Opakovaný potrat po ivf (5. a 6.tt). Podařilo se Vám otěhotnět s podobnou anamnézou?

luciho24
10. únor 2021

Dobry den, vsem, jsem po několika nepodarenych pokusech ivf. Posledni dva pokusy s darovanymi, kdy byl pozitivni krevní test, hcg vzdy kolem 2.350. Jinak jsem po dvou operacích endometriozy, odstraněné vejcovody, NK faktor a protrobinska mutace. Zajimalo by me jestli tady nekdo je s podobnou anamnezou a podarilo se mu otehotnet a pokud ano jakou léčbu mel. Dekuju vsem za reakce🙏🏻

meyryen
10. únor 2021

@luciho24 jen co mě napadá....byla embrya vyšetřena? Brala jsi od transferu kortikoidy? Píchala jsi injekce na ředění krve?

luciho24
autor
10. únor 2021

@meyryen
Embrya vysetreni nebyla, pry se to nedela neboť vajicka jsou od mladých darkyn, užívala jsem pri prvnim divf estrogem, crinon plus intralipidy a píchala clexan, u druheho divf estrogem, progesteron, clexan píchal se igamplie. Vcera to jsem byla 5Tt a 4 dny od ketu krvaceni.

meyryen
10. únor 2021

@luciho24 achjoooo, to je mi líto:( někdy je to běh na dlouhou trať. Koukala jsem, že jsi z Prahy. Na imunologii u Maličkovy jsi byla?

luciho24
autor
10. únor 2021

@meyryen
ano k te chodim; dala mi pred druhým divf nadeji, ale nevim jestli jeste nejakou mam. Lecim se na carech uz 8 let a stale nic☹ ale dekuju za zpravy.

meyryen
10. únor 2021

@luciho24 to máš cestu k miminku tedy opravdu trnitou. Držím moc palce, aby jsi se ho už konecne dočkala. Hodně štěstí 🍀

kocila
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciho24
autor
10. únor 2021

@meyryen
Děkuju☺️

luciho24
autor
10. únor 2021

@kocila
Budu jeste doufat a Vam drzet palce. Ale je to jak na horské draze...