Jak vyvolat MS?

hasara33
9. led 2019

Holky, prosím poraďte mi, jak si mám vyvolat MS, měla jsem týden zpoždění, v neděli TT negativní a v pondělí jsem začala špinit tak jsem si myslela, že se mi normálně MS rozjíždí, protože to tak mám vždy, první den špinění, další den normální MS. Teď od pondělí jen špiním a ne a ne se rozjet normální MS, zkouším horkou vanu, čaj se skořicí a nic 😑 pobolívá mě podbřišek, jen lehce a v kříži (ale nevím jestli to nejsou jen zaražený prdy, cítím se totiž docela nafoukle 😂) chci pokračovat ve snažení o mimi, ale dokud nebude normální MS tak těžko..... máte některá osvědčený tip?

lijurena
9. led 2019

@hasara33 Zajdi na gyndu...ve Tvém těle může probíhat nějaký proces,nebo nastydnutí.Mně to dělala cysta.

hasara33
autor
10. led 2019

@lijurena v listopadu jsem byla na gyndě na pravidelný kontrole a žádnou cystu na UTZ neviděl a za ani ne dva měsíce by snad nenarostla, ne? Ještě počkám tak týden jestli se to nerozjede a pak se tam kdyžtak objednám......jinak měla jsem minulý týden rýmu, ale jen tu, nic víc takže to by snad nemělo nijak ovlivnit

hermij
10. led 2019

@hasara33 A ovulace proběhla kdy? Pokud ovulace normálně proběhla a menstruace ne a ne dorazit, tak tělo nemusí mít sílu. Už jsem se s tím setkala, že žena jen pár dní odšpinila a krvácení nepřišlo. Tělo potřebuje dostatek vitaminů a minerálů. Dřív jsem si myslela, že je to blbost, ale už jsem na sobě i dalších zakusila ten efekt plně vyživeného těla. Spraví se cyklus, MS, ovulace, PMS... nutrienty ovlivňují přímo hormonální systém našeho těla. Možná se MS rozjede během pár dní, uvidíš. Pokud nejsou bolesti při styku, B podbřišku, nezvyklá únava, teplota apod., tak bych chvilku počkala, ale jak píše paní nade mnou, občas se stane, že je to cystou či myomem, takže kdyby nebylo něco v pořádku, raději zajít na kontrolu.

lijurena
10. led 2019

S tímhle bys neměla otálet.ja mám PCOS a cysta semi udělá klidně během dne nebo dvou.Nechci strašit,aleje leší skočit na gyndu.A nemusíšsi lámathlavu co s tím...

lilienelli
10. led 2019

@hasara33 mám to stejné co ty.. dnes návštěva CAR - první schůzka a těšila jsem se, že mi hned udělají hornomální profil.. taky čekám až se konečně rozjede... a nesnáším menzes na víkend ☹ už jsem měla horkou vanu a červené víno a nic. nezbývá než počkat.

hasara33
autor
10. led 2019

Tak dnes se už MS naštěstí rozjela, sice není nijak silná, ale už to je opravdu MS a ne jen špinění....tak to ještě dneska pro jistotu podpořím pořádně horkou vanou 😃

hermij
10. led 2019

@hasara33 Možná šlo o výjimku, ale kdybyste bez příčin špinila víc, tak to bývá z nedostatečnosti progesteronu (dnes jsme hrozně obklopeni estrogenama, xenoestrogenama, fytoestrogenama... a prog.máme mnohdy málo). V hormonálním profilu se to nemusí ukázat, třeba jsou hdnoty ještě hraničně ok, ale už to znamená harakiri v cyklu. Podpořit ho můžete hořčíkem a vit. skupiny B. I kdyby Vás to už netrápilo, stejně to jsou nutrienty, které jsou pro zdravý cyklus zásadní ;)