5měsíce jsem znovu otěhotněla.Já jsem byla u léčitele poprvé v životě.Byl velice pozitivní a řekl mi,že dítě mít ještě budu.Hlavně se nestresuj,to je to nejhorší.Čajíky Ti určitě pomůžou.Chce to jen čas🙂

juliemichal
autor
25. únor 2016

@soyevita tak já bohužel ten čaj vyhodila,protože jak se dívám,tak mám skrz něho anovulační cyklus ☹ je mi s toho docela na nic ☹ u léčitele jsem nikdy nebyla a to se budeme 26.5. snažit 4 roky ☹ já jsem taky teď v lednu potratila ☹ a máš pravdu čas to chce určitě 🙂 v březnu nastupuji do nové práce,tak se moc těším a ještě se i odreaguji 🙂 tobě přeji pohodlné těhotenství 🙂

soyevita
25. únor 2016

@juliemichal Držím palečky,ať vám to co nejdříve vyjde.A ať se Ti v nové práci líbí🙂

evulina77
25. únor 2016

@juliemichal pij to tak, jak ti paní v bylinkářství poradiila, ona má nejvíc zkušeností
Jinak já pila kontryhel celý měsíc, pila jsem ho na srovnání cyklu po HA a nakonec jsem otěhotněla po 10 měsících po vysazení. U druhé dcery jsem otěhotněla po pití žaje na neplodnost 3.. měsíc užívání čaje, jak mi paní v bylinkářství předpověděla 😀

juliemichal
autor
26. únor 2016

@soyevita moc moc děkuji,jsi strašně moc hodná,snad se povede v té práci,uvidíme 🙂

@evulina77 jé tak to je moc krásné,ikdyž jsem ho vyhodila tak jsem ho pila 12 dnů další cyklus si ho zase koupím a uvidíme zda mi teda pomůže,akorát fakt nechápu ten anovulační cyklus ☹