• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho před početím přestat kouřit?

20. července 2014 
Ahoj - :slight_smile: zájímalo by mě jak dlouho před početím je dobré přestat kouřit aby to miminku nijak neuškodilo ? :slight_smile:
19. črc 2014 v 10:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cherry_cola5 to mas tezke....na procisteni organismu se doporucuji dva roky. Telo si svinstvo uklada. Jestli je to realne, tezko rict...zejmena u neplanovanych tehotenstvi. U planovaneho bych tomu dala minimalne pul roku. Ale stejne najdes nazory, ze vlastne koureni vubec nevadi, nejlepe ani v tehotenstvi a pri kojeni, takze tohle si budes muset srovnat sama v sobe.
19. črc 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alespoň rok. Je to neskutečné svinstvo, uloží se to všude v organismu, než se to vyplaví trvá to. Stejně tam ale něco zůstane. Nejlepší je nepřestávat kouřit kvůli těhotenství, ale kvůli sobě.
19. črc 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
asi ve chvíli, kdy začneš uvažovat nad tím, že si dítě pořídíš, je vhodné přestat..já kouřila, dítě neplánovala a naštěstí jsem těhotenství zjistila brzo,ale i tak jsem si vykuřovala první dva týdny těhotenství, než jsem na to přišla a fakt z toho do teď nemám dobrý pocit...ale pořád lepší, než matky, co i v porodnici nevydrží a jdou si ven zapálit, zatímco dají dítě na starost sestřičkám, to mi tak nějak hlava nebere a dokonce i kojily :-/ a pak se divily, že jim děti furt řvou a chtějí prso...no lidská blbost je nekonečná, o tom žádná, každopádně když se rozhodneš, že chceš být matkou, nese to určitou zodpovědnost, takže čím dřív přestaneš, tím lépe pro budoucí dítě :slight_smile:
20. črc 2014 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kouřila před těhu asi rok.. V květnu 2011 jsem přestala. Pohádali jsem se s přítelem..a v srpnu jsem neplánovaně otěhotněla :wink: Konec těhotenství jsem měla plné komplikací..ale pochybuju,že to bylo tím :wink:
20. črc 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odporúča sa minimálne 1 rok, hovorila o tom zdravotná sestra...
20. črc 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek