Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
31. led 2009

nejhorší na tom je,že mě začíná taky bolet v krku ☹ ☹

ywushka
1. únor 2009

teploty nemam,ani rymu ne,jen me skrabe trosku vkrku!Dnes jsem se rozhodla ze budu lezet jen v posteli!!!Teploty nemam,na noc si davam paraleny,abych se vypotila a nejaky sirup po kterem spim jak medved a pomaha to na chripku!!!a taky uz jim asi 4 dny vitamin C

hnedoocka23
1. únor 2009

no,snad nás nic neskolí 😉

ywushka
1. únor 2009

no to nesmii....Pekne zalehni i ty!!!Ja uz mam dnes snad desaty caj

asmeena
1. únor 2009

holky, přeji vám hodně zdravíčka, to teď potřebujete a hlavně, aby to už rychle uteklo a vy tu lapárku měly za sebou.

ywushka
2. únor 2009

dobre ranicko holky,ja mam uplne silenou plet ted!!!Fuuuj ani vylezat z omu se mi nechce!!!Dnes jdu na kosmetiku,tak snad mi to zase na chvili pomuze!Musim jit uklizet!
Mejte se hezky a prijemny den

zuzka11
2. únor 2009

Ahoooooj po víkendu!

Tak koukám, že u Peti se pařba povedla, všechno se snědlo, to je nejlepší vizitka!!!!!U nás sníh není, jen zimaaaaaa 😝 A nejspíš stávuje metro - zatím si nejsem jistá jestli dne i zítra nebo jenom zítra.....chtěla hsem do města, tak bych musela zasednout doma, ó jak bych trpěla 😀

As - promiň tu otázku na čajík jsem přehlédla....souhlasím, že nezáleží 2.nebo 3DC, hlavně že piješ!!!!!!Jak je jinka??Klidně napiš do IP jestli se nechceš tady rozepisovat......jsi taková neupovídaná a to mi k tobě nesedí?Je všechno OK?nebo smutníš????

Ivuš - jak se líbil ten dárek????Kosmetika pomůže neboj!!!A zase budeš kočka.

Co ty vaše nemoci, holky? Když jsme přejeli hrarnice, tak v každém radiu hlásili o chřipkové epidemii, jak bude letos horší, že je nějaký zmutovaný virus.......myslím na váš ať jste na laparku OK!!!!!

Co strach, máte nebo to berete jako brnkačku???

Mony, Miki jak se máte vy????

ywushka
2. únor 2009

Ja nemyslim na nic jineho,nez jak budu muset lezet tri dny v nemocnici,to bude pro me naprosta hruza!nebojim se vykonu,ale nesnasim pobyty v nemocnici jako pacient!
Darek se libil-hned si ty nausnicky zkousela-uplne jsem se trefila!
Jinak jak se tehulkuje???A ty jsi doma uz na neschopence???

zuzka11
2. únor 2009

Ivuš tak to je super, že se dárek líbil!!!!

Já jsem v Německu kde nepracuju, takže neschopenka se mě netýká, jenom učím Nj a to je v pohodě, a teď mám 14 dni volno - jsou prázdniny......Tak budu oxidovat tady 😀

To zvládneš, nabal se časopisama, knížkou a budou za tebou chodit návštěvy a ono to uteče, uvidíš!!!!!Co mamka, nějaká změna?

ywushka
2. únor 2009

No mamka uz komunikuje-jeste ze tak!Na kosmetice bylo super!On totiz ten pan co to dela je moc prijemny a ta jeho uzasna masaz na konec je z toho to nejlepsi!!! 😀

monajs
2. únor 2009

Ahoj kočenky,
právě jsem dorazila z rachoty a jdu ležet.Včera mě sklátila horečka,ráno bylo líp,ale teď zase umírám.Bolí mě v krku,pálí oči,vlastně mě bolí úplně všechno 😝

Iwuš,to mám asi od tebe přes pc 😉 Jo a tu přihlášku pošli šupito presto.

Holky,nějak se mi zavírají oči.Jdu asi spát a pěkně se potit.Tak snad si s váma pokecám zítra nebo pozítří.

Asmee a děkuju 🙂

zuzka11
2. únor 2009

Hlásím se po chrupce 😉

Super, že se cítíš líp, Ivuš.......

