Jak na kluka?

krmv
26. pro 2014

prvni ditko mame holcicku po iui a druhe se nam zatim nedari,tak nevim zda taky nepujdemd3 na iui a poradite,jak na chlapecka kdyztak.dekuji

berenika39
26. pro 2014

@krmv Máš zvláštní otázky🙂. Kdyby někdo věděl skutečně, jak na chlapečka (holčičku), tak by měl Nobelovku. Pohlaví nejde reállně ovlivnovat, využívá se té možnosti při IVF, kdy je genetická vada vázaná na jedno pohlaví, ale že by někdo uměl říct, jak udělat kluka a jak holku, tak to na 100% není možné. Je určitá pravděpodobnost, jsou babské rady, jsou pověry, ale reálně to nejde. Hrozilo by zneužití 😠

ava
26. pro 2014

myslím, že člověk by měl pokorně přijmout děťátko jakéhokoliv pohlaví, obzvláště pokud má problémy s otěhotněním!

kackaxno1
26. pro 2014

Proč je potřeba mít "páreček" ? Obzvlášť, pokud je ta cesta k miminku delší, tak nechápu ještě nějaké vybírání pohlaví ..

marecekavendulka
26. pro 2014

Promin,ale takhle se rouhat...resis hlouposti. Ale slysela jsem,ze holcicky jsou z cerstveho materialu a kluci z ulozeneho😀 nebo naopak?😀

ostravacka999
26. pro 2014

Zajímavé, že se vyjadřují ty, které mají kluka a holku, že to je jedno 🙂 Jedno to je, ale znám dost ženskcýh, které po klukovi opravdu hodně toužily po holčičce, ale to jsou asi jiné případy 🙂 A tím pádem zcela chápu paní, že by ráda chlapečka. Přece se nerouhá, ale přeje si - a přání není rouhání a nebo ano?

krmv - zkus babske rady, ale jak jiz tady padlo, nic neni 100%ni. Hlavne, at se Vam zadari a vse dobre dopadne 😉

vkkc
26. pro 2014

My asi umíme jen kluky (čekám třetího), tak můžu případně zapůjčit manžela 😉))

krmv
autor
27. pro 2014

dekuji vsem i tem co maji potrebu vse komentovat negativne. to ze si prejeme chlapecka neni rouhani a manzel by byl rad kdyby mel partaka na fotbal treba.ja chtela jen ty babske rady treba. a to vite,ze budeme radi za kazde mimi tj.jasne.

lenicka07
27. pro 2014

@krmv nám se syn povedl v době ovulace, řekla bych že to bylo přesně v ten moment, neboť jsem měla silnou ovulační bolest, která krátce na to úplně přešla

thesun
27. pro 2014

holky holky,... babské rady, ovulace... vše je s prominutím hovadina! chromozom pohlaví nese partner a to na 100%! takže to, v jaké fázi ovu atd je prostě blbost!!!! .... některé statistiky říkají že muži v určitém věku spíš produkují holčičky a v jiném věku zas kluky... ale co je na tom pravdy to fakt netuším.

nonacek
27. pro 2014

@krmv také bych rada vedela jak se dělají holčičky? Ale mužů říct,že i když někdo tvrdi ze před ovu je holčička ...
sexovali jsme od ms do ms , když my nahodně ginekolog řekl ze mam ovulaci tak i když vím ze s ovulace jsou prý kluci tak i přesto jsme to pojistili a teď jsme v ocekavani😉😉😉 Ale jakého pohlaví?? to nevím šéfoval i jsme před ovu a i v ovu😆😆😆 😀

nonacek
27. pro 2014

chtěla jsem napsat ze jsme sexovali před ovu...... a i po....😉😉

apollonka
27. pro 2014

Ahoj ja nikdy pohlaví neresila treti tehu bylo neplanovane..narodil se chlapeček..a ted při planovani čtvrtého jsem chtěla zas chlapecka aby to bylo dva a dva a zatím to na kluka vypadá uvidíme po porodu ale na 99% kluk prý 🙂 no a jedine co jsem udělala je to ze sem merila bt a když sem viděla ze mam ovu tak ten den jsme se posnazily 🙂 a vyslo to ale je to fakt o nahode..tohle je ale dle mého nejvíc spolehlive na ovlivnění pohlaví.spermie s chromozomem muzskym jsou rychlejší ale vydrží mene a zenske pomalejší ale vydrží třeba 4 dny..

rousse
27. pro 2014

Já jako biolog řikám, že to neovlivníš - hlavně by mě to nenapadlo ani řešit. Ale moje máma taky chtěla páreček, takže když začali řešit s tátou druhý dítě v 90. letech (já jsem starší), tak někde v rádiu slyšela rozhovor s nějakým pánem, který tvrdil, že to jde a postavil si na tom živnost. Máma ho kontaktovala a nevím, jakým podílem je to náhoda (přeci jen šance úspěchu je 50:50), ale fakt můj mladší sourozenec je brácha🙂 Ten pán tehdy chtěl znát všechny možný i nemožný údaje a "vypočítal" přesný termín početí na den - o to pikantnější bylo to, že táta kvuli tomu musel zdrhnout z manévrů a málem to nestihl....ale pokud je to ještě v rámci IVF, tak si myslím, že člověk musí být rád, pokud se zadaří a embryo se udrží - ne tak ještě řešit kluk nebo holka🙂

slunicqqo
27. pro 2014

nám to vyšlo první holka , druhý kluk, holka zkoušeli jsme každý den , hned po ms, kluk - koupila jsem si ovulační test a jak vyšla ovulace, zkoušeli jsme jen dva dny a vyšlo to

nonacek
27. pro 2014

@rousse Já jsem teď 5 tt a sexovali sme od ms až 1 den po ovu. pohlaví teď spíše reším kvůli zvědavosti.... ale zajímalo by mne kolik z vás věří na ovlivnění pohlaví miminka podle ovulace?? a Komu to vyšlo? nevyšlo? a co vam vyšlo?

