Jak stále nemyslet na to, že se nedaří otěhotnět?

pincik
9. kvě 2012

Hodně lidí říká, aby se nemyslelo na to, že se nedaří otěhotnět, aby se na to žena nesoustředila a tak. Jak to děláte?!?!?! Čím dýl se nedaří, tím víc na to každý měsíc myslím ☹ Myslíte, že to udělá opravdu tolik? Jak to máte vy?

pincik
autor
18. kvě 2012

@petruskaaa Tak teď na to myslím ještě víc. Mám pocit jako bych byla těhu. Mentsruace ještě nedorazila, ale vím, že určitý příznaky můžu připsat spožděné MS, ale nikdy jsem to neměla v takové míře. Mám pocit jako bych si to už vsugerovala, protože to, že bych byla těhu si neumím ani představit 😕

petruskaaa
18. kvě 2012

@pincik No sam...chodím na gyndu do FN v Hradci a dřív to dělali i přímo tam,ale teď už ne,tak že když mi doktor doporučil IUI,napsal mi žádost do Sanusu (to je jediné CAR v Hradci),hned jsem si tam došla,rovnou mi dali Ovitrelle a asi za 3 dny jsem šla rovnou na IUI.A na kontrolu jsem šla zase ke svýmu doktorovi do nemocnice,sám si mě pozval,on po mě nechtěl abych přešla do Sanusu a já to taky nechtěla,tak jsem to neřešila...

pincik
autor
18. kvě 2012

@petruskaaa Tak to pak vyřeším až v Iscare. Doufám, že to půjde 😉 Děkuju 🙂

rehonka
20. kvě 2012

Přidám do diskuze svůj příběh o síle psychiky... 6 let se snažíme o miminko. Máme za sebou 12x IUI, 2xIVF, 1x KET. jedno IVF skončilo v 5tt SP. To se stalo letos v lednu... A tak jsme si říkali.. Ok, je to smutné, ale co už... V létě se na to vrhneme znovu... Nemysleli jsme na to... Začali jsme stavět dům, věnovala jsem se všemu jen ne přípravám na mateřství a po šesti letech jsme počasi v březnu přirozeně... Sice to skončilo tento týden UPT v důsledku těžké VVV, ale pravdou je, že k početí došlo a to je důkaz zázraku psychiky.... Ono je ale velice těžké najít něco, co zaměstná a odpoutá myšlenky... Protože sama vím, že přirozeně jsem měla chuť na sex hlavně v plodné dny a vlastně jsem v okamžiku orgasmu myslela jen na jediné........
Držte se holky!!!

sorei
22. kvě 2012

Ahojky holky, tak to by zajímalo i mě .... 🙂 pokud Vám to nevadí, ráda se připojím a přečtu si nějaký ZARUČENY RECEPT 🙂

pincik
autor
23. kvě 2012

@sorei Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo tu myšlenku nemůže dostat z hlavy 😀 Mezi jedním z receptů tu bylo i omezení koníka 😅

sorei
23. kvě 2012

Tak já se tady naopak odreagovávám 😀 ale já fakt nevím,já jsem vždycky hrozně jakože nad věcí a v pohodě ... a natěšená jak tentokrát joooooo a pak dorazí mrcha a srším bleskama 😠

denousek
23. kvě 2012

holky neco vam reknu...nemyslet na to je jen babska povidacka ono to jinak nejde a at na to myslite nebo ne stejne to dění neovlivní takže klidne na to myslete... ono to stejne nejde si řict nemysli na to !znam to!druhyho syna jsme nemohli počit 13mesicu!!! az pak se povedlo zašla jsem si na kraniosakrálni terapii do šternberka pani se ráda stara prave o ženy co nemuzou otehotnet...doporučuji vsem!!po 13m a jednom mimodeloznim jsem naslednou ovulaci po jeji navsteve otehotnela! nevim odkud ktera jste ale treba by vam takova nejaka terapie pomohla i ve vasem okoli .. ja jsem tomu fakt neverila doporucila mi to prave taky jedna zde na mk ze ji to pomohlo kdyz jsem ji pak napsala ze me taky nemohla tomu uverit!!