Mony - zapadni do postele a ať je ti brzo líp!!!!!Zůstáváš doufám zítra doma?!!!!

asmeena
2. únor 2009

Ahoj děvčátka, tak já se tedy zkusím rozepsat, když zuzi přijde, že jsem nekomunikativní 😀
Jsem jen poslední dobou hodně unavená, asi ta změna po tolika týdnech strávených doma nic neděláním a jenom se poflakováním v postli. Ranní vstávání ve 4:30 mi vůbec neprospívá a tak chodím spát už ve 20:00.
Chřipka se o mě zatím nepokouší, tak doufám, že to tak i zůstane.
Minulý týden jak jsem byla na masáži, tak mi řekla ta paní, že mám zablokované tři obratle a doporučila mi to odblokovat, ale protože jsem ještě nevěděla jestli nejsem náhodou těhu, tak mi to raději nedělala, ale protože mrcha dorazila a těhu tedy nejsem, tak jsem se dnes objednala a ve středu jdu na dornovu metodu a třeba to pomůže. Beru clostilbegyt a v pondělí jdu na IUI. Tak už bych tě mohla zuzi taky následovat - tak mi prosím pošli pár těhu bacilů, ale opravdu jenom těch těhu.

asmeena
2. únor 2009

Ivi: nechodíš ty nějak často na tu kosmetiku? Nemůže to pleti třeba spíš škodit? Já teda nevím, byla jsem na kosmetice jenom 2x za život.

asmeena
2. únor 2009

tak teď tady máme na křižovatce u baráku asi dost hustou bouračku, jsou tady i hasiči, záchranka, dopravní dispečink s montážním vozem, tramvaj stojí a spousta aut kolem, tak nevím. Manžel šel na poštu, tak má za úkol to omrknout. jsem strašně zvědavá. Já si vždycky představuju, jak to mohlo vzniknout, co se asi stalo a dělám různé závěry. 😀

asmeena
2. únor 2009

Moni, prý nejlepší léčení je dát česnek na tělo a roztírat ho druhým tělem. To vždycky říkal strejda od jedné mé kamarádky na kolejích. 😀

zuzka11
2. únor 2009

Asmee zatím a doufám, že ani jiné nebudou, mám bacily jenom těhu - taže posíííííííláááááááám 😀
Tady se o chřipce tolik nemluví, ale v ČR je fakt na pořadu dne a není rozhovor, kde by se o tom někdo nezmínil....a i vy tady odpadáváte, co?

Peti, Mony - je líp????

As - já myslím, že Ivča chodí pokaždé na něco jiného a má to určitě zmáknuté 😀 Ale jak říkala, že jde dneska zase, tak jsem se zastyděla, že já se ještě ani neobjednala.....a to si to slibuju........ale dala jsem si masku co mám doma v ledničce a ta je super, vždycky pomůže, tak mám hned svědomí čistější.....

To vstávání je děs, soucítím....kdy si vybereš to volno???

Vedle nás opravují byt, už celý den, takže pořád slyším vrtaču, něco jim padá, v domě zima, jak nechávají otevřené dveře když něco nosí.......grrrrrrrr

asmeena
2. únor 2009

zuzi: jak si tak pamatuješ kdo co napsal. Třeba s tím mým volnem? Já přečtu dva odkazy a už nevím kdo to napsal. 😀
Volno beru v pátek, jedeme do Jeseníku k rodičům, brácha chce jít na squash a v sobotu chceme lyžovat. V pátek chci ještě zvládnout procházku s kamarádkou a kočárkem. A v neděli jedeme domů, ale v pondělí mám ještě dovču, abych se nemusela v práci zpovídat, proč jdu zase k doktorovi, jdu totiž na IUI.
Zuzi co myslíš, vadí, že jsem teď na clostilbegyt vypila 4 panáčky 😀 24% likéru? 😀 Já už to neřeším. Pořád se akorát stresovat??? Proč. Buď to přijde nebo né.
Takže zítra jdeme hrát ricochet - konečně jsme se od začátku roku objednali a kupujeme permici a manža mi dnes objednal i pálku, takže začínáme jako profíci. 😀 Jenom mi chybí ještě ta obuv s bezbarvou podrážkou. Ale to postupně vychytáme. 😀
Ve středu jdu na tu odblokaci, tak jsem zvědavá jestli budu vůbec chodit, abych pak ten squash s bráchou a procházku s kočárkem neodvolávala. 😉

zuzka11
2. únor 2009

Neboj , to už budeš OK! 😀 Ale i mě po dlouhé době, co nehraju squask bolí prdel tak, že nemůžu ani na záchod...jako dřepnout si, to pak závídím chlapům, že jenom vystrčí....a je to 😀