nonacek
27. pro 2014

@slunicqqo a u ty holčičky ste sexovali od ms a i v den ovulace?

jija
27. pro 2014

U nas obe deti pocaty v den ovulace a jednou kluk a jednou holka🙂 a od sebe jsou rok tak ani vek v tom nehral roli🙂
@krmv myslim, ze kdyz pujdes na iui tak nepomuzou ani babske rady holt zalezi na tom jakou budou mit ruku doktori

terezapetrova
27. pro 2014

@ostravacka999 to už tak tady bohužel někdy bývá, na něco se zeptas a hned jsi "sprdnuta" z několika stran a většinou se jedna i o samé lidi se mi trochu zda , ja taky nechápu proč by někdo nemohl mít aspoň praní ohledne pohlaví 🙂

akmitaf
27. pro 2014

tak já myslím, že přát si může každý. Na tom není nic špatného. No mě říkali, že nej babská rada je holčičky dříve a kluky na čas. Prý spermie nesoucí gen info. o holčičce žijí déle ale plavou pomaleji, na opak ty chlapecké letí rychle k cíli, ale dlouho nevydrží, ale opravdu si myslím, že je to vše jen náhoda. Budu držet pěsti

slunicqqo
28. pro 2014

nonacek jo hned od toho co mi skončila ms, každý den až do dne kdy měla přijít další ms a to jsem si dělala test, u obou dětí nám to vyšlo hned a dobře naplánované, manžel chtěl obě děti ryby tak je má 🙂 navíc u malého ten měl termín 22.2. a byl přesně na termín kdyby byl o dva dny dříve tak není ryba, 21.2 mi začli kontra a 22.2 se narodil, a to jsem byla v 31.tydnu v nemocnici a myslela jsem, že porodím předčasně

nonacek
28. pro 2014

@slunicqqo hm.... tak jsem zvedava jestli s toho Já budu Mít také holčičku ? ale hlavně ať je mimi zdrave

sasui01
28. pro 2014

@krmv byla jsem také tak troufalá, že jsem si přála určité pohlaví. na netu jsem toho našla spoustu, ne že bych všechno dělala do puntíku (něco bylo fakt příliš - jako skladovat semeno zakápnuté citronovou šťávou :D) a můžu říct, že máme přesně to opačné pohlaví :D:D:D i podle čínského kalendáře nebo jak se jmenuje :D

nonacek
28. pro 2014

@sasui01 a to jsi také zkoušela podle té ovulace?

nissi
28. pro 2014

No říká se, že spermie nesoucí kluky, jsou rychlejší, ale také rychle hynou. Kdežto děvčátkové spermie jsou zase odolnější, tedy v našem nepřátelském prostředí vydrží déle. V praxi to znamená: pro chlapečka - v době ovulace sexovat třeba i 3x denně, pro holčičku: je to jedno, těm stačí v době ovu 1x za 3 dny
Co je na tom pravdy nevím. Ale je fakt, že když jsem tak sondovala u těch, co mají kluka, tak to +- vycházelo. Až se budem snažit o druhé, prubnu to. Teda pokud můj muž na to přistoupí. Zas honba za klučinou není nijak prioritní. Teď budeme mít holčičku a protože už to bylo v době, kdy jsme měli hodně práce i starostí, tak ta frekvence nebyla zas tak vysoká.

nonacek
28. pro 2014

@nissi takže podle tehle teorie když někdo chce kluka musí Mít sex jen v den ovu a po ni a co když sexujete každý den....? chyti se tam ty co tam přílitnou v den ovu a nebo je předběhnou ty co už tam jsou z předchozích dnu? holky my sme ale zvedavi 😀

nissi
28. pro 2014

@nonacek No to nevím. :D My máme holku a tohle jsem četla na hodně fórech. :D

martinka24
28. pro 2014

ten můj říká zezadu, nahoru a doprava :D

sasui01
28. pro 2014

@nonacek i pidle ovulace. 🙂 proste asi to fakt nejde naplanovat. Ale slysela jsem o nejake metode kdy se upravi jidelnicek muze a ta udajne funguje.

nonacek
29. pro 2014

@sasui01 Já chtěla holcicku a tak sme zkoušeli 3 dny před ovu. a nikdy sem ne otěhotněla 😩
tak sem se nato vykašlala a rys lili jsme to i o den ovu. a sem tehu tak pátrám ale stejně nic nevipátrám.. milovali sme se každý den od začátku cyklu až po 1 den po ovulaci

dechovi
5. led 2015

Holky ani u nas ani u kamaradky rekvence sexu nebyla vysoka a mame obe kluka. Moc jsem si a i ted preji holcicku 😉 Obdivuji ty co se miluji kazdy den.