Jak dlouho se snažíte nebo za jak dlouho jste otěhotněly? 🙂

radkan91
19. srp 2017

Ahoj ženy, jelikož se začínáme s manželem poprvé snažit o miminko, zajímalo by mě, jak dlouho se již snažíte nebo jste se snažily vy. Je mi jasné,že je to velmi individuální, jen si ráda popovidam s někým, kdo je na tom stejně a třeba nám to čekání rychleji uteče 🙂

radkan91
autor
26. srp 2017

@janickazabicka myslím si,že bych mohla být cca 10 DPO, pozitivní ovulační test byl 15.8. ( minulé úterý ) a milování probehlo 14.8. a 15.8. (minulé pondělí a úterý)....

martinka1996
26. srp 2017

@radkan91 to jsme na tom hodně podobně, ja mam mit MS 6. 9. tak uvidíme, drzim palce 😊😊

radkan91
autor
26. srp 2017

@martinka1996 já mezi 1.9.-4.9. ,nemivam MS úplně přesně na den,tak také držím palce 🙂

apple_tree
26. srp 2017

@martinka1996 Tak ja neocekavam ms 7.9., tak drzim nam palce, at uz nedorazi 🙂

janickazabicka
26. srp 2017

@radkan91 aha tak relativni moznost ze se mohl ukazat duch by byt mohla ale je to hranicni, tak od testu se ovu dostavi do 24 az 48 hod takze klidne se mohla trochu zpozdit, tim padem by mohlo byt jeste brzy 😀 drzim palce at je to tam. 😀 ja mela zrejme ovu test pozitivni ve ctvrtek vecer a tuleni bylo v utery a z patka na sobotu 😀 uvidime jestli to dame jeste dnes a hlavne jak dnes dopadne ovu test. Jestli bude negativni jako vcera tak je to jasne. 🙂

janickazabicka
26. srp 2017

Tak já dnes takto. Myslím že teda ovu byla ten 16 dc. Někdy večer že bylo pozitivní 😀

radkan91
autor
26. srp 2017

@janickazabicka dělala jsem si teh.test ještě ke všemu večer,no uvidím koncem týdne,ani tak na miminko nechvatame,jen mě ubíjí to čekání a nevědomost 🙂 tvoje testy opravdu vypadají,že ovulace proběhla po 16 DC,mohli byste mít velkou šanci 🙂

janickazabicka
26. srp 2017

@radkan91 no bude to muset stačit protože i kdybych dělala cokoliv s manzou dnes ani nehnu 😂😂 jelikož už ho přes týden bolí v krku Dobrane antibiotika a stále nic. Jsem zvědavá co z toho bude. Jak já bych mu ráda pomohla ale nevím jak.
A nevíš jak je to s bazální teplotou zkusila jsem ji teď změřit včera 36,2 a dnes 36,5 😊

radkan91
autor
27. srp 2017

@janickazabicka tak ve vašem případě by to mohlo i tak stačit,ať ho chudáčka neodrovnas😀 teplotu vůbec nemerim,ani se v tom neorintuju,takže to neporadím....

janickazabicka
27. srp 2017

@radkan91 jasny a ted uz by bylo stejne na nejake oplodnovani pozde, takze pohoda. 2 zasadni stouchy probehli a to je dulezite 😀 mam takovy pocit ze kdyz teplota klesne tak ovulace probehla nebo probiha, ale sama moc nevim. Jdu to prosict nekam 😀

radkan91
autor
28. srp 2017

@janickazabicka já kdybych si měla ještě ke všemu měřit teplotu, tak už se z toho vážně zblázním, dnes se mi celý večer zdálo, že jsem se dovolovala vedoucího, jestli si můžu v práci odskočit do města, že si něco potřebuju zařídit (chtěla jsem si jít koupit těh. test) no pak jsem si ho udělala a byl pozitivní, ale byl to jen sen :D

janickazabicka
28. srp 2017

@radkan91 hele sny nepodcenuj, me se minuly rok v zari zdalo, ze jsem si na parkovisti pred penny marketem udelala tehu test a taky na me vyskocili // a za tyden na me opravdu vykoukli 😀 bohuzel mimi odeslo, takze byla plna reka slz. Ale nedalo se nic delat. Takze na sny ja verim a nebo to treba byla jen nahoda, tezko rici 🙂

radkan91
autor
28. srp 2017

@janickazabicka dobré místo na testování :D věřím, že to muselo být těžké, když to nakonec nevyšlo....já si dělala další test včera ráno a tak trochu mi přišlo, že tam něco vidím, ale spíš jsem to tam jen chtěla vidět, zítra ráno zkusím zas, ale moc tomu nevěřím, břicho už mě začíná bolet jako před MS, ale co, chce to pozitivní přístup, není to závod, až bude ten správný čas, miminko přijde 🙂

janickazabicka
28. srp 2017

@radkan91 to mas pravdu. Jak to ma prijit prijde to 🙂 jen doufam ze nas cas prijde uz brzy a budeme se tesit z rostouciho briska.
Taky jsem mela takove stavy kdy jsem videla neexistujici 😀
Drzim moc palecky at to neni haluz 🙂

radkan91
autor
30. srp 2017

@janickazabicka děkuji ti za několik řádek, co jsme si společně napsaly, na tuto stránku již nebudu chodit, sice je někdy užitečné, přečíst si názory druhých a někdy je i příjemné, mít své starosti s kým rozebrat, ale z druhé strany mě vše okolo plánování miminka začalo poměrně dost stresovat a tak jsem si řekla, že chci žít normálním životem jako před tím, než jsme začali na miminku pracovat, předtím jsem opravdu každý den na tuto stránku nechodila, myslím, že potřebuji od všeho okolo snažení se o miminko upustit, jinak bych se z toho asi zbláznila, nechci se těmito tématy každý den neustále zaobírat, prostě až to přijde, tak to přijde 🙂 Přeji ti, ať se vám brzy zadaří a vše vychází tak, jak má🙂.........

hanulenova
31. srp 2017

Přidávám se do diskuze. Včera byl manžel na spermiogramu a nedopadl moc dobře. 114 mil spermií sice dost, ale pouze 10% progresivních. No budeme brát vitamíny, a co půjde a snad ty kluky trochu pošťouchneme. Snažíme se zatím 4. měsíc. (Doktor ho poslal na spermiogram, protože když byl malý měl nesestouplá varlata).

dyslovka
21. pro 2017

2 roky a nic..asi to tak ma byt 🙂

beruda
21. pro 2017

U první dcery dva a čtvrt roku, u druhé rok a půl, nakonec jsem podruhé otěhotněla díky IVF,

misa1106
21. pro 2017

V červnu jsme měli svatbu a řekli si, že tomu dáme volný průběh, v září jsem začala hlídat plodné dny a v lednu se zařadilo🙂

janakolikova
12. dub 2022

První dítě téměř hned, na druhé jsme si počkali celých 9 měsíců. Už jsme ani nedoufali.