pincik
autor
23. kvě 2012

@sorei Tak já jsem si ze začátku taky říkala jak jsem nad věcí a pak jsem byla stejně nešťastná, když dorazila MS.
Ale tenhle měsíc už nedorazí!!!! 😀

Doufám...... 😉

sorei
23. kvě 2012

@pincik -samozřejmě zakážeme jí to nejmín na rok a půl 😀 😀 😀 😀 😀

sorei
23. kvě 2012

@denousek - prosímtě a to je co za léčbu ????

denousek
23. kvě 2012

@sorei hej ono to nejde slovama ani říct,pripadla jsem si jak u nějaké šamanky 😀 tady ta pani v tom šternberku byla prej driv i psychoterapeutka takze dáva svoje zkušenosti dohromady..byla jsem u ni 2 hodiny a citila jsem se luxusne..ležíš a relaxuješ a ona ti odblokuje mysl a pak třeba organy co jsou nejaky špatny-u me to byl prave spodek tak nade mnou nejaak mavala rukama 😀 jednu chvili kdyz jsme si povidali já jsem lezela zavreny oči a mela jsem mluvit o svych pocitech normalne jsem se tam i rozplakala no nestíhala jsem ze sebe byl to strasne zvlastni pocit a blbě se to vysvetluje a ještě hur se tou věří ,ovšem vim že p 13m se zadarilo prave po tehle terapii byla jsem uz ochotná zkusit vse vsak o nic nešlo...jsem si rikala bud to vyjde,nebo ne nemam co ztratit,práve naopak..

kaeth01
23. kvě 2012

holky na tuhle diskusi sem narazila opravdu nahodou, nikdy sem nemela problem otehotnet.. ale chtela bych se vyjadrit k @denousek a jejimu poslednimu prispevku.. je to poprve co nekoho slysim zminit slovo kranio v cechach.. mam s tim dobrou zkusenost ze zahranici kde se to doporucuje napr novorozencum mimojine teda - jak jsou v tech briskach zkrouceni tak kolikrat maji zablokovane nervy a neco je boli a tlaci.. kranio tyhle veci pomaha odstanovat.. ja na tom byla s prvni dcerkou taky.. nemely jsme vyrazne problemy - takze nic proti nicemu.. ale znam maminky co na tom byly s mimiskama a pomohlo jim to odbourat treba reflux..
nerikam ze to neni alternativni zpusob - je! a clovek tomu musi asi i verit a ne tam jit zablokovany.. ale za me se pridavam k denouskovi ktery jak pise, neuskodi to a kdyz je clovek zoufalej a chce zkusit i nemozne - tohle je krok dobrym smerem, nez do sebe zacit tlacit nejake leky..
vsem vam drzim pesti!! uprimne..

ps prvni dcera byla poradny urvanec a u te pani vydrzela temer hodinu lezet, nechat se sebou cvicit a ani nemnoukla!! ona ji lehce hladila po zadech a nebo jen nad ni.. obcas ji jakoby "masirovala" ve vzduchu.. kazdopadne to byl prijemny zazitek i pro me :o) a mala byla fakt spokojena jak zelvicka!

