Jak dlouho se snažíte nebo za jak dlouho jste otěhotněly? 🙂

radkan91
19. srp 2017

Ahoj ženy, jelikož se začínáme s manželem poprvé snažit o miminko, zajímalo by mě, jak dlouho se již snažíte nebo jste se snažily vy. Je mi jasné,že je to velmi individuální, jen si ráda popovidam s někým, kdo je na tom stejně a třeba nám to čekání rychleji uteče 🙂

babanci
24. srp 2017

@frndafrrr Přesně tak. Když to nejde, je to na houby a když to jde naopak moc lehce, tak taky nic moc. Já jsem vlastně celý život bránila otěhotnění a navzdory tomu mám 3 děti. 🙂

jusinka
24. srp 2017

Přesně jako většina holek.. Když jsme chtěli, nešlo to.. První syn je narozený v roce 2010, ale chtěli jsme ho od roku 2004 :/. Další dcera 2013 a poslední, neplánovaný syn je 2015 :D. Však to půjde..

frndafrrr
24. srp 2017

@biedronca kéž by to šlo...
@babanci Jo člověk si nevybere...nejsem věřící, ale někde je to zapsaný jak a co bude...ikdyž se nám to někdy nelíbí....

janickazabicka
24. srp 2017

@kikwita Ja to prave mela v pohode do 15 dc jsem mela ovu a do 30dc cely cyklus, ale minuly mesic nevim vubec proc se mi to najednou takhle posunulo ☹ a bojim se bojim ze tento mesic to bude podobne.
Jinak taky piju fertipronu ale zda se mi jako by mi to ona snad posunula, ja ti nevim. Doporucovali mi ten drmek tak jsem chtela vedet zkusenost jestli nekdo nema.

kikwita
Autor odpověď smazal
Zobraz
martinka1996
24. srp 2017

@janickazabicka ja dělám fitness trenerku a minulý rom před vánoci jsem toho měla fakt moc a celý cyklus se mi rozhodil, pak jsem pila kontryhel i drmek a dalo se to potom nejak do kupy😊

veronika861
24. srp 2017

Já otěhotněla vždycky na přání.no co jsem po potratu v dubnu tak už to nejde☹

dzogobela
24. srp 2017

Pul roku 🙂 ale mela jsem rozhozeny cyklus, byla jsem bez MS, jakmile prisla MS sama, hned jsem otehotnela.

mabendov
24. srp 2017

nám se povedlo po asi 5. měsících... Přišlo mi to tehdy strašně dlouhé, ale když vidí člověk příběhy ostatních, tak si asi můžu gratulovat, že to bylo vlastně celkem rychlé 🙂

achjonetusim
24. srp 2017

První dítě na první pokus, druhé přes dva roky.

janickazabicka
24. srp 2017

@kikwita prave ze jsem nebyla vubec nemocna, mozna ze jsme byly na dovolene na horach, tak asi ten horsky vzduch 😀
@martinka1996 aha tak to rada slysim a ten drmek muze se brat kdykoliv a nebo od 1 dc?

janickazabicka
24. srp 2017

Holky včera úplně bílo a dnes už takhle 😀😀😍

kikwita
Autor odpověď smazal
Zobraz
janickazabicka
24. srp 2017

@kikwita jj taky jsem si říkala. Jen je to fakt záhada. Včera úplně bílo a dneska už poloviční úspěch 😀😀 a co ty jak si na tom. 😊

kikwita
Autor odpověď smazal
Zobraz
brrbrr
25. srp 2017

My se snažíme už přes 2,5 roku. Nyní jsme ve fázi 1. IVF. Koukám, že tu většina holek píše, že se podařilo skoro hned,ale bohužel si myslím, že je to tím, že MY, co se jim nedaří a už víme čím to je,tak už málokdy jdeme na tyto diskuze. Já jsem tu jen náhodou ze zvědavosti. Samozřejmě každému přeji, aby mu to vyšlo, tak jak si přeje,ale bohužel z okolí i tady z koníka vím,ze tich co mají problém a nedaří se jim je stále víc a víc. Stačí nakouknout do jakékoliv skupiny například o IVF. Nezbývá nic než doufat,moc se tím nestresovat a po delším neúspěchu to řešit s lékaři.

kikwita
Autor odpověď smazal
Zobraz
apple_tree
25. srp 2017

@brrbrr Tak drzim moc palce, at vam to vyjde. My se snazime od unora a mam v planu nas objednat na vysetreni v lednu, pokud se do te doby nezadari. A jak rikas, znam spoustu paru v mem okolik, ktere musely podstoupit IVF.

lulu_8
25. srp 2017

@brrbrr taky tak, 2,5 roku to bude ted v zari. Otehotnela jsem hned ve 2.cyklu, ale potrat, a od te doby ani tuk. Problem mame ve spermiich. I nas ted ceka podzim s CARem. Tak snad bude pro me i pro Tebe tenhle podzim uspesny!