Takže nám na víkedn odjedeš? 4panáčky? Snad OK, já jsem vínová a dávám si sklensku....každopádně za pravidelné panáčkování bych tě nechválila, ale když je to semo tamo........hlavně ať jsi v pohodě.

Masáž bude určitě fajn....pak mi ji popíšeš, jo? o dornovce jsem neslyšela........

Ad havárky - mrazí mě z toho.........nedovedu si představit být ten doktor, který je k tomu volaný.....já taky zažívám dost klrve a stresů, ale tohle.....tam je ta pravděpodobnost někoho mrtvého tak velká........fakt je obdivuju.........

asmeena
2. únor 2009

no, a kdyby jsi viděla kolik hasičů, ty uniformy jim sluší. 😉 Manžel už se vrací, tak mi třeba poreferuje.

Normálně moc nepijeme, ale dnes ještě zapíjíme ty moje narozky.

asmeena
2. únor 2009

Tak asi to nebylo zas až tak vážné, tramvaj už odjela, auto ošoférovali hasiči, jenom nevím kde skončil ten ridič - asi v sanitce.
Jdu jezdit na rotopedu, tak se zatím mějte.

hnedoocka23
2. únor 2009

ahoj zdravím,nemám ani sílu psát,jak jsem unavená,nevím čím,včera taky.. 😔 byla jsem dnes v Br za babi..zítra jdu na předop.vyšetření..chřipajzna se mě prozatím vyhýbá.. 😉 dobrou noc,holky 😔

ywushka
2. únor 2009

as:no chodim 3x do mesice!!!1x na klasickou kosmosku a pak 2x na dermabrazi!!!Ja to opravdu potrebuju,byz toho by to bylo jeste horis,proste na to trpim od puberty a zase od te doby co nemam antikoncepci to je proste hruza pripadam si jak mala priserka!!!
ocka:no me uz je ted dobre,tak snad se to jeste nijak neprojevi,vcera jsem lezela cely den a na noc mam nejaky sirupek,ktery odzkousel manzel a pak mi ho doporucil,hned se po nem sice spi,ale asi pomaha!A pak spim i rano tak do osmi hodin 😀
Manza me vola do pokoje,tak musim!Dobrou nocku jinak vsem a zitra paaa

asmeena
2. únor 2009

Ivuš: tak to je fajn, že ti ta kosmetika pomáhá. Já si taky často říkám, že mám tady v Ostravě šíleně zasmolenou pleť a že zajdu na kosmetiku, ale pak se tam stejně neobjednám. 😀 Ale je dobré, že jsem se aspoň objednala na tu masáž a bylo to příjemné a teď ve středu na tu odblokaci páteře, říkám si, že nám to třeba pomůže.

Očko ve středu jdu na dornovu metodu. 😉 Na masáži mi totiž zjistila, že mám nějak posunuté 3 obratle, které prý můžou ovlivnit těhotenství. 😉

ywushka
3. únor 2009

as:masaz je uzaaasna vec!!!Ja si taky casto takto chodim odpocivat!!Proste to my holky snazilky potrebujeme!!!
Krasny a prijemny den vsem

zuzka11
3. únor 2009

Dobré ránko!

hnedoocka23
3. únor 2009

dobré ráno,právě jsem došla od dr.výsledky na jedničku a celková prohlídka taky akorát mi chybí EKG,ale to si nechám udělat v BOhumíně..
sestra byla dneska hodná
včera jsem zalehla po 20hod úplně k.o. 😉

hnedoocka23
3. únor 2009

jo asmeen na tu doronvku se taky chystám po laparce 😉 jak budu fit..Ivi,tak už se nám to blíží 😀

hnedoocka23
3. únor 2009

ty už máš za sebou i ekg????já ne...jak dlouho to trvá?? 😕

hnedoocka23
3. únor 2009

Zuzi,tak co těhulko,jak je?? 😉