denousek
23. kvě 2012

@kaeth01 dekuji ti 😉 😉 😉 já jsem moc vděčná že jsem tam šla ta paní i moc pomohla a díky ní mám ted svýho Matyáška.. bylo mi u ní moc příjemně.. 😉

pincik
autor
23. kvě 2012

@kaeth01
@denousek
Já jsem na tohle asi ještě nedozrála. Mám pocit, že bych tam spíš šla s tím blokem, že tomu nevěřím. A pak to asi moc nemá cenu. Možná časem 😕 Ale chápu, že to může opravdu pomoci! 🙂

denousek
23. kvě 2012

@pincik taky jsem tam sla s tim ze tomu neverim 😀 ale fakt jako 😀 delala jsem si z toho jeste prdel a ono to vyslo to jsem teprve hledela... no furt lepší nez sedet na prdeli a nedelat nic.. 🙄 😝

pincik
autor
23. kvě 2012

@denousek Myslím, že nejdřív zkusím to IUI a pak kdyby mělo dojít na IVF zkusila bych i něco alternativnějšího 😉

denousek
23. kvě 2012

@pincik no zkusila bych to před zásahem lékařů ale je to na tobe samozdřejme.. o nic nejde jen si lehnes ...

denousek
23. kvě 2012

@pincik a jak se dlouho snazite?

pincik
autor
23. kvě 2012

@denousek Když já těmhle druhům léčby prostě nevěřím 🙄

Snažíme se přes dva roky...

denousek
23. kvě 2012

@pincik jj já te chapu já jsem taky neverila 😅 ale rekla jsem si ze za pokus prece nic nedam..zkousela jsem vse co mi kdo rekl...

sorei
24. kvě 2012

@denousek - Holky, kdyby jste mi řekly, že jste otěhotněly po žížalaách jdu do toho 😀 😀 😀 😀 takže jdu lustrovat kde tato metoda provádí v našem kraji a děkuju za tip a gratuluji k Matyáškovi 😀 😀 😀 😀

denousek
24. kvě 2012

@sorei dekuji 🙂 mě to prave doporučila taky pani na mk 🙂 neverila jsem tomu ale rekla jsem si ze furt lepsi to zkusit a doufat nez lítat co carech!!
doporučuju si zejet přímo k te nasí paní do šternberka si uděláš vylet no... ..

sorei
24. kvě 2012

@denousek jak píšeš, zkusit třeba všechno ... akorát s děsím, že já tam paní povykládam takové věci, že pak ona sama chudina bude potřebovat nějakou terapiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a máš prosím na ni nějaký kontakt ??? Klidně mi ho písni do IP 😎

denousek
24. kvě 2012

@sorei jo mám email klidne ho písnu sem třeba pouze vic holkám co si to někdy budou číst

vilmasrovnalova@seznam.cz tenkrát jsem ji psala meil nekde bych mozna nasla i tel ale nevim...písni jestli se k ni objednas to jsem teda zvedava a verim ze kdyz se to podari tak tam pani bude mit vsechny holky z tehle dizkuze.. 😀 a neboj terapie je na hodku za 500 a ja jsem bylataky případ zkysla jsem tam za 500 2 hodky 😀 ale hlavne ze se podarilo..

asaka
24. kvě 2012

holky, my se snazime rok a ctvrt, mezitim jeden prokazany potrat v 5tt po 10m snazeni a po 3m bud hormonalne aktivni cysta nebo zas casny potrat :(
chodim k lecitelce, kde se mimojine resi minule zivoty 🙂 uz i taky nekdy pripadam jak cvok, ale citim se pak vzdycky skvele.
JO a ted mi hode pomohla knizka Tajemstvi od Rhondy Byrne

sorei
24. kvě 2012

Tak to já tam budu nejmin půldne za 500,- se znám 😀 😀 😀 😀 😀 moooc děkuji a jdu jí napsat 🙂 😉

sorei
24. kvě 2012

@asaka - já jsem asi ztracený případ, já chodím snad všude a furt nic 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denousek
24. kvě 2012

@sorei tak tfuj tfuj tfuj ..řekni že by ses chtela objednat že nemuzes otehotnet...jo a nejlip pred ovulai a néé až po 🙂

sorei
24. kvě 2012

@denousek - zkusím a podám hlášení, v nejhorším se paní dozví nové drby z mého života 😀 😀 😀 😀 😀 😀