91katka
25. srp 2017

Abych začla trochu od začátku. V prosinci 2016 jsem vzala posledni HA, takže od ledna vlastně nic neberu. V březnu jsem zjistila, že počítat plodné a neplodné dny při nepravidelné MS je prakticky ztráta času, tak jsme to s přítelem "neřešili". Žádný kondom a pod. jsme nepoužívali, protože, co si budem povídat... 😀 a tak jsme tomu nechali volný průběh. V dubnu jsem šla na gyndu na prohlídku a zavedli jsme tady to miminkovské téma. Tam jsme zjistila, že minimálně 6 měsíců, než se tělo upraví a bude vůbec nějaká šance otěhotnět, že spíš až tak do roku od vysazení HA. No a v červnu jsem zjisitla, že jsem v 6tt. Dneska jsem v 15tt a vlastně je absolutně neplánované, spíš flegmaticky počaté. Na druhou stranu nám to mrně zkřížilo plány, protože chvilku po narození jsme se chtěli brát, takže svatba se odkláda 😀 Možná je to tím, že jsme mimčo neřešili a prostě to dělali, jak jsme chtěli nebo nechtěli. A jen taková zajímavost - v měsíci početí jsme spolu byli jenom jedenkrát (málo jsme se viděli atd atd), takže vlastně hlauz, jak sviňa 😀
Jinak přeju, ať se vám to podaří v jakékoliv době a jakýmkoliv způsobem 🙂

dzogobela
25. srp 2017

@91katka my v mesici otehotneni dokonce jen jednou 😀 a jinak, ze trva pul roku az rok, nez otehotnis po vysazeni HA, je blbost 😉 znam nekolik pripadu, kdy zena otehotnela hned v prvni cyklu a i doktorka mi rikala, ze telo se nijak cistit nemusi...

janickazabicka
25. srp 2017

@kikwita tak to je dobre hlavne ze dorazila, ja se na testik chystam za chvilku tak doufam ze tam bude neco hezciho nez vcera 😀 a mam objednanou novou zasilku dneska vecer 😀
Tak to je super ze to mas tak zmaknute, ja si v tomhle nejsem nikdy jista 😀

janickazabicka
25. srp 2017

@kikwita tak mrkni na mě a jsem zase v rozpacích 😂😂😱😱
Vždy je to kolem 15 hod takže včera asi musela ještě zesílit.

kikwita
Autor odpověď smazal
Zobraz
janickazabicka
25. srp 2017

@kikwita to je dobre těch není nikdy dost 😂😂 zkusím mám tam ještě 3 testy. Takže pohoda 😀

smardik
25. srp 2017

první syn od 1.1 jsem nebrala HA a 25.10 se narodil,druhý syn jeden pokus, pak jsme si to rozmysleli, že ještě počkáme, já si nechala napsat prášky a čekala na MS, no a to čekání na MS mělo v lednu už 7 let

radkan91
autor
25. srp 2017

@biedronca ahoj,to jsme na tom podobně 🙂 já si dnes test udělala (i když jsem si je zakázala dělat dřív,než v případný první den vynechání MS,ale prostě jsem to nevydržela) a vyšel mi negativně,do MS mám ještě týden, možná týden a 3 dny,takže buď je ještě brzy nebo se prostě nezadarilo...

janickazabicka
25. srp 2017

@radkan91 ja si myslim nehazej flintu do zita, podle me je to opravdu jeste hodne brzo, vis zhruba kolik si DPO?

hanulenova
25. srp 2017

Snažíme se o 1. Miminko.
Zatím 4. měsíc a nic.

verunka11221
25. srp 2017

1.tehu po 15mesicich
2.tehu po 4mesicich bouzel to nedopadlo
3.tehu na poprve a snad to dopadne dobre.