Jak na kluka?

krmv
26. pro 2014

prvni ditko mame holcicku po iui a druhe se nam zatim nedari,tak nevim zda taky nepujdemd3 na iui a poradite,jak na chlapecka kdyztak.dekuji

nonacek
6. led 2015

@petrikaaa určíte zkusím,ale nemusí to byt ranní moč?

nonacek
6. led 2015

@nessik jeee,kéž bys měla pravdu🍀
určíte Dam vědět,až to budu vědět😉

vendullka
6. led 2015

Tak my máme chlapečka a otěhotněla jsem den před MS...Kdo by to řekl 🙂

renes3
6. led 2015

@krmv jak už se píše výše.....klučičí spermie jsou rychlejší ale nevydrží a holky pomalejší,ale vydrží....nejlepší bude doml.se s dr.ať ti hlídá ovu a řekne kdy na to skočit. Kámoška to tak udělala a mají kluka dlouho jim to nešlo,ale dr.jim takhle pomohl😉 a vyšlo to napoprvé

amazonka.k
6. led 2015

@petrikaaa Normálně, to je taková ptákovina, že to snad budu muset zkusit 😀

amazonka.k
6. led 2015

@petrikaaa Tak nic nepěnilo 😀 A to pozor, jsem přesvědčená, že můj manžel a jeho příbuzní neumí dělat nic jiného než kluky, doposud tomu tak bylo, tak to jsem teda zvědavá, dám Vám vědět jak ten pokus dopadl a jestli to fakt funguje 😀

nonacek
6. led 2015

@amazonka.k tak ja pojedu speciálně do obchodu pro tu sodu a pak dam vědět...😉

petrikaaa
6. led 2015

@nonacek ne nemusi byt ranní moč🙂

petit_grisu
6. led 2015

My jsme "vyráběli" kluka cíleně a vyšel. 😀 Používala jsem ovulační testy a jakmile byly 2 čárky, pozitivní, počkali jsme do druhého dne a "vlítli" jsme na to. 😀

nonacek
6. led 2015

@petit_grisu tak to ti gratuluji👍
Já bych chtěla holcicku a jistili sme to denně ,no otěhotněla jsem ,ale co v to mim bříšku skrejvam??
Nevím,ale hlodámě zvědavost.😆😉

svetlanap
14. led 2015

zkuste zadat do vyhledavače pohlaví podle Plzáka, vyjede tabulka a spočítá se, kdy to bude kluk -holka- nebo xterčata 🙂 nevím jak komu, ale zadala jsem to tam spíš jen ze srandy, když už jsem byla těhu a vyšli mi dvojčata - potvrzeno lékařem po 10tt jedno mimčo zmizlo, tak nevím 🙂

radka137
18. únor 2015

holky jak vám dopadly ty pokusy se sodou?
Jenom tak ze zvědavosti 😅

osicenka
18. únor 2015

Nám vyšel chlapeček v měsíci, kdy jsme se milovali snad každý den 😅 Takže těžko říct, co to ovlivnilo, ale druhé bych si přála holčičku, ať si vyzkouším oboje, ale i když bude další chlapeček, tak to bude skvělý 🙂

amazonka.k
18. únor 2015

@radka137 Já budu snad vědět za tři týdny, potom napíšu 🙂

jita_k
20. únor 2015

Ahoj holky, tak většinou je tohle "snažení" postavené na tom, že spermie nesoucí holčičí chromozom XX mají delší životnost, ale jsou pomalejší a klučičí spermie s chromozomem XY jsou rychlejší, ale umírají rychleji. Takže pokud je početí co nejblíže ovulaci nebo těsně po ní, tak je větší TEORETICKÁ šance na kluka. Tady je pro názornost jedna těhotenská kalkulačka, podle které to můžete zkoušet 🙂
http://tehotenstvi.podivej.cz/tehotenska-kalkul...

luciky
27. únor 2015

ahoj holky, přidávám jeden odkaz jak na vytoužené pohlaví http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?f_...

jinak test se sodou jsem četla obráceně bublá holka, nic kluk

a pohlaví podle plzáka je jediný výpočet, který mi správně tipnul obě děti, je tam tedy potřeba fakt znát přesný datum početí, což při každodenní souloži a nezjišťované ovulaci moc dobře nejde 😎

kristyna90
27. únor 2015

Ahoj holky, nevim co je na tom pravdy.. rikala mi to jedna znama radi to hodne znamym.. ze pry je to o aktivite.. pokud chcete holcicku tak musi byt aktivnejsi chlap a pokud chlapecka tak musi byt aktivnejsi zena. Nevim co je na tom pravdy, tento rok jsme u nas v rodine otehotnely 4.. schvalne jsem si delala pruzkum kdo byl aktivnejsi.. ja cekam chlapecka a pri "vyrobe" jsem byla aktivnejsi.. braska ceka dvojcatka kluky a taky byla jeho pritelkyne aktivnejsi... sestrenka ceka holcicku kterou si vyrobil jeji pritel a druha sestrenka taktez🙂 mozna je to jen haluz ale i u vetsiny lidi mi to tak sedelo.. tak priste zkusime holcicku🙂 ale na to je casu dost🙂)

zuzik22
28. únor 2015

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? 🙂Aktuálně miminko neplánujeme-jsem čerstvě po porodu ( 2.druhá holčička), ale do třetice bychom chtěli zkusit chlapečka. Tak abych měla dostatek času získat různé "návody" 🙂

zikisek
9. dub 2015

Já tě chápu, ráda bych kluka..Moji rodiče chtěli kluka a mají dvě holky a velmi touží po klukovi, takže částečně tlak ze strany rodiny, částečně MOJE chtění...My chceme kluka a hodlám vyzkoušet první poslední babskou radu :D když to bude stejně holka...nu což, hlavně že bude zdravá 🙂

anjelita
9. dub 2015

Pohlavi miminka urcuje spermie. Takze staci chytit za ocas tu, ktera nese klucici chromozom Y 😀 Je to taky o zivotnosti tech spermii. Klucici zpravidla umiraji brzo oproti holcicim, takze pokud se trefis do ovulace, mas vetsi sanci mit kluka, ale pravidlo to neni.

zuzik22
9. dub 2015

Holky a neuvažovali jste o tom, nechat si udělat horoskop, kdy počít holčičku/ kluka? Vyšlo to některé? 🙂

tatko_smolko
13. dub 2015

ahojte, holky tak trosku som si tu precital par vasich inzeratov a myslim si ze kazdy par by si mal vazit to ze mozu mat zdrave deturence a to ci to bude chlapec ci dievca je si myslim ze v rezii nahody statistiky ale hlavne prirodnych zakonov lebo my to tak trocha pride ako robotizovana cinnost na deti ... kedze som chlap co by som Vam aj mozno poradit snazte sa aj svojich chlapov pochopit a podrzat nie vzdy je ta idealna prilezitost na to aby sme sa s Vami vecer v postielke maznali .... nevravim ze sa to neda vyriesit ale tlacit na pilu sa neoplati..... tak vam drzim palce a hodne zdaru 😉